Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 4 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 4 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 4 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Deadpool


Зад решетките
Зад решетките
Алекс взе едно "торнадце",а след това изчака Карин да си отвори устата за да хапне от чипса и когато го направи Алекс метна в устата и парченцето от торнадото и веднага се обърна напред все едно не е той и започна съвсем леко да се подхилква от това което е направил.Е какво сега не можем да го виним беше му смешно.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Дообре, признавам си, беше точен! Но пък нямаше лошо да опитам някаква смеска между Ръфълс и Торнадо. Схрусках ги и двете, като правех някакви странни физиономийки уж размишлявайки, както правеха хората докато опитваха някакво вино.
- Интересна комбинация. Има някакъв странен и необичаен вкус, но все пак не е никак зле. Харесва ми. - казах с по-важен и изтънчен глас.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се обърна към нея,а след това и се изплези и надигна шишето с колата което беше до него и от което беше пил по - рано,а след това отново го остави до него си и си взе от торнадото докато продължаваше през това време да гледа Карин без да казва нищо.Просто си ядеше и я гледаше как и тя яде.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Леко се надигнах, за да ми е по-удобно да го наблюдавам, вперила поглед право в неговия и продължавайки да си похапвам. За момент ми хрумна идейката да си напълня устата с чипс и щом го схрускам хубаво, че да не мяза за нищо, да му се ухиля мазно с пълна уста. Обаче това можеше и да е леко гнусничко за някои хора, така че просто продължих най-спокойно да си ям и да гледам Алекс, като се стараех вече дори толкова втренчено, че някой би го сметнал за плашещо, и да не мигам много.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс я гледаше по абсолютно същият начин като от време на време го избиваше смях от вътре,но не се засмиваше,а просто седеше и я гледаше с поукър фейса като от време на време си похапваше от торнадото което вече беше на свършване.Все пак имаше и замярания и тя си беше взела и общо взето така.Нали знаем колко са пълни тези пакети.Пакета събира половин килограм обаче вътре има 100 грама. Абе добре си беше все пак хД

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Бръкнах отново в пакетчето си от Ръфълса, за да установя, че вече е останало само едно парченце. Изядох и него, като с другата си ръка смачках хубаво опаковката, образувайки нещо подобно на топче, с което отново замерих Алекс. И все пак през цялото това време го гледах втренчено. Дори когато след това надигнах шишето за да отпия отново от колата си.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс също си изяде торнадото,а след това смачка пакета и го хвърли през рамото си като продължи да я гледа втренчено.Той изчака Карин да си отпие от колата и да свали шишето,а след това изведнъж Алекс се метна върху Карин и я ръпна за вратлето там където го правеха и вампирите и измънка нещо след това.Гледаше да не пуска много лиги все пак хД

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Изръсих се отново по гръб на покрива, щом Алекс се хвърли върху мен. А хапането беше съпроводено с много мрънкане от моя страна и неуспешен опит да обърна позициите ни, така че той да е отдолу пък аз да го затисна така, че да не мърда.
- Хейй.. чакай де.. Не вампирясвай..
Взе да ме избива и на смях, а от тая захапка взех, че цялата настръхнах.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс преди да я пусне направи една стабилна смучка на вратлето на Карин,а след като пусна той се отдръпна на страни в седнало положение близо до Карин.Пресегна се и взе от колата на Карин,а след това отпи и отново я върна на мястото и от където я беше взел.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Макар и да нямаше къде да се огледам, си имах и на идея какво "петно" бе останало на врата ми от това. Тези работи хич не ги обичах. Дано само се махнеше по-бързо.
- Хей, това не беше честно! - възпротивих се, правейки се на сърдита.
- Човек да не поиска целувчица пък тука ще го осмучете като пиявици.
Не се сдържах и се засмях. Но все пак щях да си му го върна. Как и кога - не го бях измислила все още.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс и се изплези,а след това я сръчка с лакът в ребрата и каза:

-Спокойно до няколко часа може и да я няма,а може и да остане там.Абе знае ли човек какво може да стане щом го правя аз пък и това не беше целувка,а беше за дето ме замери с пакетът от чипса.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Ти пък все едно не ме замери преди това с ядене. С ядене! - подчертах, а после едва ли не му се скарах:
- Как можа да похабиш яденето ?!
И за да не съм капо, както беше до мен го хванах за яката и го дръпнах рязко към мен. За момент устните ми се озоваха доближени до врата му, но аз нямаше да оставям смучки. Вместо това го захапах толкова силно, че за известно време да има следи от зъбки там.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се отдръпна,а след това потърка мястото където беше захапан от злобното създанийце Карин,а след това погледна ръката си и каза:

-Чччч поне можеше да не пускаш лиги.Защо го направи? Ти също ме уцели със същото с които и аз те уцелих сега ти ме водиш с една точка! Трябва да ти го върна.

Алекс се пресегна,а след това хвана един косъм от косата на Карин и дръпна рязко като косъмът се откъсна чак от долу,а той го вдигна на високо и се засмя поглеждайки червеният косъм.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Добре де, малко ме заболя от това скубане, но реших да го преодолея без мрънкане и повече нападки.
- Няма само аз да оставам с белези по врата. - засмях се.
- Така поне ще сме квит.
А после сякаш нищо не се беше случило, аз си се кротнах на мястото и взех да си се усмихвам като най-миличкото нещо на света.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се излегна до Карин,а след това си вдигна двете ръце и хвана косъма с едната в единия крак,а след това с другата в другия край и го опъна леко така,че да не вземе да се скъса. След това започна да го гледа.Направо да се чуди човек от къде може да има толкова дълъг косъм. Явно добре е хранена и е загладила косъма бая.Беше си готин косъм и лъскав хД

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Известно време си стоях мълчаливо, все с тази усмивка на лице и наблюдавайки как Алекс изучава въпросния косъм. Накрая обаче не изтраях да наблюдавам това и понечих да си взема косъма и да го захвърля някъде надолу. Ако пък Алекс не го пуснеше навярно щяхме да го скъсаме. Но както и да е..
- Ще спреш ли най-накрая да изучаваш това нещо? Някак си е.. странно. - промърморих.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Карин успя да вземе косъма и да го захвърли на някъде.Алекс се нацупи,а след това подложи джуката и погледна към Карин с думите:

-З-защо ми изхвърли косъмчето ;( защооОо.

След това отново стана сериозен както преди и добави:

-Ами май сега ще трябва да ми даваш нов или сам да си взема защото имах намерението да си го сложа в рамка и да си го гледам цял живот.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Престорената му миличка физиономия нямаше абсолютно никакво действие върху мен.
- Няма да ти дам друг! - заявих и се дръпнах по-далече от него.
Заедно с това хванах косата си и я събрах на опашка, държейки я така с едната си ръка. Поне по този начин щеше да му е по-трудно да набара косъмче и да го отскубне.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се усмихна злобничко,а след това се изправи и довлече буквално довлече задника си до Карин,а след това застана така,че тя да е между краката му.Той се уви около нея с крака и каза:

-Няма да ми бягаш бе ей! Фениксчо я стой тука!

След това Алекс се засмя

-Този път ще са два за дето ми избяга така гадно!

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Вече беше прекалено близо и нямах особено голям шанс за измъкване. Пък реших да не прибягвам до ритането между краката.
- Неее.. Недей!
Време беше аз да вкарам в роля милите очички и невинното гласче.
- Мо-ля те! - казах на срички, за да е още по-ефектно. Като някое аниме геройче.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Да,но тук аниме геройчетата нямаше да помогнат на Карин.Алекс когато си беше намислил нещо трябваше да го направи.

-Ела насам. Искам да си взе още един косъм.Ако не ми го дадеш ти сам ще си го взема и искам да е също толкова дълъг колкото предишния беше иначе не се приема! Може да е по - дълъг,но не и по - къс.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Недей де! Стига вече.. Престани! - все още не се отказвах и продължавах да се дърпам.
- Не ми пипай косата! Не искам да ме скубеш! Не е хубаво! Мразя да ми пипат косата!
Определено мрънках като за световно, като този път вложих цялата си способност на puppy face, съпроводен с невинно и умоляващо гласче. Щеше да е наистина коравосърдечен човек ако не се поддадеше на това.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс също направи миличка физиономия на свой ред,а след това се доближи до Карин и и тегли една хубава целувка с език.През това време успя да измъкне няколко косъма из под ръката на Карин,а след това преди да ги откъсне се отдръпна от нея и откъсна един косъм от косата на Карин. Току виж ако не се беше отдръпнал щеше да остане без език.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Добре де, признавам си, разсейването си го биваше. Или поне беше достатъчно, че Алекс и този път да успее да ми докопа косата. Изохках когато усетих отскубването на още един косъм и изгледах Мърсър ядосано.
Макар и да се беше дръпнал назад, пак ми беше достатъчно близо, че да се нахвърля върху него, събаряйки го по гръб и заставайки отгоре му. Последваха онези що-годе леки удари по гърдите и раменете му, които и преди си беше отнасял.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс прибра бързо косъма някъде из себе си,а след това се ухли срещу Карин,а след това започна да преиграва:

-Ауу! Ух,ох! Хей! Това боли. По - леко де.

Алекс се засмя,а след това се надигна и и тегли още една целувка,но този път без език и по - бърза един вид за да я подразни или нещо подобно.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
След поредната целувка от негова страна просто се спрях, оставайки си в седнало положение върху него и подпирайки се с ръце на гърдите му. За момент отново го гледах втренчено, но после лукава усмивка се изписа на лицето ми. Наведох се леко, така че лицето ми да е още по-близо до неговото. Съвсем близо.
- Нима си мислиш, че тези номера ще минават вечно и че винаги ще ме дразниш и ще ме объркваш с тях?
Да, след толкова много изненадващи целувки с цел да ме разконцентрират и объркат по някакъв начин, след време започваше да се свиква.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите