Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 7 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 7 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Съобщение [Страница 7 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 7 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Ема Фрост


-Да те нападам? Защо бих искала да го правя? - попитах с надменен, но също така и невинен тон. Последва миг пауза и продължих пак:
-Не съм такава. По-скоро бих преговорила за пренощувка в замъка, към който и ти си се запътила. Само и само защото ми звучи като добра идея. Ако се чувстваш толкова уверена, обаче, няма да те спра. Сама можеш да си направиш белята. А аз не искам да наранявам красиво създание като теб. - думите ми звучаха толкова истински, колкото и бяха. Дори за комплиментът, който отправих към нея. Колкото и снобско да беше поведението ми, не я гледах "от високо", както се казва. Е, тя аурата ми сама "подсказваше" колко честна бях към нея, по усещането й.

Джонатан.

Джонатан.
Продължавах да си вървя напред без да се спирам или обръщам.Предполагах какво създание можеше да е зад мен така,че нямаше нужда да го правя. Бях долу горе наясно със силите на момичето,но не толкова много.
-Може да спиш в замъка. Той не е мой дом за да ти казвам дали може или не да спиш вътре в него.Явно и двете си нямаме дом за сега и се налага да спим по такива места. Не,че ме бърка.Спала съм и на по - отвратителни места.

Стигнах до портите на замъка,а след това си сложих двете ръце върху портите и ги отворих бавно влизайки навътре.

Ема Фрост

Ема Фрост
-Не бих нарекла мястото чак "отвратително". За сега обаче е най-доброто, което мога да си позволя. Лесно можех да почна да продавам тялото си, както някои други правят, но се опасявам, че не съм толкова евтина. - след тези думи, лека усмивка се плъзна по лицето ми. После влязох в замъка, последвайки момичето, като вратите се затвориха след мене сами. Спрях се за малко да огледам мястото наоколо.
-Хм...тази ситуация ми е позната. Добре, че сме съвсем сами. Не, че съм много нервна. По принцип обичам спокойствието. - определено говорех много, ако не друго. По принцип в това не ме биваше, но докато съм с някоя, която ме разбира, се чувствах малко по-свободна. Предаваше се по въздуха направо. За това реших след тези думи да прикрия аурата ми отново, защото ми омръзна да се издавам по такъв начин.

Джонатан.

Джонатан.
Продължавах да си вървя напред без да спирам и да оглежда местенцето.Като цяло не беше никак лошо като цяло и наистина беше най - доброто като за сега. Ако нямаше друго поне това беше друго.Видях един стъпала и тръгнах нагоре по тях за да видя какво има.Когато се качих видях доста стаи наредени от ляво и дясно в един прав коридор. Видях една дървена врата,а след това влязох вътре и я! Що да видя. На леглото имаше някакъв скелет. Погледнах го,а след това въздъхнах и си оставих чантата на земята и се доближих до скелета.
-Хайде изчезни ми от мястото
Хванах го с две ръце,а след това го преместих в един ъгъл на стаята. Поне щях да си имам компания в стаята ако не друго.

Ема Фрост

Ема Фрост
Реших да се поразходя, за да забележа още някои неща наоколо. Като изцяло не бях особено впечатлена, но все пак, за толкова стар замък, това си беше направо присъщо. Е, трябваше да привикна с обстоятелствата за известно време. Все пак, разбира се, нямаше да остана за дълго време тук. Разкарвах се из коридорите, разглеждайки някакви стари картинки, които бяха хванали паяжини чак. Всъщност, доста "призрачна" беше обстановката. Отидох до стаята, където беше Тракс, като се протегнах и се подпрях на лявата й страна и казах:
-Виждам, че вече си се настанила. Как е? - зададох й този съвсем нормален въпрос. Притворих леко очи и сложих показалеца на другата ми ръка си докоснах устните, в очакване на реакцията й.

Джонатан.

Джонатан.
Позамислих се над въпроса на Ема,а не след много дълго реших да и отговоря:
-Ами като цяло обстановката не е много зле.Както казах била съм и на места които са доста по - зле от това и пак съм преживявала някак си.Дори си намерих и дружка.
След като казах това повдигнах леко глава гледайки към скелета който беше оставен в ъгъла на стаята. С това движение исках да и покажа къде точно се намираше новото ми "другарче"
-Не е един от най - приказливите,но пак е нещо.Сещаш

Ема Фрост

Ема Фрост
Погледнах към скелета, който седеше в ъгъла. Нормално, някой би се изплашил от подобна ситуация. На мен по-скоро това ми звучеше доста тъпо. За миг ми стана интересно колко индивида могат да се стресират от една "торба с кокали", защото определено имаше и такива.
-Ха! Този е по-непредсказуем дори и от бившия ми приятел! - кратка пауза настъпи, понеже това ме накара да се замисля за нещо.
-Или...може би другия приятел преди този. - след тези думи, се отдръпнах от вратата, на която се бях подпряла, като след мен тя се затвори. Погледнах леко настрани и казах:
-Нали не възнамеряваш да се присъединя към компанията ви? Защото нещо ме прихвана скуката и бих предпочела да остана с теб.

Джонатан.

Джонатан.
През цялото това време я гледах с кърваво червените си очи и каменното си изражение.За мен определено не беше присъщо да се усмихвам или смея дори когато това което тя каза за бившите и беше леко смешничко и ако не бях такава може би щях да се изкикотя злобно като някоя хиена. След като влезе навътре и затвори вратата,аз седнах на леглото и не след дълго тя ми отправи въпроса дали може да се присъедини:
-Да,може да се присъединиш.И без това този пич тук не е от най - разговорливите.Просто седи и гледа в една точка.Сещаш се.

Ема Фрост

Ема Фрост
Кимнах с глава, без да казвам нищо. Отдалечих се от мястото, където се бях облегнала, и отидох до Тракс. Излегнах се до нея, като леглото беше в хоризонтално положение спрямо позицията ми. Скръстих двете си ръце зад вратът и погледнах към нея. Трудно можеше да забележи някой за какво може да си помисли момиче като нея, понеже го скриваше с изражението си. Макар, че успявах да надникна в мислите й, премълчавайки за това, разбира се. И ето пак...почти и мен успя да ме "хване" в примка, с този нейн ужасяващ поглед. Въпреки, че ми харесва. Може би тя щеше да го забележи, защото в момента поради някаква причина доста издавах чувствата си към нея. В момента това беше единствения начин да го направя.

Джонатан.

Джонатан.
Постоях малко на леглото в седнало положение без да шавам много много,а не след дълго си протегнах ръцете напред за да се протегна.Когато го направих издадох някакъв тих звук и това продължи в продължение на четири-пет секунди. След това отново се кротнах на леглото,но този път си завъртях главата към Ема и леко наклоних глава.
-Какво? Да не имам нещо на гърба,че така втренчено си вперила поглед в мен.

Не след много дълго станах от леглото и заминах на някъде.Определено щях да остана тук,но сега просто излизах.

Алекс Кели

Алекс Кели
Алекс реши да се разходи из гората. Не я беше страх от тъмнината. Вървеше си по една пътека измежду дърветата, като забеляза голяма сграда, която не беше забелязвала досега. Приличаше на огромен замък от средновековието. Тя стоеше и просто се беше вгледала в него.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Изведнъж телефонът на Алекс звънна. Кой ли можеше да е? Дали тя щеше да го познае след 4 години? Алекс доста се беше променил както външно така и гласът му беше по - груб от преди. Нека разберем.Е все пак шансът да го познае беше доста голям,но наистина нека видим хД

Алекс Кели

Алекс Кели
Алекс стоеше замислена. Беше взела днешния вестник и го преглеждаше целия, търсеше си апартамент в обявите. Беше се скарала с хазяйката си много лошо и до утре на обяд трябваше да се е изнесла!
Телефонът и звънна. Погледна го тя - непознат номер. По принцип не вдигаше на непознати, но нещо този път я подтикна да вдигне.
- Ало? - каза смутено тя.
Тежък мъжки глас се обади от другата страна на телефона.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Е рано или късно винаги си спазвам обещанията. Май ти бях обещал нещо и ето,че си спазих обещанието и ти звъннах. Малко с закъснение от четири години,но не мисля,че е проблем.По - добре късно от колкото никога.Все пак,нали така ? АЛЕКС ?

За сега Мърсър не чуваше нищо от Алекс която беше вдигналата телефона си.

Алекс Кели

Алекс Кели
- Алекс??? Алекс Мърсър? - тя не можеше да повярва, че чува гласа му. - След онзи ден прекаран с теб в Лондон, не спирам да мисля за теб и за опасността, която те дебнеше. Радвам се, че си жив! Всичко наред ли е?
Алекс зачака отговора му, с широка усмивка на лицето си. Даже не и мина през ума да му се разсърди, за закъснението. Тя се чувстваше отново като агънце пред него. Тъкмо беше забравила това чувство на отдаденост.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Много си права. Опасността ме ДЕБНЕШЕ. Вече нищо не ме дебне. Просто няма какво да ме дебне. Ако искаш може да се видим. Ще ти дам адреса си и ако искаш може да дойдеш и без това ми е доста скучно тук. Гледам телевизия и нищо повече освен телевизията.

Алекс написа смс на Алекс с адреса без да затваря разговора и добави:

-Ето ти адреса. Хвани си такси на малко забутано място е.

Алекс Кели

Алекс Кели
Алекс даже не се и замисли. Каза му "Чао. До след малко!" и затвори телефона.
Когато стигна до улицата, хвана си първото такси което видя, продиктува адреса на шофьора./
Облегна се и зачака да пристигнат до мястото.
Няколко минути по-късно таксито спря, тя му плати, слезе от колата и погледна голямата луксозна вила, която явно беше собственост на Алекс. Имаше пътечка от улицата до входната врата, която беше дълга около 500м. Покрай пътеката имаше миниатюрни лампи, които само загатваха къде точно да стъпваш. Докато вървеше към вилата, забеляза хубава градина и огромен басейн. Определено и харесваше всичко, което вижда. Но нямаше търпение най-после да види Алекс.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите