Най-големият Role Play Форум в България
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Състезание "Момичета срещу момчета"

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Кейтлин Невърленд

avatar
First topic message reminder :

Място на провеждане:
Състезание "Момичета срещу момчета" - Page 2 %D0%93%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4-%D0%A5%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%97%D0%B0%D0%BB%D0%B0
* Естествено, за някои задачи, ще се правите, че сте някъде в града, ако има такива.

Описание: Това ще е състезание, в което момичетата ще покажат, че ги бива в мъжките работи, а момчетата - в женските. Ще има жури, в което ще участвам аз, Мел Евънс и Катерина Петрова. Целта на състезанието е, да се разделите на 5 момичета и 5 момчета. Едно момиче, което изяви желание, ще дава задачи на момчетата, а едно момче - на момичетата. Никой няма да бъде изгонен, това ще е, за да видите как се работи в отбор и да можете да разчитате един на друг. Накрая журито решава, кой отбор се е справил най-добре и всичките му участници получават 1000 Евро, като награда. Разбира се, ще има и спорове, които ще решаваме заедно. Който иска да се запише, нека го направи в тази тема!
Благодаря за отделеното време. :)


Алина Старк


Админ
Админ
1 момиче / 4 момчета

* най-накрая - евала! д;дд

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Още важи ли записването?

Хари Потър

Хари Потър
Еми, има още едно празно място за момиче. :D

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Ако сте съгласни :) Искам да участвам.,.

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Остават 4 момчета!!

Джак Милър "Дракула"

Джак Милър
ВИП
ВИП
айде тогава аз да се включа ? ;д

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Искам да задавам въпросите ;д Ако може де ;д

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Съгласни сме! ;):

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Аз

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Айра, няма място за повече момичета.

Остава 1 момче!

Адам Конант

Адам Конант
Аз :)

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Добре !!! Когато кажете започваме

Водеща:
Diana Meade

Момичета:
Роуз Хейл
Лекси Нортман
Катнис Евърдийн
Алис Кълън
Елеоноре Ксанти

Момчета:
Хари Потър
Джак Милър
Раян Рейнолдс
Адам Конант
Поул Уокър

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Ами хайде да започваме ;д

Елеоноре Ксанти

Елеоноре Ксанти
Да и аз съм съгласна да започваме :)

Адам Конант

Адам Конант
Нека игрите да започнат ... хихи

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
И ето, че дойде време състезанието да започне.В залата настъпи тишина и чух твърд мъжки гласа да казва: "Дами и господа, моля аплодисменти за водещата - Даяна Мийд"
В този момент си поех дълбоко въздух, усмихнах се и излязох на сцената. Хората аплодираха и като се успокоиха аз заговорих.
- Добър вечер, дами и господа. Причината да сте тук е, за да започнем състезанието "Момичета срещу момчета". Правилата са прости: имаме два отбора - един на момичетата - посочих към тях - и един на момчетата - посочих в другата посока. - Те ще докажат, че ги бива в задълженията на другия пол. Едно момиче, което изяви желание, ще дава задачи на момчетата, а едно момче - на момичетата. Никой няма да бъде изгонен, това ще е, за да видите как се работи в отбор и да можете да разчитате един на друг. Накрая журито решава, кой отбор се е справил най-добре и всичките му участници получават 1000 Евро, като награда. Разбира се, има и жури! Това сме аз- Даяна Мийд, Катерина Петрова и Мел Евънс. А сега, нека самите игри да започнат. - чу се някакъв звук и аз се преместих зад двата отбора.
- Първи ще бъдат момичетата. Все пак трябва да сте кавалери - погледнах към момчетата, след което погледа ми се върна към момичетата - Алис Кълън . Ти си първата, която ще предизвика момче да свърши нещо, което ти би направила.

Алис

Алис
ВИП
ВИП
Днес започваше състезанието Момичета срещу момчета.Беше ми интересно какво ще представлява,за това се записах.Първата,която трябваше да предизвиква бях аз.Зачудих се кой и с какво да го предизвикам.Огледах два-три пъти момчетата,обиколих ги внимателно с поглед и реших.Щях да предизвикам Пол Уокър!Щях да го измъча максимално.
-Реших!-отговорих на водещата Даяна Мийд силно аз и после добавих:
-Пол ще трябва да гримира,да облече и да направи прическа на едно момиче!-засмях се силно и се обърнах към Пол!

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Алис си избра Пол и аз го погледнах
- Излез напред, моля! След миг ще ти донесат гримовете. - донесоха голяма палитра сенки, спирали и всякакви гримове, дрехи, рокли, поли, колани и много лак за коса, преси, маши. Пол беше леко шокиран и аз се засмях.
- Хайде да те видим. Не е никак лесно да бъдеш красива. А сега можеш да си избереш момиче. - посочих петте момичета - И бъди нежен. Трябват ни за напред!

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Отново бях прецакан.Екипът на водещата донесе сумати аксесоари..Някои от тях виждах за първи път,но сигурно бяха важни за дамите си помислих.
-Ами нека Алис заповяда.Поне щях да и го върна за тази глупава задача.
Тя седна и ме погледна леко недоверчиво.Всъщност имаше пълното право да го направи,защото си нямах и на идея как щеше да и се промени външият вид.Не знаех от къде да започна и просто докопах първото нещо,което видях.Забочнах да я гримирам колебливо с бавни движения.Ръцете ми трепереха,но трябваше да се постарая за отбора.Сенките не бяха много успешни.Все 1 участваше във филм на ужасите,където обикновенно имат торби под очите.Косата и беше на къдрици и това не ми се нравеше особено.Взех пресата и се опитах да и изправя косата максимално.Почти бях приключил.Само оставаше да и избера рокля.Това беше най-лесната част,просто хванах 1 от всичките.Цялата процедура не ми отне особено време,но мисля,че се справих на ниво за човек,който си няма и идея по този въпрос.

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
На Пол не му отне много време. И крайния резултат не беше много добър. Но все пак за мъж се беше справил... ужасно.
- Е, дами и господа. Това направи Пол с нашата Алис. Сега ще и се направи една бърза фото сесия, за да може съдиите да гласуват. Алис, може да се оттеглиш. - момичето стана и отиде някъде, а аз останах сама.
- Сега, както се досещате е ред на момчетата ни. Понеже Пол беше предизвикан от Алис, той не може да избере изпитание за момичетата.
За това, първият от вас ще бъде ... Раян. Избери си момиче и какво трябва да направи за теб. И не забравяй! Само неща, които прави един мъж, а за жена са непосилни. Или почти!

Раян Рейнолдс

Раян Рейнолдс
Раян се усмихна и се изправи бавно. Ръцете му бяха в джобовете, а ризата му беше извън панталона. Вратовръзката ми леко разхлабена и беше свалил палтото си, защото му беше доста горещо от големия брой уйскита. Преглътна и каза:
-Така.. - огледах се и посочих едно от момичетата:
-Ти! - пръстът ми сочеше към Лекси Нортман... усмихнах се дяволито и допълних:
-Ти... имаш за задача да избереш един от три автомобила. Форд Мустанг, Нисан Скайлайн и Мазда Р7. Да избереш точно 8 цилиндровото същество и да разглобиш и да сглобиш двигателя му.. ам.. да кажем за... аз го правя за 8 часа, но понеже си от нежния пол.. какво ще кажеш да ти дадем 16?

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Днес се бях приготвила за състезанието, за което чичо ми толкова ме молеше да участвам.Реших да му угодя и през цялото време следях с интерес какво ставаше.Първо гримираха едно момиче.Не разбирах от грим, но според мен изобщо не беше добре.След това някакъв Раян се изправи на сцената и накара Лекси да разглоби и сглоби двигателя на кола, която тя си избереше.Това беше направо елементарно.Преди имах Форд Мустанг и цялата ми работа с него беше лесна.Обърнах се към Лекси и я погледнах, сякаш и казвах "Това не е нищо, ти си добра с колите".Всъщност не знаех до колко е добра, само предполагах, но харесвах Лекси и се надявах да се справи.Двигателя на един Форд Мустанг се водеше един от най-трудните за разглобяване, пък и колата си беше класика.Зачаках, за да разбера коя кола щеше да избере.

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Е, Раян си беше гаден. Момиче да разглоби и след това сглоби двигател. И то само за 16 часа. Е... мъже!
- Е, това си е едно доста сложно... нещо. Лекси ти си предизвикана! Отвън те чакат трите автомобила. Избираш си някой и започваш. След 16 часа ще се видим. - усмихнах се на Лекси, след което погледнах публиката ни.
- С вас драги зрители, също ще се видим след 16 часа... или малко повече. Утре, ще видим какво е направила Лекси с трите бебчета отвън. Сега ви пожелавам лека вечер! Довиждане!


П.п. Ще пиша след малко, не се тревожете!

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Аз бях следващата предизвикана, добре. Но задачата на Раян, мога да кажа съвсем спокойно, ме шокира. Да разглабям двигатели ... та аз да не съм механик ?!? Както и да е ...... изправих се и без да кажа нито дума тръгнах навън.
Когато излязох пред погледа ми попаднаха три коли. Е явно трябваше да си избера една от тях. Отидох при Нисана........ или поне така си мислех. В колата намерих кутия с инструменти, отворих капа, взех кутията и застанах пред колата с лице към нея.
- Добре..... май е време да започвам. - казах като в същото време оглеждах всичките жички, винтчета и гайки които се намираха под капака на колата.
Е, поне знаех кое точно е двигателя. Взех един гаечен ключ и след като огледах още веднъж си харесах едно от болтчетата и започнах да го развивам. Както предположих разглабянето беше сравнително лесно. Не можех да кажа същото и за зглобяването му обратно. Не знаех колко време беше минало от началото на задачата ми, но знаех че по колкото и различни начина да бях пробвала не можех да върна двигателя във стария му вид.
- Край! Отказвам се! - казах троснато и пуснах инструментите които бяха в ръцете ми.

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Вече се бяха минали няколко часа.Всъщност 13 от старта на Лекси с двигателя. Обадиха ми се и аз е появих на мига. Участниците чаках и аз заговорих.
- Здравейте! След 15 часа се срещаме отново, за да продължим състезанието. Предишния път, предизвиканата беше Лекси, от Раян. Той и избра ужасна задача. Тя трябваше да избере една от три коли. И не коя да е кола, а колата с 8 цилиндров двигател. Това беше Форд Мустанг. Лекси имаше 16 часа да го разглоби и да сглоби на наново двигателя. Да видим как се е справила тя.
Една камера ни показа какво е останало от двигателя. На мъжете им беше трудно да преглъщат като видяха вида на двигателя. Аз погледнах към Лекси и поклатих глава.
- Мила Лекси. Знам, че не си механик, но това е 6 цилиндровия двигател на Нисан Скайлайн! Или поне се надявам да е двигателя. Ти не си го сглобила, но... това не беше лесно. Отново ще се направят снимки, а ние ще продължим натам.
- Отборът на момичетата ще бъде наред. Той ще може да предизвика момчетата или по-точно едно момче. Ще предизвиква .. -замълчах - Катнис Евърдийн!

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите