Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 3 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Валанар Соул Байндър


ВИП
ВИП
Видях реакцията и не гледах очите и без причина очите казват пвоече от думите за това след последния и въпрос или по точно изказване просто се дръпнах с една крачка на зад и се обърнах като казах :
-"Аз знам какво говоря и какво искам ..а ти..ще се видим пак надявам се !?"
След което пред мен се появи руна с надпис "портал" и като я задействах се появи портал водещ към друго място просто минах през него и гарванчето ми също се спусна и мина след което портала се затвори.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Той изчезна през портала,а аз викнах:
-Да,знам какво искам!-отново вирнах глава на една страна. Това нямаше да го забравя. Следващият път ,когато се видим..нямаше да му се размине толкова лесно...
Колкото и да се ядосвах,вече нямаше смисъл. Отново отидох до момичето. Вече бях сигурна,че никой няма да дойде,затова пак си легнах до нея. Надявах се скоро да се почувства по-добре. Не ми се мислеше как Мел и Пол щяха да реагират,когато разберат,че съм го изтървала. Направо щяха да ме набият. Въздишах раздразнено и сложих ръце пред очите си. Това слънце направо ме убиваше.


След време станах и просто я телепортирах у тях,а аз си тръгнах.

Илайджа Майкълсън

Илайджа Майкълсън
След дълги лутаници из гората най-накрая го намерих. Изоставеният замък. Перфектното място. Никой нямаше да подозира, че тук може да живее някой... Все пак обекта беше изоставен. И въпреки всичко ми вършеше перфектна работа. Нямах намерение да се заселвам в градът. Не исках хората да знаят, че съм тук.. Можеше да попречи на плановете ми. Това място щеше да е перфектното временно скривалище, или временен дом. Зависи от гледната точка. Разхождах се из коридорите и си мислих какъв да бъде следващият ми ход сега, щом вече имах база за операции. Стигнах до една от спалните. Влязох вътре и разгледах внимателно стаята. Имаше едно доста голямо двойно легло. Изглежда това щеше да бъде стаята ми... Поне временно. Правеше ми впечатление, че всичко беше доста прашно. Може би по-късно щях да compel-на някой човек или още по-добре: вампир да изчисти стаята и замъка като цяло. Седнах да леглото и поставих главата в ръцете си. Дългото пътуване си казваше думата и започвах да усещам силна умора. Е, няколко часа почивка нямаше да ми попречат, затова реших просто да остана тук и да си почина за час-два. Щях да продължа изпълняването на планът си по-късно.

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Анабел написа:Той изчезна през портала,а аз викнах:
-Да,знам какво искам!-отново вирнах глава на една страна. Това нямаше да го забравя. Следващият път ,когато се видим..нямаше да му се размине толкова лесно...
Колкото и да се ядосвах,вече нямаше смисъл. Отново отидох до момичето. Вече бях сигурна,че никой няма да дойде,затова пак си легнах до нея. Надявах се скоро да се почувства по-добре. Не ми се мислеше как Мел и Пол щяха да реагират,когато разберат,че съм го изтървала. Направо щяха да ме набият. Въздишах раздразнено и сложих ръце пред очите си. Това слънце направо ме убиваше.


След време станах и просто я телепортирах у тях,а аз си тръгнах.

Събудих се. Бях у дома. Нима всичко това беше сън? Не все още усещах болката в тялото си, но не помнех почти нищо. Явно някой ми бе помогнал. Който и да бе трябваше да намеря начин да благодаря, а на съществото което ме нападна, трябваше да си отмъстя.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Човек да се чуди сред толкова много местенца в гората къде точно да отиде. Уж тръгваш на разходчица и гледаш пред себе си толкова много теми с различни места, че не се раздвояваш ами и аз не знам какво. И все пак избрах Изоставения замък. Обичах подобни забутани и тайнствени сгради, а тази определено беше доста голяма и имаше къде да си обикалям из нея.
Но като за начало просто изкарах огнените си крилца, литнах за малко и се приземих на най-високата част от покрива,с лед което крилата ми изчезнаха. Мислех първо да се полюбувам на гледката от там.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Някъде из небето на замъка ... високо над замъка се чуваше нещо като плясък на криле. Определено не бяха птици или нещо подобно.Беше доста по - голямо от птица. Това всъщност беше ангел който се приземяваше надолу към земята.Не беше точно ангел,а Алекс,но беше в друга форма.Искаше да я изпробва защото не беше пробвал никога тази форма след като го беше победил в битка. Той си летеше бавно и слизаше надолу към замъка.Не след дълго забеляза и Карин там и си каза:

-Я какъв късмет!Карин.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Плясъкът на крилете ме накара да се обърна към дадената посока и да видя какво се задава. Изглеждаше голямо, красиво и величествено с тези бели крие.. Но все пак беше ангел. Кой знае каква надувка щеше да се окаже ако изобщо спреше тук и се прежалеше да каже някоя дума. А то какво се оказа накрая?! Въпросното нещо ми знаело и името. Може би някой от "Там горе" го беше накарал да дойде и да ми припомни истинската цел на моя животец, а не това, което правех напоследък.
- Ти пък кой си? - все пак отвърнах, макар и объркано.
Така де, навярно нямаше как да позная Алекс щом изобщо не изглеждаше като самия себе си.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Не след много дълго ангелът се приземи до Карин,а след това се изправи като струна и също погледна в далечината,а след това погледна и Карин и каза:

-Удобно е с тези крила,мамка му.

След това ги поразмърда и отново влезе в истинската си форма на Алекс.

-К'фо стаа Карин?

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Добре, това негово говорене сякаш бяхме първи дружки ме обърка още повече. Но ето, че скоро разбрах каква била работата щом ангелът пред мен прие формата на Алекс. Значи и това го можел. Интересно. Въздъхнах, вече доволна от това, че до мен просто стои член на отбора ми, а не крилат индивид от Рая.
- Знам, че е удобно, но така ти отива повече. Или поне другия път направо кажи, че си ти. Нямаш си и на идея какво ми мина през главата. - отвърнах му.
- Иначе нищо интересно не става. Отново ме е обзела скуката. Ами при теб как е ?

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Когато Алекс чу това за това какво е минало през главата на Карин той се доближи рязко до нея и каза:

-Какво? Да не си имала вземане даване с някой ангелче,а ? Нещо май не си много на кеф да видиш ангел?

Алекс си надигна главата стил "кой ми изяде макароните",а след това премигна няколко пъти,а след това се засмя и добави:

-Ами като цяло нищо.Реших да видя какво е това местенце.Не бях идвал тук до сега.Ами ти ? ъЪъъ Какво стана с твоята способност?

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Не са ми сред любимите същества. Така де, повече ги обичам от вампирите, но не ме карай да се обяснявам и пред теб за това. - засмях се леко.
Стигаше ми, че и Закия ме беше попитал подобно нещо.
- Иначе може да се каже, че задобрявам. Поне в призоваването на неодушевени неща, които няма как да се съпротивляват. Може скоро да пробвам и с природни бедствия, но кой знае каква поразия ще направя.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се позамисли,а след това се засмя и каза:

-Хайде давай. Пробвай с нещо като ... с нещо като ураган например. Да видим какво ще стане,но нали знаеш,че преди това трябва да има от къде да го вземеш за да го призовеш тук? Не съм много сигурен дали ще можеш,но все пак ако искаш пробвай.Майната му на мизериите ще го преживят и без гора и замък.Няма да е много голяма загуба и без това не идват тука кой знае колко много по тези места.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Замислих се, а погледът ми стана сякаш леко съмнителен.
- Май нямам особено голямото желание да домъквам нещо подобно тук. Хем ще трябва накрая и аз да се отърва от някой надигнал се прекалено силен ветрец, хем после отново ще съм капнала от умора. А тъкмо си починах от предишните призовавания. - поклатих леко глава.
Можеше да се уреди просто един лек дъждец като за сега, но пък това щеше да ме измокри цялата.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс я сръчка по - настоятелно,а след това каза:

-Хайде,хайде тогава може да призовеш едно мъъничко торнадо което разбира се може да унищожи целият град,но да не ти пука особено какво може да се случи с това градче.Като цяло там е умряла работа.Хайде сега искам да призовеш торнадото.Ако го направиш ще получиш целувка от мен.

Алекс се засмя дебилно след като каза последното с целувката.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Явно той наистина искаше да се позабавлява с нещо подобно, макар това по принцип да не си беше шега-работа.
- Недей така де. Все пак другата част от отбора ни е някъде там. Не искам да отнеса и тях с все останалите. - засмях се.
После обаче го погледнах някак изпитателно, леко накланяйки главата си на една страна.
- А целувката мога да си я получа и без торнадо.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс си надигна едната вежда когато чу въпросът за целувката,а след това каза:

-Ами мисля,че можеш,но няма да ти я дам докато не направиш торнадото.Искам да видя как то е пред мен и чак тогава ще можеш да я получиш,но въпреки това знам,че не си умряла за една целувка,но както и да е.

Алекс се доближи до ръба на покрива на замъка,а след това седна там и си провеси краката надолу,а след това погледна.Беше си бая височко.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Отново се замислих за минутка когато най-накрая ми дойде интересна идейка.
- Хубаво. Щом искаш торнадо ще си го получиш. - стараех се да звуча сериозно, така че да не очаква това, което щеше всъщност да получи.
А какво беше то ли? Ами, просто в скута му се появи Торнадо.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс погледна пакета,а след това погледна и Карин и каза:

-Абе исках го с сирене,но и това ще свърши работа.

Алекс отвори пакета и започна да яде от "чипса" или по - точно това май спадаше към бестини,а след това добави:

-Абе това май се смята за кражба от магазин ама пък на кого ли му пука.Важното е,че никой не знае,че си ти.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Седнах до Алекс и най-нахално си взех от 'Торнадо"-то. Все пак аз си го бях откраднала от някой магазин, така че поне трябваше да го опитам.
- Нищо, другия път ще е със сирене. Или пък тогава ще искаш наводнение, а аз ще трябва да ти домъквам цели стекове с минерална вода.. - засмях се съвсем тихо.
- И все пак си е оферта да можеш да призовеш какво ли не.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се засмя,а след това отново си взе от "торнадото" и каза:

-Всъщност първо мислех да е наводнение,но викам хайде да е едно торнадо. Пък и ако сега призовеш две шишета кола няма да ми се отрази зле и още някой друг пакет торнадо или нещо подобно което става за ядене.Така съм прегладнял.

Алекс се засмя,а след това взе от торнадото и замери Карин с едно парченце.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Внимавай, че ще се наложи да ми даваш няколко целувки, а не само една. - пошегувах се, като взех метнатото по мен парченце и го хвърлих обратно към Алекс.
И да, послушах го и наистина призовах няколко коли и още подобни нещица за хапване, че като го спомена май и аз бях взела да изгладнявам. Така че набарах един пакет Ръфълс на барбекю и взех да си похапвам от него.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс отвори едното шише кола,а след това го надигна и започна да пие жадно,жадно. След като отмести шишето от устните си той погледна към Карин и каза:

-Ти за това не се тревожи. Ще ти го дам все някога.Аз целувки не отказвам.Само кажи колко искаш и кога.

Алекс взе парченцето с което тя го беше уцели,а след това го метна напред за да не се замярат вече с него и си взе още някое парченце торнадо.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Отворих едно от шишетата с кола и за мен, че от чипса определено ми идваше малко в повече соленото и подправихте за вкуса на барбекю. Така че от време на време ту надигах бутилката, ту си взимах чипс.
- Колкото и когато решиш. - засмях се
- Претенции нямам.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се подсмихна,а след това хвана едната ръка на Карин и и лепна една целувка по ръката и каза:

-Ето това е първата целувка. Другите после.

Алекс се засмя,а след това добави:

-Като торнадото. Сещаш се.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Е, добре. - отново леко се засмях и повдигнах рамене.
- Тогава ще си чакам и другите.
Оставих шишето с колата до мен, тъй като легнах назад, а ако все още се опитвах да пия навярно щях да се залея цялата и после сума ти време да лепна. Само чипса остана в мен, тъй като продължавах да си взимам от него от време на време.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс взе едно "торнадце",а след това изчака Карин да си отвори устата за да хапне от чипса и когато го направи Алекс метна в устата и парченцето от торнадото и веднага се обърна напред все едно не е той и започна съвсем леко да се подхилква от това което е направил.Е какво сега не можем да го виним беше му смешно.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите