Най-големият Role Play Форум в България
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Състезание "Момичета срещу момчета"

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

Кейтлин Невърленд

avatar
First topic message reminder :

Място на провеждане:
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 %D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%97%D0%B0%D0%BB%D0%B0
* Естествено, за някои задачи, ще се правите, че сте някъде в града, ако има такива.

Описание: Това ще е състезание, в което момичетата ще покажат, че ги бива в мъжките работи, а момчетата - в женските. Ще има жури, в което ще участвам аз, Мел Евънс и Катерина Петрова. Целта на състезанието е, да се разделите на 5 момичета и 5 момчета. Едно момиче, което изяви желание, ще дава задачи на момчетата, а едно момче - на момичетата. Никой няма да бъде изгонен, това ще е, за да видите как се работи в отбор и да можете да разчитате един на друг. Накрая журито решава, кой отбор се е справил най-добре и всичките му участници получават 1000 Евро, като награда. Разбира се, ще има и спорове, които ще решаваме заедно. Който иска да се запише, нека го направи в тази тема!
Благодаря за отделеното време. :)


Kimberlly Huff


ВИП
ВИП
Вече се бяха минали няколко часа.Всъщност 13 от старта на Лекси с двигателя. Обадиха ми се и аз е появих на мига. Участниците чаках и аз заговорих.
- Здравейте! След 15 часа се срещаме отново, за да продължим състезанието. Предишния път, предизвиканата беше Лекси, от Раян. Той и избра ужасна задача. Тя трябваше да избере една от три коли. И не коя да е кола, а колата с 8 цилиндров двигател. Това беше Форд Мустанг. Лекси имаше 16 часа да го разглоби и да сглоби на наново двигателя. Да видим как се е справила тя.
Една камера ни показа какво е останало от двигателя. На мъжете им беше трудно да преглъщат като видяха вида на двигателя. Аз погледнах към Лекси и поклатих глава.
- Мила Лекси. Знам, че не си механик, но това е 6 цилиндровия двигател на Нисан Скайлайн! Или поне се надявам да е двигателя. Ти не си го сглобила, но... това не беше лесно. Отново ще се направят снимки, а ние ще продължим натам.
- Отборът на момичетата ще бъде наред. Той ще може да предизвика момчетата или по-точно едно момче. Ще предизвиква .. -замълчах - Катнис Евърдийн!

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Изправих се бавно и започнах да мисля за какво мога да предизвикам някое от момчетата.Лекси не беше успяла да сглоби двигателя, но се надявах аз да измисля нещо, което те да не може да изпълнят.
Огледах момчетата.
- Ти... - казах като посочих Раян Рейнолдс - трябва да.. - Какво можехме да правим ние, което те не можеха? Всъщност много неща.Но накрая измъдрих само едно. - трябва да ходиш на високи токчета и да стоиш с тях поне 2 часа. - Само това се сетих.Предполагаше се, че това е достатъчно.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Стоях и се смях със сълзи на сестра ми. Та, това беше проста работа, трябваше да я науча на това. Дойде ред на Катинс. Беше ми много интересно какво ще измисли за да накара момчетата да се помъчат малко. Да, това с токчетата беше доста добра идея. Моя дразнител, беше велик !

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Само аз ли не съм минала...Хем бях в списъка..следя РП и ме няма :)

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Елеоноре, всеки ще има участие, затова са 5 момичета и 5 момчета. Всеки може да бъде предизвикан само един път. Скоро ще дойде и твоя ред, не предизвикани останаха:

Момичета:
Роуз Хейл
Катнис Евърдийн
Елеоноре Ксанти

Момчета:
Хари Потър
Джак Милър
Адам Конант



Последната промяна е направена от Мел Евънс на 14/2/2012, 22:58; мнението е било променяно общо 1 път

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
- Ауу... това наистина е гаден номер. Раян, заповядай тук. - повиках го при мен.
- Токчетата, а ето ги тук. - вдигнах едната обувка пред лицето си изцъках с език. - Това са поне 10 см токчета. Няма да ти е никак лесно. И като ги гледам са поне 45-46 номер. От къде ги намериха?!? Е, Раян обуй ги! На всеки 10 минути от тези 2 часа, ще се разхождаш пред нас. - той взе обувките погледна ги подозрително и се зае да ги обува
- А, сега ще продължим със следващия участник, който ще предизвиква. Той ще е от отбора на момчетата. Той е - драматична пауза - Джак Милър! Ще можеш да предизвикаш веднага след като Раян ни направи едно бързо ревю! - казах и помогнах на Раян да се изправи. Не му беше никак лесно и се надявах да не си счупи крак!


П.п. Нека първо да пише Раян, а след това Джак!

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Погледнах ги от рода на
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzazlkEXyp1rnqxjio1_500
и на ум си казах "Какво по дяволите?!?!". Изправих се бавно от мястото си и си изтупах ръцете в панталона, после отърках длани една в друга и казах:
-Еми.. да започваме - приближих се към подиума и ми подадоха някакви червени обувки..
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 A-man-in-very-high-heels-at-a-Gay-Pride-e1278409626315
Преглътнах и с една.. физиономия, в която ми бяха леко свити устните и очите ми издаваха изплашен вид казах:
-Да.. ще.. изглежда добре, но.. имам и друга идея.. - взех обувките и ги сложих на краката си, но беше някак неудобно. Изглеждах като пълен идиот
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Stilettos-for-guys-men-in-high-heels
В началото обиколих малко с костюма си и приличах на манекенка..
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzcjbcZI4U1rnlyo5o4_250Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzcjbcZI4U1rnlyo5o3_250Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzcjbcZI4U1rnlyo5o2_250
Помахах с ръка на дамите, но усетих, че... костюма ми в момента ми тежи. Започнах да се събличам...
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzct8aOfDH1r3u27po1_250
И се надявах да изглеждам по-добре.. Направих една стойка за тях
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_kxnkg6IS3J1qzoaqio1_500
И попитах:
-Така как е? - а накрая просто както вървях пред момичетата и момчетата се спънах и паднах на земята, а от устата ми излезе едно
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 Tumblr_lzecq2xGDE1r9eprlo1_500

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
Бях на заден план, но видях как Раян се разхождаше по токчета... Спуках се от смях когато го видях, просто жалко, че не го познавах заслужи си доста бъзици, но сега трябваше да измисля някакво предизвикателство... Какво можехме да правим ние мъжете по-добре от жените... Ами почти всичко като се замислех най-известните спортисти, учени дори и готвачи бяха мъже... Така, че имах доста възможности ... Погледнах едно от момичетата, та това беше Роуз, аз я познавах много добре, е не точно бяхме се виждали веднъж два пъти сега беше моментът да я изненадам с моето предизвикателство... Извиках се сравнително силно:
-Хей Роуз... - леко се изсмях. - Искам като най-обикновен човек да заколяш десет кокошки с брадва, като им откъснеш главите и след това искам да ги изкормиш и почистиш от перошината с голи ръце, както е редно... - След което се изсмях злобно, тя беше момиче едва ли до сега някога беше пипала кокошка камоли да я коли ... След като я заколяше как ли щеше да реагира след като кокошката продължаваше да тича и подскча без глава околко две минути.... Злобен съм.... но пък съм красив..

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Шоуто, което ни изпълни Раян беше просто... уникално. След смеха, който дойде добре на нас всички погледнахме към Джак, който беше наред.
- О, Джак... - след като чух задачата ми стана гадно за Роуз.
- Но, Роуз мила. Това е твоето изпитание, така че, се приготвяй. Кокошките ще пристигнат след малко, но не в тази стая, а в другата. Там би трябвало да намериш всичко необходимо. Брадви, ножове, кокошки. Надявам се да са там, защото аз няма да дойда да проверя. - изсмях се леко злобно, а Роуз в момента не беше една от най-щастливите - Отивай на там. Ще има камера, която да записва всичко и да ни го показва на нас. - леко стиснах ръката и на излизане и и пожелах късмет

Addison.

Addison.
Админ
Админ
- Хаха, сериозно ли? - попитах очудена - Нищо работа. - засмях се
Така е бях го правила и преди, но с по една кокошка, а сега цели 10. Вярвам че ще се справя. Отидох в другата стая където бяха наслагани, в нещо голямо не знам какво точно беше, десет кокошки. Налях гореща вода в един съд и се захванах с първата. Беше ми гадно да слагам край на живота им, но трябваше. Захвърлих обувките си някъде на страни тей като ми пречеха, нямаше как с токчета да се справя с тази задача. Захванах да и режа главата, като я настъпих с крак за да може да не шава. Е добре на първата главата и вече я нямаше и не мърдаше. Значи идваше ред на водата. Хванах кокошката и я натиках във врялата вода, като се отървах от голямата перушина. След това я сложих в друг съд и я доускубах /;д/. Справях се добре след като завърших с първата, започнах втората и така до 8-мата. Изморих се и седнах да си почина малко, наистина беше зверски гадна задача но аз нямаше да се откажа. След две минути станах и приключих с другите две. Обух обувките си. Не знам как стнаа без да се докосвам, но успях. Можех да владея жаждата си което беше много добре. Нямах никъде кръв, което беше още по-добре, само по ръцете имах де. Върнах се в залата с кървясали ръце и казах:
- Е, мисля че съм готова. - засмях се

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
- Добре, Роуз. Да видим как си се справила.. - обърнах се към монитора и там дадоха Роуз как обезглавява кокошка след кокошка и после ги чисти от всичко! Беше ужасно. Но тя се беше справила доста добре.
- Е, Роуз. Това никак не те е затруднило. Не знам дали си го правила и преди, но... доба работа. Сега можеш да отидеш да се измиеш, и както предишните пъти, сега ще бъде направена снимка на кървавата баня, а ние ще продължим с играта. - Роуз излезе, а аз се обърнах към отбора на момичетата
- Ето, че отново дойде вашия ред. Този път ще може да предизвиква ... Елеоноре Ксанти. Измисли нещо зловещо!

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Когато ме предизвикаха нямах идея какво ще ми предстои?Какво трябва да правя?Когато ми казаха,че трябва да направя нещо зловещо даже незнаех какво точно да бъде.Определено беше много трудна задача.Нямах си идея какво да измисля.Затова първото,което ми дойде на акъла беше да предизвикам Адам .Не ми пукаше дали ще приеме или не но все пак бях се паникьосала какво да измисля и какво да направя в този момент.
-Готова съм.-тихо прошепнах.-Предизвиквам Адам да носи дамско бельо и сутиен.-знам,че беше малко глуповато и все пак ми звучеше забавно.
-Това е моето предизвикателство.Ти сам избере,но задължително да има сутиен и долно бельо.Успех-казах му аз и се подготвих за това какво ще направи той.

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Елеоноре предизвика Адам да носи дамско бельо. Е, добро попадение.
- Честито Адам. Едно от най-гадните неща е да носиш дамско бельо. А ние сме ти подготвили не само обикновените сутиен и бикини, а и корсет и жартиери. Не знам дали ще ти хареса, че са тъмно черни, но ... това се харесва на мъжете.
Показаха бельото
- Можеш да отидеш да се облечеш ние ще чакаме.

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Стоях от страни с ужасни мазоли и попитах:
-А аз мога ли да си обуя вече обувките.. или по-скоро да си събуя.. токчетата? - след това направих един странен жест с ръка, с който казах:
-Моля ви, сладурани.. - след тези думи и педалското ми държание станах сериозен и допълних:
-Не си чувствам краката, студено ми е.. мисля, че виждам светлина! А не.. т'ва е само съвършенството на жена да коли кокошки..

Адам Конант

Адам Конант
Когато чух името си и чух предизвикателството обърнах си главата към Елеоноре и и дадах един от моите погледи Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 4409095e с което гласях ... Лесна работа макар и леко гадна ....
И така да започваме по - бързо за да мога да приключа по - бързо с това хаха ... От една страна беше добре , че не бях многоо едър и това беше плюс за корсета , но този сутиен определено ще ми седи странно , а просто за бикините няма да коментирам просто ... и в момента в който модела , който носеше бельото '' ми " се показа Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 3 4409116hнаправо умрях не знаех да се смея ли да плача ли да се скрия ли някъде ... Както и да е след 2-3 минутки докато се пооправя с нещата за да стоят доколкото може добре на мен и се показах ... и само си казах на ума - Добре , че не ми казаха и токчета да нося ,че тогава вече щях да си тегля куршума .... Пообикалях малко по сцената ... много ясно всички се пукнаха да се смеят като се показах , но нямаше как аз самия се смеех

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Добре де, наистина беше смешен. Но тялото му така оформено, ох всеки път кат го погледен и си спомнях за думите му от партито за Свети Валентин. Смеех си се със сълзи, буквално се заливах от смях.
- Ходи ти, ходи ти - засмях се отново като викнах малко за да може да чуе това което казвам.
Определено това беше едно от най-интресните състезания в които съм участвала!

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Адам облече бельото си и се разходи като моделите от "Victoria Secret". Всички се посмяхме и след като позира, аз заговорих
- Сега е ред на Раян да се разходи с токчетата. Знам, че имаш мазоли, но това е твоето предизвикателство беше да носиш токчета. А ти Адам можеш да отидеш да си облечеш един халат и да останеш така, докато на Раян не му се позволи да събуе обувките.
- Сега е ваш ред, момчета. Може да предизвиква... Хари Потър!

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
-Ох-х-х. - издишах от умора и допълних:
-Какво? Хари кой.. кое? Какво? -допълних. Та.. това момиче ли беше. Така де.. какво ми пукаше. Направих една бърза обиколка и се върнах на стола си, като казах:
-После искам масаж... ама не на краката!

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Огледах се наоколо, но никъде не видях Хари!
- Тук ли? - вече чакахме доста дълго, а и на участниците и на мен, и на публиката ни писна.
- Е! Щом нашия човек го няма ще трябва да се направи нещо! Ако до 5 дни, не се намери мъж, който не участва в състезанието, но иска да замести Хари, състезанието се печели от момичетата. Момчетата ще бъдат дисквалифицирани. Така че... нека търсенето започне сега!

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Пет дни в чакане, се завърнах в залата, където бяха всички състезатели. Излязох пред тях и заговорих
- Петте дена изминаха, затова момчета намерихте ли си някой? - погледнах към тях, след което поклатих глава
- Е... изглежда, че състезанието печелят момичетата, посредством дисквалификацията на момчетата. Честито момичета! - от тавана започнаха да падат конфети
- Всяка една от вас ще получи по 1000 Евро! Още веднъж - Честито! - обърнах се към момчетата
- Съжалявам за загубата ви. Честно казано вие ми бяхте фаворити. И се справяхте доста добре, за мъже! Е, другия път може и да спечелите!

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
- Честито и от мен - станах и извиках. Раздадох на всяко едно от момичетата по един чек и се снимахме заедно. Тогава се обърнах отново към всички:
- Благодаря, че участвахте, всички бяхте страхотни! Момчета, много жалко за труда ви, но понякога така се получава. Другата година - наново!


* Парите ви са добавени.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите