Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 5 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Изоставения замък. - Page 5 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Изоставения замък.

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Съобщение [Страница 5 от 7]

Elena Gilbert

Elena Gilbert
First topic message reminder :

Изоставения замък. - Page 5 Tumblr_lnmeajqFhR1qax3d9


Elizabeth Van Heller


ВИП
ВИП
След поредната целувка от негова страна просто се спрях, оставайки си в седнало положение върху него и подпирайки се с ръце на гърдите му. За момент отново го гледах втренчено, но после лукава усмивка се изписа на лицето ми. Наведох се леко, така че лицето ми да е още по-близо до неговото. Съвсем близо.
- Нима си мислиш, че тези номера ще минават вечно и че винаги ще ме дразниш и ще ме объркваш с тях?
Да, след толкова много изненадващи целувки с цел да ме разконцентрират и объркат по някакъв начин, след време започваше да се свиква.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се усмихна,а след това я хвана за двете ръце без да прави нищо по - рязко и каза:

-Ами всъщност тази не беше за разсейка.Тази беше от желание да го направя пък и нали трябва да го направя заради торнадото и останалите работи.Обещах ти целувките.Аз съм ... създание което спазва обещанията си.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Е, добра новина, получих си дължимото за това, че бях откраднала няколко чипса и безалкохолни от някой неизвестен магазин в околията.
- Мхмм.. ясно. - прозвучах леко усъмнено.
- Да не намекваш, че аз съм създание, което .. не си изпълнява обещанията.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс премлясна,а след това се позамисли и от гледната точка която тя представи,а след това каза:

-Ами така като се замисля...абе май нещо такова се получава,но не съм много сигурен дали е точно така или не е.Ти как мислиш? Така ли е или не е така?

Алекс я загледа въпросително.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Изгледах го възмутено и веднага отвърнах в стоя защита:
- Не е така!
Добре де, може би известно време бях забавила изпълнението на желанието. Или по-скоро аз му дадох идеята, а Алекс реши да ме послуша и да не го поиска веднага.
- По принцип щом съм обещала нещо имам навика да го изпълнявам. Това, че някои хора все още не да поискали въпросното изпълняване на желанието е друг въпрос.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Е нали знаеш? То принципът е ясен,но изпълнението не е ясно кога ще е.Не се опитвай да се измъкнеш с това,че не съм си го поискал аз. Не трябва да се защитаваш с моите думи! Пък и ти ме накара да чакам,нали? Уважих мнението ти все пак,а сега ме обвиняваш,че аз чакам.Ааама ха! Лош феникс,лош!

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Не съм те задължила да чакаш. - отново запротестирах.
Нямаше да го оставя да ме изкара мен виновна.
- Просто ти дадох идея, но това не значи, че трябва задължително да се съобразяваш с нея. Така, че не смей да обвиняваш мен за това.
Май отново започвахме същия спор от преди няколко дни.
- Когато ти решиш - тогава. Все пак нищо не зависи от мен.
След последните си думи, с леко недоволна физиономия, понечих да стана от Алекс.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс и пусна ръцете когато тя се опита да стане от него,а след това каза:

-Да бе да.Помоли ме най - нахално! Пък и ти си духчето което изпълнява желанията.Ако решиш да не го изпълниш няма да го направиш заради това пак зависи от теб,а не само от мен.Нали така,Карин?

След седеше и я гледаше през цялото време.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Седнах до него, свивайки краката си пред себе си и обгръщайки коленете си с ръце.
- Не бях нахална. Поне не съм искала да бъда нахална.
Вече говорех тихо и спокойно. Дори не изглеждах ядосана. Явно бързо се палех, но и бързо умеех да се кротна и да си седна на мястото.
- Просто тогава се чудех как да измъкна някаква изгода и за мен от цялата работа и дали подобно нещо би ми допаднало.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се надигна и се подпря на лактите си,а след това загледа Карин и я запита:

-Е ? Какво можеш ли да изкараш изгода от това и дали ще ти допадне? Как мислиш?

Алекс седеше и чакаше отговорът на Карин която се беше свила малко по - далече от него.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Преместих погледа си върху Алекс и за момент бегла усмивка се появи на лицето ми. Това изтрая едва секунда, преди да проговоря:
- Знам ли? Защо пък да не ми допадне? Повечето хора търсят точно нещо такова - кратко и неангажиращо, колкото да си задоволят нуждите. Може пък и на мен да ми хареса.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс повдигна леко рамене,а след това каза:

-Знам ли.Ти трябва да ми кажеш дали ще ти хареса.Аз не мога да ти казвам кое ще ти допадне и кое не.Пък и като се замисля бих го направил така,че да е "анажиращо" и да не е само за една нощ.Просто за да ти е по - трудно след това.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- Съжалявам, но не мога да кажа дали нещо наистина ще ми хареса, без изобщо да съм го опитала. Но .. - хвърлих му един обстоен поглед и продължих думите си.
- .. надали ще е по-зле отколкото с някой друг.
Леко се засмях и се преместих така, че да съм лице в лице с него.
- Пък и защо си мислиш, че ако не е просто за една вечер ще ми е по-трудно?

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се усмихна,а след това се приближи още малко до нея и я близна по нослето като куче,а след това каза:

-Защото няма да успяваш да ми угодиш на всичките прищявки и ще си скапана като парцал.Сещаш се за какво говоря,нали?

Алекс се засмя,а след това продължи да я гледа в очите.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Мръднах съвсем леко носа си, подобно на някой заек, щом усетих облизването.
- Хмм.. Ами ако накрая стане така, че ти да не можеш да ми угодиш? Може би ще се наложи да си намеря още някой и да си ви въртя и двамата. - казах уж замислено, но отново се засмях.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Ааа не! Няма да стане.Няма да те деля с никого.Още от сега да се разберем.Само за мен си си и точка! Само някой да се опита да ти направи" нещо " ще го хвърля от 10-тия етаж на някой блок пък той да се оправя както може след това ако е оцелял по някаква случайност.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
- И от кога станах само твоя? - засмях се леко.
Приближих се още малко към Алекс ако изобщо имаше някакъв вариант да сме по-близо отколкото бяхме сега. След това едва-едва прошепнах:
- Защо ли не помня да съм се съгласявала на такова нещо? Или вече окончателно си решил да си ме взимаш за себе си?

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-За това нещо не се иска разрешение,нали знаеш? Когато си наумя нещо го правя.Значи си моя!Пък и да вече го реших,че те вземам за себе си.Няма да е лошо да си имам фениксче.Сещаш се. Пък и харесвам червенокоси момичета.До колкото виждам ти не си руса така,че си си за мен!

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Поклатих леко глава и отново се засмях.
- Така значи. Без допитване до моята скромна личност, вече се оказах нечия собственост. При това определено на голям ревнивец.
Погледнах Алекс право в очите и премигнах невинно няколко пъти, а после с милото ми гласче допълних:
- Ама нали ще си добричък с мен?

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Върху лицето на Алекс се появи една злобна усмивчица,а след това се изсмя като някъф психар.Липсваха само гръмотевиците.След като чу това последното дали ще бъде добричък спря да се смее и каза:

-Разбра се стига и ти да си добричка и да не правиш глупости или нещо подобно на глупост. Сещаш се/

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Смехът му беше леко плашещ, но все пак гледах да запазя спокойствие и да не проявявам някакви особени реакции.
- И какви точно глупости не трябва да правя?
Отвово ме изби любопитството.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Ами нека да кажем,че не трябва да правиш ... глупави глупости които са глупави. You know...

Алекс я погледна умно,а след това я бутна така,че да легне на земята,но дали беше успял да го направи не се знаеше много много.Това го решаваше тя все пак.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Бях се отпуснала съвсем, така че без проблеми отново се озовах по гръб на земята.. така де, на покрива. Но нямах и нищо против да си полежа отново. Нали по принцип си бях мързел.
- Добре де.. дай ми някой пример за глупава глупост. - продължавах един вид да нахалствам, но пък ми беше интересно какво точно щеше да каже.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
-Амии.. не знам може би глупост като да се опиташ да избягаш от мен или нещо подобно.Знам ли. Това ще е супер глупаво,а след това най - вероятно ще трябва да те диря под дърво и камък. Ще е кофти ако трябва да седиш завързана някъде за да не можеш да избягаш дори когато си в феникс формичката си.Сещаш се. Има си и метални въжета за тази цял или вериги.

Алекс се подсмихна,а след това леко си изплези езика и я сръчка в едната гърда.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Щом посегна да ме сръчка, просто хванах ръката му и му попречих. Онези двете нещица не трябваше да се ръчкат така. Те бяха за.. по-нежни ласки, да речем.
- Нали знаеш, че тези метални вериги все пак могат да се разтапят. - подсмихнах се леко.
- И все пак нямам особено голямо намерение да бягам. Все още.

Deadpool

Deadpool
Зад решетките
Зад решетките
Алекс се засмя,а след това се доближи до нея и прошепна в ухото на Карин:

-Кали знаеш,че Алекс винаги намира начин как да направи нещата за да с в негова ползва? Ако не си го разбрала мило ми другарче сега е времето да го разбереш.

След като каза това я близна с връхчето на езика си по бузата и се отдръпна.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 7]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите