Най-големият Role Play Форум в България
Някъде в града - Page 6 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Някъде в града - Page 6 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Някъде в града

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Съобщение [Страница 6 от 6]

1Някъде в града - Page 6 Empty Някъде в града 4/4/2013, 22:34

Allen Walker

Allen Walker
First topic message reminder :

Да измъчваш най - добрата си приятелка бе забавно и отпускащо. Чувствах се развеселен, затова се разхождах енергично по улиците на Мистик Таун. Ако Линали успееше да се измъкн от там, където я бях оставил, вероятно щеше да предприеме някакви мерки. Не ми пукаше за това, никой не може да ме спре. Хората ме гледаха странно и уплашено, защото след мен на няколко сантиметра от земята, в изправено положение се носеше големия ковчег - странното, но доста силно анти-акума оръжие на скъпия ми Генерал.
Реших да пробвам дали мога да се държа като истинския. Извадих една цигара и я запалих. За разлика от неговите, на моята половината съдържание беше от марихуаната, която си бях купил. Колко ми пука, че наоколо има хора? Малко. Да дойде Зеро да ме арестува.
В единия малък парк, който се използваше главно за разходки на кучета, видяхедна позната фигура да крачи по алеята. Спрях хода си в обратната посока. Усмихнах се широко и я настигнах. Изпречих се на пътя и с леко зловещата си усмивка:
- Здрасти, Александра. Скоро не сме се виждали.
Да, знаех, че не би могла да ме разпознае, но така ми беше по - забавно. Сдържах истеричния си смях.


126Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 26/10/2013, 20:57

Allen Walker


- За мен е..- отговори тихо, когато тя каза, че не било нищо особено.
Макар, че можеше да погълне още доста, той реши, че това му стига. Храна, храна, ама тя не е най - важното нещо, когато си с някого, когото харесваш. А и кой нормален би могъл да яде толкова спокойно, щом сърцето му бие по - силно? На екзорсиста съвсем не му личеше това, но то се проявяваше вътре в него всеки път. От една страна покрай нея се тъпчеше дори по - бързо, защото това го успокояваше.
- Раздигай, но нека ти помогна. - заяви той и се изправи. Започнаха дружно да размахват нещата от масата. Честно казано бе започнал да изпитва симпатии към малкия разбойник и не му се искаше да го карат да чака и да скучае. Нямаше да си го признае разбира се. А и му се искаше да излезе навън, защото апартаментът му се струваше тесен, заради това, което смяташе да направи тази вечер. Много задръстено наистина, но не му се е налагало да се обяснява в любов често...да не говорим, че досега не е чувствал нещо чак такова. От доста време насам си беше дал сметка, че онова към Линали в миналото си е било чиста приятелска или дори братска обич. А всички други момичета, минали през живота му са били просто такива, които е искал да защити от лошите и от всичко. Защото това беше природата му...преди. Той би защитил всеки, но само момичетата. И го правеше. Но сега не го интересуваше за околните и би тръгнал да защитава само едно момиче. Не че не можеше сама, но това него не го вълнуваше. А колкото до Деница и Реджина, те му бяха единствените останали близки, освен Скарлет и с тях би се бил рамо до рамо и би разпердушинил враговете им. Но Скарлет беше друго нещо. Нея не би искал да оставя да се бие.
Той изчака търпеливо, докато тя се занимава с каишките и глупостите на Сами, но честно казано приключи бързо. Излязоха, невидимия ковчег отново се носеше зад тях. Кучето го усещаше и не беше спокойно, но Алън не можеше да го остави. Прекалено много неща дебнат навън и се чувства спокоен, само когато му пази гърба. Навън, макар и вече тъмно, животът кипеше. Хората се връщаха от работа, децата се прибираха вкъщи, тийнейджърите и другите по - млади вероятно заминаваха на дискотеки и клубове...
Много от тях не бяха обикновени хора, но максимално изглеждаха като такива. И животът като такива им харесваше. Алън беше същия, както в този момент, така и винаги когато е със Скарлет. Харесваше му чувството. Остави Скарлет и Сами да водят, защото не знаеше, дали не са свикнало да ходят в някой парк или на някое специално място. Докато вървяха той реши да я попита нещо, което му беше любопитно.
- Ти...когато сменяш формата си...боли ли те? - попита направо. По повечето модерни комерсиални филми и сериали представяха върколаците по почти един и същ начин. Алън не можеше да знае колко от всичко това е и при истинските.

127Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 26/10/2013, 21:37

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Усмивката не изчезваше от лицето ми. Това, че Алън оценяваше и най-малкото нещо, което правех ме караше да се чувствам приятно. За мен бе важно да го накарам да се чувства добре. Харесваше ми да съм около него, харесваше ми да си мисля за него, харесваше ми да говоря с него. С него бях щастлива, чувствах се така сякаш най-накрая съм намерила подходящия човек.
Гостът ми каза, че мога да раздигам масата, но изяви желание да ми помогне. Преди дори да успея да откажа, защото не бе редно да караш гостите си да ти помагат в домакинската работа, момчето взе някои неща, а аз награбих останалите и се отправих към мивката.
Сами нетърпеливо въртеше опашка и дори бе взел нашийника си, за да покаже негодувание от това колко дълго съм го накарала да чака. Без повече да го карам да ми се муси и да ръмжи, аз приклекнах до него и набързо го спретнах за разходката. Още щом отворих вратата на апартамента, малкият непослушник се изстреля навън като стрела. Леко се засмях и заедно с Алън го последвахме.
Нощта бе прекрасна. Все още бе оживено, което не винаги ми се нравеше, но някак си ми допадаше. Леко замъглените светлини на лампите събираха малки рояци светулки или нощни пеперуди. Улиците бяха изпълнени със най-различни същества, които добре се прикриваха с човешката си външност. Като се замисля, аз също бях като тях. Криех се зад един облик, защото не исках да видят истинското ми аз. Не ме беше срам, просто не знаех как ще реагират. Но на кого му пукаше, нали Алън ме приемаше такава каквато съм, какво по-важно от това.
Любимецът ми гордо вървеше напред, а моя милост се стараеше да е на една линия с момчето. Пътят ни бе много прост - от вкъщи до парка, като минавахме по по-закътаните места, за да може и аз да се насладя на разходката. Сами го знаеше наизуст, затова оставих той да води. Усещах, че е неспокоен заради ковчега, който се движеше зад Алън, но все пак се стараеше да не го показва толкова.
Неочаквано. До сега никой не ми бе задавал подобен въпрос и въпреки това можех да отговоря доста бързо. И въпреки това се позамислих.
-Всъщност никога не съм изпитвала болка. Предполагам, че до толкова съм свикнала, че дори не ми прави впечатление.-казах спокойно, като бях вперила поглед в нощното небе.
-Мога да ти покажа, ако желаеш.-добавих малко след отговора си и то с леко несигурен тон.

128Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 28/10/2013, 18:40

Allen Walker

Allen Walker
Алън се чувстваше добре навън. Всички знаем, че това се дължеше на присъствието на Скарлет. И на Сами. Вече бе напълно сигурен, че с малкия разбойник ще станат приятели. Харесваше му това, че се опитва да не обръща внимание на невидимия ковчег. Доста смело момче. Поне можеше да е спокоен, че мъника би се грижил допбре за стопанката си навън. Вероятно няма да остави никой лош да се доближи до нея. "Е, друже..сега ставаме двама" мислеше си момчето.
Честно казано вече не се притесняваше толкова от това, че трябва да и признае. Скарлет не е идиотка, вероятно и тя е усетила, че не е безразличен. Все пак сама видя, че той вече не се държи добре с почти никой. Преди часове в онзи парк, тя бе единствената, която не хипнотизира с помощта на Carte Garde. Това му беше доставило удоволствие. Единственото, което не му беше харесало, е че тя самата не одобри действията му. Ако не я чувстваше по - специална не би се замислил да вкара и нея под хипнотичния глас на Мария, но вече на всички е ясно, че това би било последното нещо ,което ще направи.
Явно кучето доста добре знаеше пътя. Още веднъж се сети за своят другар. Някъде в него...някъде много, много дълбоко в него се таеше вина. Не се знае дали ще види Тимканпи отново. И самият той е отговорен за това. Бързо изтика това чувство. Това е чувство на слабост. Няма нужда от почти никой. Ако не беше хлътнал така сляпо по Скарлет Либърти Грей, нямаше да има нужда от никого. Любовта...също е слабост. И то най - голямата. Но в момента има нужда от нея...
Не го интересуваше какво ще последва. И без това вече не му пукаше толкова за нищо. Няма и какво да губи, както казва Зеро. Това е едно от нещата, които го правят силен. Той винаги казва "нямам какво да губя" и това му помага да рискува.
Отговора и зарадва Алън. Хубаво беше, че поне не я боли. По филмите имаше пукане, чупене на кости, рев и така нататък. Кимна, макар и тя да не гледаше към него. Въпроса и обаче го изненада. Наистина ли бе предложила да му демонстрира? Той обърна погледа си към нея.
- Ами...ако имаш желание... - отговори и тихо. Не искаше да я кара да прави нещо такова, ако не иска.
- Но така не оставаш ли без дрехи? - попита несигурно и той. Може би на нея въпроса ще и се стори тъп, но това беше още едно от впечатленията, оставени от филмите. Алън се чувстваше като идиот в дадената ситуация. Не разбираше нищо от върколаците, но пък и не беше нужно.

129Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 28/10/2013, 19:42

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Нощта наистина бе прекрасна. Разходките под звездното небе винаги са ми доставяли удоволствие. Е, в моя случай бе по-скоро тичане и играене, но това е друг въпрос. Обичах да гледам блещукащите звезди и рояците светулки, които караха едно обикновено дърво да заприлича на коледна елха. А само колко бе забавно да се опитваш да ги хванеш. Имаше си много привилегии от това да бъдеш наполовина вълк. Привилегии, на които се радвах като малко дете.
Сами горди крачеше напред по улицата, докато изведнъж не сви в една алея. Въпросната алея бе оскъдно осветена и по нея нямаше жив човек. Да се разхождаш сам толкова късно вечерта на такова място никак не бе разумно, но защо да се плаша? Нали си имам опашат приятел, който да ме пази, а и Алън бе до мен.
Надявах се, приятелят ми да не възрази за маршрута. Бе много по-спокойно и приятно да се сам или единствено и само с човека, когото харесваш. А и какъв по-добър момент да му призная чувствата си. Под приглушената светлина на някоя улична лампа, гледайки го право в очите и дарявайки го с най-нежната усмивка. Като в романтичен филм.
Тихият му отговор ме навя на мисълта, че може би не иска да ме принуждава да правя подобно нещо, ако не желая. Но преди да предложа, все пак го бях обмислила. Той нямаше да ме нарани или издаде, така че нямаше нужда да се притеснявам. Другият му въпрос, обаче, ме накара леко да се изчервя. След миг леко се засмях и го погледнах.
-Явно и филмите учат на нещо.-пошегувах се и се усмихнах още повече. Наистина ми бе станало смешно, имайки предвид, че това си бе така.
-Всъщност, да оставаш без дрехи. При промяната телата ни се изменят коренно и в крайна сметка от дрехите ще останат само късове плат, ако не ги свалиш.-докато уточнявах тази подробност се изчервих още повече.
-Но ти би ми услужил с наметката си, поне докато съм в човешка форма, нали?-погледнах го доста сериозно, въпреки, че все още се шегувах. Все пак не бих го задължила, можех да намеря и друг начин да се покрия.

130Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 28/10/2013, 23:04

Allen Walker

Allen Walker
Докато Алън блееше по околната среда и в собствените си мисли, свиха в една доста уединена уличка. Това съвсем не гои притесняваше. Дори се чувстваше доста по - добре, когато наоколо няма никой. С промяната беше започнал да предпочита и усамотението. Сега не беше точно усамотение, но беше със нея, което го правеше дори по - хубаво.
Честно казано не се бе почувствал неудобно докато задаваше въпроса. Почувства се неудобно след отговора и. И как да не се? Вероятно тя бе в по - гадната позиция, но и на него не му бе лесно. Ако беше със стария си характер сигурно щеше да умре на място от сърдечен удар. Сега това нямаше как да се случи, но бе достатъчно да го остави без думи за няколко секунди. Изслуша думите на Скарлет безмълвно. Тя обясни какво се случва с дрехите, след като се преобразиш и го помоли да и услужи с робата. Разбира се той я беше облякъл отново. Чувстваше се по - добре с нея, макар точно сега да не беше никак верен на Черния Орден.
- Разбира се, че ще ти я дам. И без това ми е малко топло с нея. - каза с усмивка, като се опитваше да замаже положението. Все пак не искаше дори пред нея да показва, че в такива моменти много прилича на старото си Аз. Тя разбира се едва ли обръщаше голямо внимание. Изглеждаше леко напрегната също.
Между другото това е чиста загуба на дрехи. Вероятно е досадно да ги събличаш грижливо преди същинската част, но ако си си купил някоя скъпа спортна марка, каквато Алън би си купил и да я разкъсаш по такъв начин би било пагубно. Всеки с лудостите си, разбира се.
Алън се усмихна още веднъж. Поне знаеше, че тя не го прави по принуда. Ако не искаше дори не би го предложила. А и той няма какво да и направи - няма да я снима и да я предаде на някой вестник. Ако можеше би могъл да и покаже крайната трансформация на Crown Clown, за да са квит, но неговата Невинност вероятно и сега не би се включила.

131Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 29/10/2013, 19:39

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
След като му обясних малката подробност за промяната, той сякаш остана без думи. Взех да си мисля, че съм го стреснала по някакъв начин. Добре знаех, че старото му Аз бе по срамежливо от новото, а може би все още имаше проблясъци на подобно чувство, но момчето умело го прикриваше.
За момент погледнах към тениската си. Харесвах я, не защото бе кой знае какъв писък в модата, а просто защото си ми беше симпатична. Честно казано, когато се е налагало да се превърна във вълк и съм нямала възможността да се отърва от дрехите преди трансформацията, не съм отделяла кой знае какво внимание на последствията върху дрехите. По-добре жива и гола, от колкото мъртва с дрехи. Странна логика имах, но нали си ми бе добре с нея и си я разбирах.
Когато Алън се съгласи да ми даде робата си на драго сърце, аз само се усмихнах и дадох няколко крачки напред. Изведнъж се изтърсих пред него и нежно подадох ръка към приятеля си. Бе ясно, че искам наметалото, което той ми подаде доста бързо. Поех я в ръцете си и се огледах наоколо. Спрях погледа си на едно голямо дърво.
-Uno momento.-казах шеговито и се отправих към дървото.
Стъблото му бе доста широко и високо, така че ме устройваше напълно. Точно тази част не бе добре осветена, даже почти нямаше светлина. Махнах връхните си дрехи, а след това и бельото. Грижливо наметнах робата на гърба си, без да я обличам. С помощта на ръцете си и предната част на наметката обгърнах и предната част на тялото си.
След миг пристъпих в полезрението на младежа. Косата ми се спускаше надолу по раменете, а някои кичури дори закриваха част от лицето ми. Затворих очи и просто се оставих на чувството за свобода да ме обгърне. Да в този момент се чувствах свободна и щастлива, а какво по хубаво от това. Тялото ми започна да се променя. Започна един вид да "блести" или по скоро да излъчва бяла светлина, но не толкова силна че да те заслепи. Станах много по висока и едра и вместо ръце и крака имах лапи. Самото ми тяло се измени. Косата ми сякаш се плъзна като лиана по гърба ми и скоро вече се бе изменила в козина. И както си стоях на два крака изведнъж се приземих на четири. Всичко това се случи за няколко секунди. След това мястото отново бе тъмно както преди, до толкова че почти не се виждах. Отворих очи, който впрочем бяха станали още по ярко сини. Приближих се към Алън и застанах на около 2 метра от него, но не като човек, а като вълчица.
За разлика от обикновените вълци, ние бяхме доста по високи и едри. Е аз за разлика от братята си не бях кой знаех колко голяма, може би около метър и осемдесет, най-много. Но пък за разлика от тях бях с бяла козина, което си ме караше да се чувствам поне малко специална.
И така седях спокойно, с неговата роба на гърба, и го гледах за известно време преди да помахам с опашка и да повдигна леко едната си лапа. Ушичките ми трепнаха, а моя милост нахално навря муцуната си под брадичката му. Да, исках да ме погали. Така де, рядко ми се е случвало, пък и да те погалят или да те почешат зад ухото си бе приятно, поне когато бях в тази си форма.

132Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 17/11/2013, 21:50

Allen Walker

Allen Walker
Алън бързо разбра намека и и подаде робата си. Робите са хубаво нещо, нищо че вече не са на мода. На кой му пука за модата, щом изглежда като аниме герой, или излязъл от епичен филм? А и освен това, в този град можеха да се срещнат и доста по - нестандартни неща.
Скарлет се скри зад едно дърво, а той започна да се оглежда от време на време. Надяваше се да няма и други любители на усамотените места като тях. Нямаше особено желание точно сега да бъде прекъснат от досадни смъртни, или пък надути безсмъртни същества. От някъде усети аромат на храна. Не е нужно да споменавам, че отново огладня и това го разсея за малко. За щастие спря да мисли за това, защото беше любопитен. Може и да не личи на външен вид, както повечето неща напоследък, но определено беше любопитен. А и все пак не бе виждал досега върколак да се превръща. Да не говорим, че настоящият върколак е не само негова позната, приятелка, но и най - голямата му любов досега. Надяваше се и завинаги, колкото и лигаво да звучи. При всяка подобна мисъл, нахлула в съзнанието му, в него се прокрадваше онова чувство, да не я загуби. Плашещо е, защото не искаше да я губи. Отне му толкова много време, за да разбере най - сетне чувствата си, да ги осъзнае, и да започне да събира смелост да ги признае. Според него този момент вече бе настъпил. Явно и при нея сега бе момента да му разкрие тайната си,и тя го направи. Беше негов ред, но явно първо щеше да види вълчата и форма.
След малко Скарлет се показа, и Алън отново върна вниманието си на нея. След малко започна и самото превръщане. Тялото и започна да свети, и макар да не беше толкова заслепяващо, на екзорсиста му се наложи да притвори очи за миг. Успя да забележи всяка малка част от промяната. Безизразното му лице изчезна, и на негово място се появи смесица от изненада, удивление и още любопитство. След като всичко приключи, вълчицата стъпи на четирите си крака и отвори очи. Алън все още стоеше с лека нотка на изненада. Не бе очаквал, че върколаците стават толкова големи. Освен това, беше бяла като сняг. Толкова нежна и красива.
Тази хищна красота изпълваше очите му. Той знаеше, че тя може да бъде и опасна, но не можеше да мисли за това в този момент. Много красиви неща на този свят могат да бъдат опасни. Мъжът не знаеше какво да направи или да каже, затова просто си стоеше. На моменти му се струваше, че това не е неговата Скарлет, все пак никога не я бе виждал такава. Дори очите и бяха по - блестящи.
В един момент тя си приюти муцуната под брадичката му. Той вдигна полека ръка. Искаше му се да я погали, но все още му беше странно. В крайна сметка го направи. Погали я нежно по главата и се усмихна. Да, това определено си беше Скарлет и винаги щеше да бъде тя. Както бе споменал пред известно време, тя за него си е същата. Просто сега научи още една нейна...черта. Това не му пречеше да я обича. Едва ли щеше да се намери нещо, което да го откаже толкова лесно. Все пак дори промяната не успя.
След няколко секунди той вдигна и другата си ръка и я прегърна. Затвори очи и отпусна леко главата си върху нейната. Осъзнаваше, че сега му се отдава възможност и нямаше намерение да я пропуска.
Интересното бе, че Сами не се бе обадил нито веднъж. Дори сега, когато очевидно Алън имаше доста близък контакт със собственичката му, той беше предпочел да мълчи. Дали и той бе изненадан и възхитен, или бе виждал това и друг път?
Макар на младежа да не му се искаше да прекъсва всичко това, той я пусна най - сетне. След като бе научил това за нея, със сигурност не си бе променил мнението. Напротив - дори се засили привързаността му като нея. Повече нямаше да се държи като глупак, и щеше да и признае. Още тази вечер. Още след като си върне човешката форма. Ако беше старото му Аз на лице, вероятно щеше да му хрумне "гениалната" идея да и каже всичко, докато е в тази форма. Не би било чак толкова напрегнато и вероятно нямаше да се притеснява толкова. Но сега искаше да наблюдава реакциите и. Да гледа нейното лице, именно нейното лице, с което бе свикнал до такава степен.
"Скарлет Либърти Грей...ти си моята единствена радост и мое единствено слабо място..." - мислеше си докато и се усмихваше мило.


p.s извинявай за закъснението :)

133Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 17/11/2013, 22:59

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Докато стоях срещу него, долових някакво изумление в изражението му. Това някак си ме зарадва. Не, не защото бе изненадан, а защото не го беше страх. Най-малкото, което исках бе да го изплаша. Радвах се, че той не потрепна дори за миг.
Определено ми бе трудно да споделям. Откакто избягах от клана нямах доверие, на никого. Имах чувството, че ще бъда предадена и затова никога не казвах нищо за себе си. Беше по-добре за мен и за другите. Едва ли искаха да ги обременявам с историята си. Но Алън, на него можех да доверя всичко. Той бе единствения човек, който ме разбираше и приемаше такава каквато съм. С него се чувствах в безопасност.
Леко наведох глава и присвих уши назад. Затворих очи за миг и помахах с опашка щом усетих ръката му. Леко настръхнах, защото чувството бе приятно. След миг седнах до него и се отпуснах в прегръдката му. Беше толкова приятно. "Алън Уолкър, ти си единственият, който ме прави щастлива... Ти си всичко за мен.." Без да се усетя леко изсумтях при тези мисли.
Сами стоеше кротко на няколко метра от нас и гледаше. Той и преди ме бе виждал така, но не затова бе толкова спокоен. Кучето явно разбра, че Алън не ще ме нарани, напротив той сякаш усети че всъщност момчето би направило всичко за мен.
След миг приятелят ми ме пусна. Стоеше мирно и гледаше в мен с нежна усмивка на лице. Погледнах го с онзи кучешки миловиден поглед и отново се сгуших в него. Отново се появи онази бяла светлина, отново за част от секундата. Руси кичури коса се спуснаха по лицето ми, а аз обвих робата му около себе си. Погледнах нагоре към него и се усмихнах миловидно. Бях отново в човешката си форма, свита до него. Изглеждах някак си малка и крехка покрай момчето, но пък това ме караше да се чувствам защитена.

(Не се притеснявай С:)

134Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 14/12/2013, 18:27

Allen Walker

Allen Walker
Всичко беше прекалено хубаво, за да се случва точно на него. Не можеше да повярва, че е истина. Дали това не беше още една фантазия? "Някой да ме ощипе" - помоли той наум. Никой не го ощипа и той прие, че всичко е реалност. Та сега реалността беше по - красива от всяка фантазия...
Малко след като я пусна, момичето се върна в човешката и форма. Хищната красота се превърна в нежна, и очите на екзорсиста омекнаха още. Явно любовта можеше да промени всеки, независимо добър или лош. Доста време му беше отнело да осъзнае напълно чувствата си и да събере смелост да ги покаже. Не знаеше как да благодари на Скарлет, че още беше около него. Беше се задържала в живота му повече от много други и не си беше тръгнала. Тя се загърна с робата му. Може би скоро трябваше да облече дрехите си, започна да става наистина студено. Дори Алън усети хладния вятър. Но пък не можеше да я отпрати да се облича и да отложи още повече думите, които му идваха да изрече. Не, ще потърпи малко, след това. Колкото и егоистично да бе от негова страна...просто сега беше момента.
- Скарлет аз...- започна той несигурно. Всъщност сега нито го беше срам, изобщо не беше притеснен....просто не можеше да повярва, че този миг е дошъл. Толкова време бе минало.
- Има неща, които трябваше да ти призная преди доста време, но всичко наоколо беше срещу мен. - откъсна погледа си от нейния. Сега не бе момента да се оправдава, но само преди месеци, той изобщо не можеше да мисли за такъв тип отношения. Той беше просто един екзорсист, войн на светлината, чийто живот бе предупределен да приключи в битка. Екзорсистите умират млади. Всеки знае това. Тогава той си знаеше, че съдбата му е предупределена. Да бъде герой и някой ден да загине героично. Това беше и целта му. Да върши висши дела. Но сега...всичко беше прекалено ценно, за да го загуби. Защо? Защо трябва да рискува живота си така? Ако умре...може би тя щеше да страда?
- Наистина ми трябваше много време, за да осъзная това, което чувствам...към теб. Аз преди се бях съсредоточил само върху битките и не знаех какво е любов. Честно казано никога не съм се влюбвал. Досега. Скарлет, обичам те. Не просто те харесвам, обичам те. Това не е харесване, сигурен съм! Това, което съм сега пред теб не съм аз. Аз станах жесток, но пред теб се променям. Това е достатъчно доказателство. - замлъкна за малко и си пое въздух. Добре, че тя не го беше прекъснала, защото щеше да си загуби мисълта в такъв напрегнат момент.
- Знам, че съм проблемен и сега не съм най - подходящия, в който да се влюбиш но...беше крайно време да ти призная всичко. - погледна я отново в очите. Не беше тъп и вече бе усетил, че и тя не е безразлична. Реши да изчака отговора и, преди да и даде вълчето, което бе направил от сребърните куршуми.

135Някъде в града - Page 6 Empty Re: Някъде в града 15/12/2013, 00:40

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Не мога да не призная, че ми беше хубаво така сгушена до него, обвита в дългата му топла роба, втренчила поглед в него. Не можех и да мечтая за нещо по-прекрасно и от това. Наслаждавах се на всяка една секунда прекарана с момчето. Всичко бе като сън в лятна нощ, но бе по-хубаво, защото бе реалност.
Леко настръхнах, когато усетих хладния полъх на вятъра. По-принцип ние имахме малко по-висока температура от обикновените същества и не обръщахме внимание на студеното време. Но, може би, това бе защото прекарвахме зимата във вълчата си форма. А и, ако вие бяхте само роба и на вас щеше да ви е хладно. Тъкмо да помоля приятелят ми да ме извини за момент, когато той несигурно изрече името ми. Погледнах го и изчаках да видя какво има да ми казва. В първият момент помислих, че ще е нещо свързано с превръщането, но бе по-хубаво, нещо, което аз самата се опитвах да направя от толкова много време, а все не намирах смелост.
Наклоних глава, показвайки леко недоумение. Какво искаше да ми признае? Нима и той имаше някоя мрачна тайна или просто искаше да сподели чувства и мисли.
В следващият миг аз стоях слисана пред него, затаила дъх и внимателно слушах всяка негова дума. Знаех, че покрай битките Алън някак си нямаше време за личен живот, всъщност може би това беше личния му живот. Но това никога не ми е пречило, напротив радвах се че между цялата тази отговорност той отделяше време за мен.
Сърцето ми едва не изскочи от гърдите ми щом чух думите "обичам те". Ах, тези сладки и тъй силни думи. Определено не можеш да кажеш, че обичаш някого просто ей така. Тази фраза се използвашe само когато наистина чувстваш нещо толкова силно към някого.
Гледах го с поглед изпълнен с радост и дори малко сълзи. Усмихвах се като малко дете. Истина ли е? зачудих се за миг.
След миг той ме погледна. Знаех, че търси отговор или поне чака някаква реакция от моя страна. За момент си помислих, че бликащата ми от щастие физиономия е достатъчна. И все пак, моя милост проговори.
-Онази нощ в лунапарка, аз усетих нещо, което никога преди не бях. Още тогава сърцето ми трепна и сякаш просто ми намекна, че ти ще станеш важна част от моя живот.-погледнах в страни и продължих.
-Влюбих се толкова бързо, че дори аз не усетих. Всеки един миг с теб бе като подарък за мен. Нямаш си и на представа колко пъти съм искала да ти призная чувствата си, но ме бе страх, че ще разруша и това, което имаме. И сега в този момент, аз...-притаих дъх.
-И аз те обичам Алън и не го казвам просто така. Наистина те обичам!-вперих онези стъклено сини очи право в неговите. Исках да го гледам в очите докато го казвам, исках той сам да разбере, че съм напълно искрена с него.
-Независимо дали си се променил за мен ти винаги ще бъдеш момчето, което открадна сърцето ми и ме направи най-щастливото момиче на света.- и колкото банално да звучеше, това бе самата истина.
И ето, че бурната вълчица в мен изигра своята роля. Както си стоях и го гледах неочаквано се повдигнах на пръсти, поставих едната си ръка на гърдите му и просто го целунах. Може би бе твърде прибързано, но не съжалявах. Целувката, колкото и неочаквана да беше, все пак бе нежна и чувствена.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 6 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите