Най-големият Role Play Форум в България
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!

You are not connected. Please login or register

Най-големият Role Play Форум в България » Дискусии » Ти си свободен! » Свободна зона » Спам, спам и пак спам » Хей спам..свободна зона ^-^

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Съобщение [Страница 7 от 7]

Nathaniel.

First topic message reminder :

Аа добре приятно прекарване тогава

Nathaniel.

Биваам, ти?

Sutton Mercer.

абе и по-добре съм била ;д какво правиш

Nathaniel.

слушам музика и скучая ;дд ти?

Sutton Mercer.

бях навън малко ;д
ох този моя лик нещо не ми харесва ... ;(

Nathaniel.

Защо такаа добре си е ;д

Валъри Питърсън

ВИП
ВИП
Към кого да се обърна, за да ми бъде отново активен героя?

Луцифер

Админ
Админ
По-скоро трябва да си направиш наново героя, има нови раси и градове за всяка раса, ето ти линк за расите: http://all-serials.bulgarianforum.net/h8-page
а за градовете, ние ще го оправим или по-скоро аз хаха
това е темата която ти показва как да изглежда http://all-serials.bulgarianforum.net/t2775-topic
и просто правиш там една тема, ако си намериш старата тема, просто копирай повечето неща :)

Bite them! Poke them! Torture and gore them! Bug them! Tease them! Mess with their heads!
Score them! Gore them! Skin them and where them! Burn them! Grill them! Rattle their bones!

Bite them! Eat them! Torture and beat them! Maim them! Kill them! Cut off their heads!
Slay them! Flay them! Rip them and pull them! Dance on their graves cuz now they are Dead!

Spoiler:

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите