Най-големият Role Play Форум в България
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Цветарски център „Аояма”

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Avril

Avril
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Работник: Елисандра Морт
Работно време:
9:00 – 21:00
Без почивни дни

Разписание:
Декоративнолистни:
Астра, Богородичка
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_9381389
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_45645883
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_32365444

Детелина, Оксалис, Киселче
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_79034290
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_5510306

Здравец
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_14991414
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_5368461

Зеленика
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_75536976

Катлея
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_52987970
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_33381759

Коледна звезда
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_53011174

Колеус, Пъстра, Декоративна, Стайна коприва
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_8718894
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_7537661
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_43395037

Кралица на нощта
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_10653061

Лавандула
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_53338679
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_99285064

Лимон
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_10848906
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_10848906

Пеперомия
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_15206600
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_23754308

Пилея
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_6094246
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_74811236

Писония
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_91237577

Подокарпус
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_88053871
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_13187629

Тинтява
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_47389345
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_4610327

Традесканция
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_35849704
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_96166318
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_8906177




Декоративноцъфтящи:
Агапантус (Декоративна лилия)
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_61337399

Азалия (Рододендрон)
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_92795194

Азиатско лютиче / Ранункулус
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_79128125
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_11204550

Английското мушкато
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_85683656
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_64018573

Анемония
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_11984191
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_29800090
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_12471554

Астилбе
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_24884428

Бовардия
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_63645398
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_48112279

Бровалия
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_19266827

Брунфелзия
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_98088042
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_94303415

Бугенвилия
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_26479349
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_63803476
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_74986376

Газания
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_89789067

Гардения
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_59356762

Гергина
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_41114253
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_15791461
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_25740182

Глоксиния ( Каменно цвете )
Цветарски център „Аояма”  - Page 2 F_50868643


Магазина още се обновява. Ако имате поръчки за цветя моля само кажете. А цени по договаряне.


GreyJane


ВИП
ВИП
Изчервих се целия и се разтреперих много. Отдръпах се назад и после я гушнах много силно. Стоях така и просто я гушках. Тя беше топла и мекичка. А аз се усмихвах и радвах както никога... не можех да се позная....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Не бях сигурна дали той е добре или не, може и да е надрусан. Но пък поне сега се радваше, а това беше от най-голямо значение. Усмихнах се и стиснах лекичко дрехите му, а после го погледнах.
-Та как успя да се сетиш за мен? Сигурна съм, че изтрих спомените за мен от главата ти.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Погледнах я в големите очите и само се усмихнах. Мислих колко е хубава и сладка, гледах я и само си помислих че все пак трябва да й отговоря и събрах въздух:
-Миииии, не можах да те забравя толкова лесно...-усмихнах се неловко...
Аз съм на 1000 и нещо, не забравям толкова лесно....пък такава като нея.. още по трудно...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Като чух на колко е се изкушавах да кажа нещо от сорта на "Педопанда, педопанда, педопанда, как може да се забиваш с много по-млади от теб момиче, не те е и срам. Педопанда." Но се сетих, че аз съм на 20 и следователно съм малолетна и нямаше как да станат нещата, така че си задържах езика зад зъбите.
-И ако се върна в къщата няма да ме караш да обличам дрехи на прислужничка или пък да ходя гола, и няма да рушиш коридора нали?

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Започнах да се червя като домат и само скрих лице в пазвата й и почнах да я гъделичкам по цялото коремче...:
-Обещаваааам!!!-засмях се и си открадна една целувка по бузата й....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Още с началото на гъделичкането вече бях извън играта. Аз лесно можех да бъда бита карта когато се стигне до такъв физически тормоз. А и Грей да ми оставаше много място за мърдане и бягане. Най-накрая когато спря вече си отдъхнах и го погледнах нацупено.
-Мразя да ме гъделичкат.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Когато тя се нацупи я дръпнах и я прегърнах. Целунах я по челото и казах и аз малко нацупено:
-дУбрееем- притиснах я по силно и продължих да я гтделичкам само още един два пъти, за да я чуя да се смее..

Avril

Avril
ВИП
ВИП
В момента ми идеше да пищя, но не от нещо лошо, а просто от радост. Защото стоях в прегръдките му, а сякаш като бях в тях всичко останало беше вече далеч, всичко беше хубаво, красиво и безопасно.
Но ето че пак имаше атака с гъделичкане от което се свих в него и скрих лицето си в гърдите му.
-Стига де.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Притиснах я много силно към себе си и само й открих лицето от косата с една ръка и пак я целунах по челото:
-Птиче малко.....-Притиснах я пак и започнах да я вдигам и да я въртя около себе си...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Започнах да треперя като лист когато ме вдигна и започна да си ме подмята. Та аз да не съм плюшена играчка. Да може и да стана, но надали ще съм.
-Не съм птичка. Просто са ми дали такова име.
Прегърнах го силно и го целунах по бузата.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Когато ме целуна по бузата я оставих на земята и забравих всичко друго. Поставих ръце на лицето й. Погледнах я в очите и се доближих до нея. Целунах я по устните и езика ми премина внимателно в нейната уста. Замукак леко и близнах устните й нежно от вътре и започнахме да превъртаме нежно устни...
ръцете ми галеха лицето и косата й..

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Когато ме остави и хвана лицето ми не очаквах да ме целуне, наистина, но пък беше толкова сладко и хубаво. И дори онова чувство за което всички говорят. Че в стомаха ти има хиляди пеперуди. Усетих го. Затова просто отвърнах целувката му и затворих очи.
Когато всичко свърши го погледнах цялата червена като домат, че дори прикрих лицето си с ръце от срам.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Простоя прегърнах много силно и я придърпах към мен на стола. Така че да се свие в мен като малко животинче притиснах я толкова силно че усещах дишането и сърцето й което биеше. Гушках си я. И я държах защото виждах как коленете й са омекнали, беше някак толкова сладко...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Нещо ми беше много неловко в момента. Аз живеех с Грей, трябваше да се грижа за него и Виктор, тоест да им готвя, чистя и да пазя къщата, но просто сега, след тази целувка не бях сигурна дали ще мога да се държа чисто делово с него. Погледнах го леко притеснено и се усмихнах.
-Ам .. искаш ли по-късно да отидем някъде из града.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Когато тя надигна глава и ме попита това. Аз притиснах отново към себе си. Наведох се към лицето й:
-Хм.. може би по-късно... доближих се още по близо и отново започнах да я целувам наистина бавно и устните ми ту се доближаваха много много близо и се притискаха силно, почти болезнено. Ту съвсем леко и почти се отлепяха и нежно се движиха едни под други съвсем бавно и нежно...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Цялата настръхнах. И то как иначе. Да знаете какво ми мина през ума докато ме целуваше. Брррр. Но надявам се не е такъв. Макар, че показва, че може и да е гаден.
И все пак увих ръцете си около врата му. Понаместих се в него и затворих очи. Разбира се и отвръщах на целувките, но имаше моменти когато скимтях от сладостна болка.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Започнах да я целувам малко по страсно и да засмуквам езичето й дълбоко в устата си и да я драскам с зъбки, когато усетих че и й се иска. Притиснах я още по силно в себе си, когато се намести, а ръката ми се плъзна долу по коремчето й почти до ....
и започнах нежно да я галя...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Леко въздишка се откъсна от устните ми и всичко продължи само още няколко мига преди да се усетя. В следващия момент го спря и се дръпнах от него. Сложих ръцете си пред устните и го гледах с едно уплашено погледче.
-Грей, не мисля, че това е добра идея. Още не се познаваме добре.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Погледнах я как се изчервява свила крачета в скута ми трепереща. Поставих ръце на раменете й и гледах как държеше ръка на устните си. Погледнах я дълбоко в очите й и кимнах:
-Поне още една целувка....- доближих устните си до лицето й и се спуснах по врата й. Остаих лека пътечка с устни по шията и започнах да я целувам там по място което усещах че най й харесва. Притисках я по силно към себе си и целувах по силно и по леко с ритъма на сърцето й....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Явно не болеше да му дам по още една целувка, макар и той вече да си я открадна. И понеже вече бях цялата настръхнала и на нокти, ако щете до наречете ми беше много притеснено и се червех още повече, не че имаше на къде вече де, но все пак.
Вдигнах ръцете си и го прегърнах, заплетох пръстите си в косата му и започнах да си играя с нея.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Вдигнах глава от шията й и докато си играеше с коста ми аз погалих нейната и впих силно устни в нейните и засмуках езика й вече толкова страстно и го захапах за да не ми избяга. Хванах я нежно и я повдигам без да я спирам да я целувам толкова страстно и оставих бедрата й да ме обвият. Притиснах я още по близо до себе си започнах да мачкам бедрата й а едната ми ръка започна плавно да слиза по коремчето й и стигна чак до долу и изведнъж започнах силно да потърквам там и да хапя долната й устна....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Тъй като не исках да му се дам го оскубах, за да спре за момент и допрях челото си до неговото. Погледнах го леко запъхтяна и се усмихнах.
-Грей, на работа съм. - докоснах съвсем леко с върха на пръстите си челюстта му и внимавах да не я откача, че при него нищо чудно да стане. А това изобщо не е романтично.
-Не бива да правим това тук.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Отърках си челото в нейното и й кимнах докато през цялото време продължавах да я потърквам там. Ту много бързо и силно, ту бавно и нежно редувайки го през цялото време и й казах:
-Права си.... но... само още едно нещо...-Ръцете ми се плъзнаха от там по гърба й и към дупето. Стиснах я за него и я вдигнах като се изправих и я оставих да седне на стола и поставих краката й разкачене на облегалките за ръце на стола и разкопчах панталоните й и дъхнах много горещ въздух там и после я целунах дълго и страстно там.....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Вече очаквах всичко от него. Веднага след като тръгна да разкопчава панталонките ми го хванах за ръцете и го погледнах уплашено. Станах и го задърпах към вратата на магазина. Отворих и минах през нея като дърпах Грей. А си мислих, че може би наистина ме харесва. Не. Всичко е само и само да си успокои хормоните. Когато вече бяхме на студа го погледнах и се усмихнах.
-По-добре се прибирай. Аз имам много работа. - и влязох в магазинчето. Отново си хванах розата, която оцветявах и продължих да я мацам с боя.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Палава усмивка се появи на лицето ми и прехапах устни. Видях затворената врата и си спомних думите й. Помислих още малко за нея и си тръгнах по пътя...
В нея май имаше нещо...по-специално....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
След като Грей си тръгна най-накрая дойде и моя ред. Сега когато го нямаше щях да съм по-спокойна. Станах оставих всичко с което се занимавах и си облякох якето, след него и шала и шапката и излязох. Затворих вратата и я заключих и право към къщата. А по пътя щях да мисля начин как да не ме усетят там.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите