Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 2 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Ария Чайм


ВИП
ВИП
-Престани!-казах настойчиво. Не можех повече, надали той осъзнаваше какво ми причинява. Не можех повече. Болката бе ужасна. Спри, Спри... това бяха единствените мисли в главата ми.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
"-Нямаш правото да ме комендваш заспивай".
Много добре знаех какво и причинявам ,но до сега бях мил за това дадох максимума за сегашните обстоятелства 20к волта все едно някой ти прави сърдечен масаж на маскимален волтаж по цялото тяло дори иаз не бих искал да изпитам това ,но май се налагаше да го нарпавя с нея.

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Не можех повече, усетих как тялото ми не издържа. Дори не усетих как попаднах в безсъзнание. Ами сега какво? Не мога да се защитавам, какво щеше да ми стори? Дали щеше да ме убие или да ме устави тук. Емили това никак не е на добре. -хиляди мисли като тези минаха през главата ми.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Най на края тялото и се предаде признавам като за човек тя беше здрав индивит децата и ще имат страхотни гени.
Но все пак оставих тялото и на земята и я приджобих все пак това беше главната ми задача както помня това трябваше да направя сега да видим какво ще намеря.
И разбира се преди това спрях елементите тока и телекинезата за да не си хабя още от силата.

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Вече не усещах напрежение в тялото си. Но дори и да ми се искаше все още не можех да се събудя. Явно той беше просто един крадец. За щастие в себе си бях взела много малко пари, тъй като не смятах да ходя из града.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Добре приключихме с това за това само станах и се отдалечих от тялото на момичето отивахки на парапета на 2 рия етаж на стълбите в готовност за нещо ,а гарванчето ми си се рееше из небето през това време оглеждайки региона на безопасна височина.

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Най-накрая тя не усещаше близостта на врага. Явно в тялото и се още имаше, макар и малко количество, сила. Тя успя да отвори очи, но все още не можеше да помръдне. Видя фигурата на мъжа, отдалечена от нея. Какво следваше сега?

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Патрулирах околностите,когато шестото ми чувство ми каза да отида към замъка. Шегувам се,просто преди време бях видяла момиче да влиза там и още не беше излязла.
Каквото и да беше станало вътре,най-добре беше да стана невидима. Почувствах силите в себе си и най-накрая бях пред замъка. Открехнах вратата ,а тя изскърца. Гледах само напред ,успокоена,че ако имаше някой вътре той няма да ме види. Насочих погледа си нагоре и забелязах...момче. Бяла коса,бледа кожа. Бях го виждала. Надявах се да не помисли за странно,че вратата се отваря самостоятелно. След като го зяпах минута се сетих,че го познавам. Това беше Закия. Преглътнах тихичко и започнах да се изкачвам внимателно по стълбите. Поех си въздух,за да не стане някой гаф. Когато стигнах зад него вече почти бях сигурна какво и се е случило на момичето.
Виждах гърбът му,затова леко го потупах по рамото,засмях се кратко и звънливо, и веднага се дръпнах поне метър назад и настрани,за да не ме хване. След това млъкнах и забих поглед в него.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Жалко ,че ще трябва да върна момичето толкова на зад толкова бързо ,НО..
Още когато тя наближи замъка гарванчето ми което все още беше в небето видя момичето което веднага означаваше ,че и аз я виждах през неговите очи ,а когато тя се насочи към вратите аз реших ,че е време да нарпавя нещо.Като активирах отново елемента ток и руна с буквата му се появи на дясната ми ръка ,а на лявата руна за елемента вода като почнах да оформям водна сфера в рацете си и да я кумбинирам с ток както си стоях изправен все още зад парапета на 2 рия етаж.
И тогава изведнъж момичето изчезна от погледа на гарванчето ми също и от моя ,но знам ,че трябваше да е някаде пред вратите за това когато те изкърцаха макар и леко ми беше ясно ,че не сам оаз май мога да ставам невидим в някой обстоятелства и за това вместо да убя време в размисли само казах :

"-Здравей Анабел !"

И от вече оформената сфера колкото щит (като тези от старите времена щит на войник) която бях държал с 2 те си ръце се изтреля една дебела и бърза струя наелектрезирана вода на има няма метър пред самата врата все пак не знаех да ли не е навлезнала на вътре ,а по добре да уцеля с водата пред нея от колкото да пропусна и тя по лесно да навлезе към мене.

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Погледнах към мъжа и чух да изрича името Анабел. Явно не бях единствената в замъка. Колкото и да ми се искаше да разбера повече, аз отново затворих очи и се опитах да събера повече сили.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Отворих вратата и направих крачка,та да,загледах се в него и разбрах ,че е Закия. Обаче едно не очаквах. Той знаеше,че съм тук. Знаеше коя съм,дори ме поздрави. По дяволите. Все пак не мислех да ставам видима в скоро време. Тъкмо щях да направя още една крачка,когато той запрати водна струя към мен,в която вече имаше електричество. За малко да изпищя и да се издам. Нямах никакво време. Заобиколих я по възможно най-тихият начин и започнах да се изкачвам съвсем тихо по стълбите. Стигнах до него,не си позволих дори да дишам. Ударих го леко зад врата и казах:
-Вече държим девойки в плен,а?-Докато говорех рязко се отдръпнах от него. Не исках да стават никакви инциденти с мен.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Бях мърдал струя след това по стълбите за да намокря уж всичко ,но май АНабел ме беше изпреварила този път от каде разбрах ли..абе плесника/удара зад врата не беше пиятен като се обърнах и спрях елементите с думите :
-"Моля те ти си по голяма девойка от тази..а и не в плен ."
След тези думи се огледах и реших пак да активирам елемента електричество и в същото време да се изгавря на Анабел също и невидимост като 2 те руни се появиха на раменете ми да руните смаи си сменяха местата без да искам като получих силите и също станах невидим имах план знам добрите каде отиват за това ще я пречакам.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Мамка му. Сега вече беше невидим. Вече разбирах какво им беше на противниците ми да не ме виждат. Нямаше какво да направя,освен да подпаля замъка. Аха,прочетохте ме.(Другата версия на "чухте ме.")
Образувах огнена топка и я запратих към завесите. Да,знаех,че това не беше най-добрият ми план. Погледнах към коридора и видях момичето,което беше в безсъзнание,а зад нея прозорец. Супер,това беше план едно. Разбира се,досетих се,че той ще иска да отида точно при нея,което значеше,че и той е там.
Както и да е,имах намерението да падна в капана.
Отидох до нея,тя беше точно до прозореца. Направих кръг от огън около нея,за да не може да ми пречи ,докато се оправям с Закия. (Знам как звучи.) След това станах видима и казах:
-Добре,сваляме картите..Къде си..-Застанах с гръб към прозореца и запратих огнена топка напред.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Плана и беше добър прочете действията ми почти перфектно само кадето направи и 2 грешки от който можех да се възпозлвам ,но не исках все пак Анабел не беше много лош човек допадаше ми характера и не исках да пострада много .
И нека само опростим ситуацията момичето е обградено от огън това ми даде малко време все пак найстина бях в тази посока за това когато тя започна да оформя огнената топка или нарпаво да си го кажа още преди да е започнала да я прави Махнах невидимостта си като спрях руната и активирах огнена в същото време заставайки направо да се каже прилепено до Анабел като я погледнах в очите с думите :
"-Знаеш ли когато защитаваш нещо имаш един много привлекателен блясък в очите си "!И сложих ръката си в/у ркъата и с която щеше да изпозлва огнената топка да не ме изненада с нещо.

Да свалях я .хД

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Добре,може би очаквах всичко,но не и това. Той буквално се допря до мен, а аз зашарих с очи. Не знаех нито какво да кажа,нито какво да направя. На всичкото отгоре ,той ми направи и комплимент. Беше хванал ръката ми,така че нямаше какво да направя. Поне не и с ръце.
Още не осъзнавах напълно какво беше станало. Разтърсих леко глава и казах:
-Благодаря. Старая се да изглеждам ослепително,за да не ме убият...-казах едвам -едвам, а след това добавих:
-Обаче забравяш нещо. -Рязко го ритнах в капачката,осъзнавайки,че щом съм момиче,едва ли го е заболяло много. Е,напоследък тренирах,но едва ли това ми помогна много. Опитах се да го изблъскам от себе си...(виж как има отворен край :D)

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Това пък не го очаквах очаквах да ме ритне в слабините това беше подобрение означаваше ,че иамм някакъв шанс с нея за това когато ме ритна и пуснах ръката и щом ме бутна направих няколко крачки на зад като леко си раздвижих крака с думите :
-Ц...жалко ,че времето ни заедно изтече ще се радвам друг път пак да се видим ,но при други..обстоятества..

След което активирах руна за бързина и пак 1 за невидимост спиайки руната за тока като изчезнах и и в замъка само се чуха няколко рязки крачки отивхвайки на доло по водата ясно е ,че си бях тръгнал/.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
-По дяволите!-изкрещях след него и ритнах стената. Премахнах огъня около момичето и я взех на ръце. Счупих прозореца и скочих през него с нея. На половината падане разгърнах крилете си. Закия отдавна сигурно беше надалеко. Все още ме беше яд. Когато се отдалечихме достатъчно от замъка оставих момичето на земята и леко я побутнах. Предполагах,че не беше добре,затова използвах лечебната си сила върху нея. Когато започна да идва в съзнание казах:
-Спокойно,добре си. Само..парите ти ги няма.. -повдигнах рамена и продължих:
-Боли ли те някъде,какво ти направи?

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Гарванчето ми ги проследи и кацна на 1 дърво като наблюдаваше момичето не бяха кой знае колко далече от замъка ,но все пак си беше нещо.
След минута някаде и аз дойдох тук все още невидим като бавно се приближих към тях за да видя какво правят мисията ми свърши вече съм тук за собствен кеф.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Тя не каза нищо. Явно беше в шок от случилото се. Е ,не я винях. Още бях ядосана задето не можах да го спра. Направо ме изяждаше отвътре.
-Не,по-добре не говори..-казах и,най-добре беше да си пази силите ,и без това не и бяха останали много. Не можех и да си представя през какво беше минала. Все пак беше просто човек. Въздъхнах изморено,но все пак продължих да я лекувам. След като сметнах за достатъчно си седнах на дупето и се загледах в нея. Защо ли и трябваше да идва тук? Май трябваше да говоря с кмета..да направи някакви граници или вечерен час. Поех си дълбоко дъх,щеше да отнеме време докато се възстанови. Затова легнах на земята и затворих очите си. Когато тя беше готова да стане,аз щях да я чуя и тогава щяхме да си поговорим.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Гарванчето ми литна да обикаля региона ,а аз през това време спрях невидимостта сложих си рацете в джобовете като спрях останалите лемент сили и тръгнах бавно към 2 те момичета главно се бях запътил към Анабел ясно беше ,че искамда ме чуе да идвам ,но и в същото време да види ,че не съм в бойна подготовка за атака.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Много бързо заспивах и имах късмет,че само се бях унесла,когато чух стъпки в листата. Отворих рязко очи и се обърнах към шума. И какво да видя-Закия!
Изправих се бързо и се намръщих. След всичко това той смееше да дойде тук? Пред самото момиче и мен? Това беше..невероятно. Тръгнах към него,не исках да плаша момичето с информацията,че той е тук. Спрях на крачка от момчето ,протегнах ръка напред и казах:
-Парите и..Дай ми ги.-Вирнах глава на една страна ,осъзнавайки,че съм много наивна ако си мисля,че ще ми даде каквото и да е. Също така,бях изморена от това,че до сега я лекувах,затова знаех,че няма да мога да му ги взема на сила.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Стана ми интересно от реакцията и чак можа да ме накара да се усмихна рядкост в тези дни като когато чух ,че иска и парите ми стана чак чудно как просто еи така си го изтърси ,но най забавно ми стана когато си подаде ръката на пред ..
Еми погледнах и ръката след това и подадох мойта като си преплетох пръстите покрай нейните и пак се доближих към нея с думите :
-Съжелявам парите вече не са в мен ,но иначе съм изцяло твой ...каквото пожелаеш ще нарпавя..само..за...тебе. !
Като я погледнах в очите.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Той преплете пръсти в моите и отново се доближи до мен. Сигурна бях,че изражението ми струваше милиони. Не,милиарди.
-Какво си мислиш ,че...-млъкнах,за да не изръся някой глупост. Присвих устни и дръпнах ръката си от неговата,като пристъпих крачка назад.
-Ако ще правиш каквото ти кажа,то и върни парите. Не можеш просто да си обикаляш така и да грабиш хората. На всичкото отгоре-поех си въздух-Тя е момиче,човек,а виж в какво състояние е сега! Дори не може да си отвори очите...-Бях много ядосана. Ако не бях момиче до сега да съм го набила.. Не,всъщност,нямах причина да бягам от него. Той трябваше да бяга от мен. Направих смело крачка напред и застанах сериозно пред него.
-Какво по-точно искаш?-попитах го,като не отмествах погледа си от неговия. Не можеше да си играе с мен.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Всичко се развиваше много забавно наблюдавах как едно сладко момиченце се опитва ту да изглежда заплашително ,но в същото време се дръпваше ,а на края пак се стягаше и с тази крачка пак към мен която направи ми стана още по интересно да видя следващата и реакция ,но преди това само казах :
-"Честно казнао аз почти нищо не и направих ,а ти с този твой огън и пожар заради дима си е напълнила дробовете с дим така ,че сегашното и състояние е леко по твоя вина ."
Все пак да и кажа истината след което да преминем към другия и въпрос като казах :
-"Какво по точно искам..."
Щом тя можеше пак да застава сериозно пред мен тогава направих лекичко крачка на пред като пак се доближих плътно пред нея доближавайки си лицето почти до нейното така ,че за малко носовете ни да се боцнат един в друг с изказването на думичката :
-"Целувка !".
Бяно и нежно.

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП
Да,той имаше право. Сегашното и състояние беше горе-долу ,малко или много по моя вина. Е,какво да се прави. Целта оправдава средствата. Тогава той направи крачка към мен,очаквах ,че ще ми каже какво иска,да,но не очаквах да поиска това. Сигурно миналата ми реакция беше нищо в сравнение на тази. Този път не можех да кажа нищо. Сърцето ми се разтуптя,можех да го чуя и бях сигурна,че и той го чува. Ама сериозно ли?! Трябваше да се взема в ръце.
-Не зн..-опитах се да кажа нещо,но просто не можех. Поех си дълбоко въздух. Тогава ми просветна какво прави. Тества ме. Искаше да видя дали ще се изплаша и ще отстъпя. Не,този път нямаше да го направя.
-Не знаеш какво говориш!-казах тихо и съвсем леко се засмях,но бях сигурна,че притеснението се усещаше в гласът ми.

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Видях реакцията и не гледах очите и без причина очите казват пвоече от думите за това след последния и въпрос или по точно изказване просто се дръпнах с една крачка на зад и се обърнах като казах :
-"Аз знам какво говоря и какво искам ..а ти..ще се видим пак надявам се !?"
След което пред мен се появи руна с надпис "портал" и като я задействах се появи портал водещ към друго място просто минах през него и гарванчето ми също се спусна и мина след което портала се затвори.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите