Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 6 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 6 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 6 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 6 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Deadpool


Зад решетките
Зад решетките
Алекс се засмя,а след това се доближи до нея и прошепна в ухото на Карин:

-Кали знаеш,че Алекс винаги намира начин как да направи нещата за да с в негова ползва? Ако не си го разбрала мило ми другарче сега е времето да го разбереш.

След като каза това я близна с връхчето на езика си по бузата и се отдръпна.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Леко потърках бузата си с една ръка. Явно Алекс имаше навика да пуска езици насам-натам.
- Ааа не.. Не може все ти да имаш някаква полза. - поклатих глава.
Така де, не беше честно всички изгоди да са за него. Надявах се да има поне нещичко и за мен. Ако не - то тогава щях да направя така, че да има.
- И аз ще си намеря някаква изгода от цялата работа!

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Ами да Карин.За теб също ще има изгода.Ще си задоволена когато пожелаеш пък и може да измислим и още нещо. Може пък и да те возя на сам на там с колата ако ти трябва да отидеш до някъде.Това също си е някаква изгода. Сещаш се.

Алекс се засмя след тези негови думи,а след това също легна и погледна нагоре към вече показалата се луна.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
За пореден път се присламчих по-близо до Алекс, така че да ми е удобно да му прошепна:
- Е, добре, Мърсър. Значи да се надявам само да си добър в леглото. Пък и току виж в нещо друго, за което евентуално си ми потрябвал.
Засмях се едва-едва и пак се дръпнах малко назад, също лягайки си.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс я погледна тъпо,а след това каза:

-Спокойно,достатъчно добър съм за да мога да правя секс няколко жени наведнъж. Не,че се хваля просто отбелязва. Имало е и такива моменти в живота ми.Не се оплаквам от към тези работи. Сещаш се.

След това погледна към Карин и духна за да и се размърда косата.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Добре бе, машинка. - засмях се вече по-звучно, а смехът ми се разнесе като ехо наоколо и съвсем наруши тишината на нощта.
- Ти хубаво можеш да ги въртиш по няколко, но както не мислиш да ме делиш мен, така и аз не мисля да те давам на други. Не само ти можеш да си ревнив индивид.
Всъщност, сега малко се шегувах. Трябваше наистина да съм хлътнала доста, че да се превърна в адски ревниво същество, но това не променяше факта, че и аз не обичах да деля нещо с други.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се засмя,а след това каза:

-ОО да знаеш само чакам да стане работата и веднага ще избягам при някое грозно създание.Сещаш се от онея ... зеленогрухтерите.


Алекс се засмя звучно,а след това продължи да си гледа нагоре към небето.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Направих се, че съм приела думите му насериозно, а не като шега, каквато всъщност бяха. Покрих очите си с ръце и започнах да се правя, че плача. Отне ми около минутка-две, за да успея да догодя и характерния глас за едно разревано момиченце. Тогава вече успях да кажа:
- Не знаех, че би ме заменил толкова лесно с нещо такова. Безсрамник! Поне малко гузна съвест нямаш ли?! Как би могъл да ми го причиниш?!

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс дори не каза и дума.Той усещаше,че тя се преструва доста здраво защото не беше никак добра в тези неща.Явно не беше плакала много през живота си.Той просто седеше и си гледаше към небето как облаците се движеха из небето и от време на време закриваха луната и горе на покрива ставаше пълна тъмница което не беше никак лошо.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Най-накрая видях, че е безсмислено и се отказах. Махнах ръцете си от лицето си и единствената останала следа от досегашното ми хлипане бе, че сякаш очите ми се бяха насълзили и сега леко блещукаха в тъмнината.
- Хей, някаква идея до кога ще седим тук горе? - обърнах се към Алекс вече съвсем сериозна.
Сериозно нямаше да е лошо да се поразмърдаме от това място, че най-много скоро да се схванем от това непрекъснато седене и лежане.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се обърна,а след това се прозя и каза:

-Не знам.Тук ми изглежда доста удобно местенце.Току виж съм си го направил дом.Доста е голямо.Няма да откажа нещо толкова голямо,но ще видим. Ами ако искаш ти вече може да тръгваш.

Алекс премигна няколко пъти и очите му блеснаха в тъмното докато гледа Карин.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Не ми се прибира сама вкъщи. Там не е забавно. - измърморих, но все пак се изправих и поизтупах малко дрехите си, че да не се е лепнало нещо за тях.
- Мисля да огледам замъка отвътре. Може пък да си намеря нещо интересно.
Въодушевено изражение се изписа на лицето ми. Обичах да оглеждам подобни местенца. Така че оставих Алекс ако иска да продължава да си седи тук, а аз като нормалните хора се запътих към една от онези вратички (или там за каквото се водеха), през които се минаваше, за да излезеш на покрива.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс не след дълго се изправи,а след това се провикна:

-КАРИН АЗ МИСЛЯ ДА ТРЪГВАМЕ.АКО ЖЕЛАЕШ МЯСТО НА КОЕТО ДА ОТИДЕМ КАЖИ.

Алекс се надяваше Карин да е чула неговият глас.Все пак това място си беше доста голямо и имаше доста голям шанс да не го чуе как се провиква.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Тъкмо бях тръгнала да разглеждам коридорите и открих някаква си тронна зала. Огромна, просторна, почти празна, с интресни мраморни колони и огромни прозорци, макар и на половината от тях да бяха счупени или поне напукани стъклата. Тогава гласът на Алекс прекъсна обиколката ми с новината, че ще тръгваме. Е, нищо. Друг път щях да дойда да си доразгледам.
Показах се на един от прозорците, колкото да му извикам, за да ме чуе:
- Знам ли. Отиваме където ти кажеш. Така де, ако все още ти се седи някъде с мен.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се надвеси,а след това погледна Карин и каза:

-Ами щом те питам дали ще ХОДИМ някъде значи ще сме двамата.Аз ти казах,че ще съм лепнат за теб.Аз спазвам обещанията си.На мен ми е безразлично къде ще сме стига да съм с теб може да съм на всякъде.Сещаш се.Къде ти се ходи? Хапва ли ти се нещо? или нещо подобно.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Защо ли все аз трябва да избирам.. - смъмрих тихичко под носа си.
Впрочем поразчистих стъклата от перваза на прозореца така че да мога да седна без да се нарежа на някое от тях. Намествайки се удобно с гръб навън, така се надвесих назад, че да мога да погледна нагоре към Алекс. И все пак се държах с ръце за перваза, че да не се изръся.
- Казах ти, че нямам претенции и не ми се прави нищо особено. Така че защо не се опиташ ти да измислиш нещо и да ме изненадаш с избора си?

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Ами щом не ти се прави нищо особено на мен няма да ми дойде зле една хубава вечеря в някой ресторант или може просто да си вземем дюнери и да хапваме по път или пък нещо еквивалетно на дюнерите като сандвичи или хамбургери.Знам ли. Каквото му се яде на човек общо взето.Какво ще кажеш?

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Позамислих се малко. Знам, че повечето момичета биха избрали ресторанта. Струвало им се по-изискано, че даже и романтично. Сещате се, да си седите двама на една маса, да покапвате някой деликатес и да си бърборите за нещо уж важно. Е, аз пък бях заклет фен на нездравословните бързи храни и предпочитах да обикалям улиците с дюнер в ръка.
- Поне аз залагам на втория вариант. - беше отговорът ми.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс скоро от покрива на замъка право на земята като около него се образува една малка дупчица и се сети лека ударна вълна чак при Карин. Той погледна рязко нагоре към нея,а след това каза:

-Хайде да вървим. Предполагам,че няма нужда да те хващам ако скочиш от прозореца. Надявам се да не се убиеш.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Може като на някой филм да ме хванеш точно преди да се изръся на земята. - засмях се, но все пак бе ясно, че просто се шегувах. Може и да си бях леко саката понякога, но с това щях да се справя.
Така, на свой ред, и аз скочих от мястото си. За разлика от Алекс успях да се приземя без да нанасям някакви щети на земната площ под мен, но хем скачах от по-ниско, хем си бях и по-лекичка от него.
- Хайде. Води нанякъде.
Вече бях готова да тръгваме.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс и Карин изчезнаха

4 реда !!!
Модератор.

Джонатан.

Джонатан.
Знаех за това място и заради това реших да се запътя насам.Нямаше къде другаде да отседна за през нощта. Все пак през повечето време си бях на път и нямах много време за отсядане.Трябваше да се преживява все някак,но все пак имах и доста работа за вършене която явно вече беше на привършване.Нямаше чак толкова много врагове тук и беше като цяло доста спокойно.Докато вървях към големият замък си мислех за това и гледах замъка.Определено бях спала на доста по - добри места от това,но и това си беше нещо.Поне щях да имам покрив да главата.

Джонатан.

Джонатан.
Продължавах да си вървя към замъка докато той ставаше по - голям и по - голям през очите ми.Та и нормално все пак го наближавах. Колкото повече го наближавах толкова и по - грозен ми ставаше,но какво да се прави.Все пак наистина си беше нещо. Не е като да е абсолютно без нищо.Все пак не беше като да спиш под някое дърво и дъжда да те навали и да си мокър до кости.

Ема Фрост

Ема Фрост
Отместих косата си встрани с дясната ръка, и притворих леко очи, когато забелязах замъка, към който се бяхме запътили. Всъщност, ако трябва да сме по-точни, си позволих да проследя Тракс. Знаех си, че има едно на ум. Всъщност, можех да й разчитам мислите... Това, което тя не знаеше е, че през цялото това време я преследвах. За това разкрих аурата си, поне да усети присъствието ми. Запазих мълчание, обаче. Не, че имаше какво всъщност да й кажа. Оставих това да го направи тя. В момента се наслаждавах на атмосферата наоколо, и...е, леко се бях загледала в нея, докато беше пред мен.

Джонатан.

Джонатан.
Всъщност я бях усетила малко преди тя да си разкрие аурата.Все пак на времето бях пазач и се бях научила и бях свикнала да "разкривам" такива създания които се опитваха да се скрият в тъмното.Като цяло не и обърнах внимание.Не след дълго тя "пусна" малка част от аурата си във въздуха. След като го направи също не последва никаква реакция от моя страна

- Знам,че си зад мен. Ако ще правиш нещо по - дръзко като например да ме нападаш,давай.Защото все още не съм се обърнала за да го направя аз.

Докато казах това продължавах да си вървя напред към замъка който беше вече доста близко.

Ема Фрост

Ема Фрост
-Да те нападам? Защо бих искала да го правя? - попитах с надменен, но също така и невинен тон. Последва миг пауза и продължих пак:
-Не съм такава. По-скоро бих преговорила за пренощувка в замъка, към който и ти си се запътила. Само и само защото ми звучи като добра идея. Ако се чувстваш толкова уверена, обаче, няма да те спра. Сама можеш да си направиш белята. А аз не искам да наранявам красиво създание като теб. - думите ми звучаха толкова истински, колкото и бяха. Дори за комплиментът, който отправих към нея. Колкото и снобско да беше поведението ми, не я гледах "от високо", както се казва. Е, тя аурата ми сама "подсказваше" колко честна бях към нея, по усещането й.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите