Най-големият Role Play Форум в България
Цветарски център „Аояма”  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Цветарски център „Аояма”  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Цветарски център „Аояма”

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Работник: Елисандра Морт
Работно време:
9:00 – 21:00
Без почивни дни

Разписание:
Декоративнолистни:
Астра, Богородичка
Цветарски център „Аояма”  F_9381389
Цветарски център „Аояма”  F_45645883
Цветарски център „Аояма”  F_32365444

Детелина, Оксалис, Киселче
Цветарски център „Аояма”  F_79034290
Цветарски център „Аояма”  F_5510306

Здравец
Цветарски център „Аояма”  F_14991414
Цветарски център „Аояма”  F_5368461

Зеленика
Цветарски център „Аояма”  F_75536976

Катлея
Цветарски център „Аояма”  F_52987970
Цветарски център „Аояма”  F_33381759

Коледна звезда
Цветарски център „Аояма”  F_53011174

Колеус, Пъстра, Декоративна, Стайна коприва
Цветарски център „Аояма”  F_8718894
Цветарски център „Аояма”  F_7537661
Цветарски център „Аояма”  F_43395037

Кралица на нощта
Цветарски център „Аояма”  F_10653061

Лавандула
Цветарски център „Аояма”  F_53338679
Цветарски център „Аояма”  F_99285064

Лимон
Цветарски център „Аояма”  F_10848906
Цветарски център „Аояма”  F_10848906

Пеперомия
Цветарски център „Аояма”  F_15206600
Цветарски център „Аояма”  F_23754308

Пилея
Цветарски център „Аояма”  F_6094246
Цветарски център „Аояма”  F_74811236

Писония
Цветарски център „Аояма”  F_91237577

Подокарпус
Цветарски център „Аояма”  F_88053871
Цветарски център „Аояма”  F_13187629

Тинтява
Цветарски център „Аояма”  F_47389345
Цветарски център „Аояма”  F_4610327

Традесканция
Цветарски център „Аояма”  F_35849704
Цветарски център „Аояма”  F_96166318
Цветарски център „Аояма”  F_8906177




Декоративноцъфтящи:
Агапантус (Декоративна лилия)
Цветарски център „Аояма”  F_61337399

Азалия (Рододендрон)
Цветарски център „Аояма”  F_92795194

Азиатско лютиче / Ранункулус
Цветарски център „Аояма”  F_79128125
Цветарски център „Аояма”  F_11204550

Английското мушкато
Цветарски център „Аояма”  F_85683656
Цветарски център „Аояма”  F_64018573

Анемония
Цветарски център „Аояма”  F_11984191
Цветарски център „Аояма”  F_29800090
Цветарски център „Аояма”  F_12471554

Астилбе
Цветарски център „Аояма”  F_24884428

Бовардия
Цветарски център „Аояма”  F_63645398
Цветарски център „Аояма”  F_48112279

Бровалия
Цветарски център „Аояма”  F_19266827

Брунфелзия
Цветарски център „Аояма”  F_98088042
Цветарски център „Аояма”  F_94303415

Бугенвилия
Цветарски център „Аояма”  F_26479349
Цветарски център „Аояма”  F_63803476
Цветарски център „Аояма”  F_74986376

Газания
Цветарски център „Аояма”  F_89789067

Гардения
Цветарски център „Аояма”  F_59356762

Гергина
Цветарски център „Аояма”  F_41114253
Цветарски център „Аояма”  F_15791461
Цветарски център „Аояма”  F_25740182

Глоксиния ( Каменно цвете )
Цветарски център „Аояма”  F_50868643


Магазина още се обновява. Ако имате поръчки за цветя моля само кажете. А цени по договаряне.

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Почивните дни свършиха и дойде време за работа. А и щях да се отпусна на това място. Харесвах цветята, те бяха някак си .. тихи .. не мислеха .. не показваха какво искат. Отворих вратата и хванах още с влизането да поливам цветята. Изглеждаха ми леко оклюмали.
Щом всички бяха перфектно седнах зад бюрото си и извадих боички. Имаше само червено, зелено и кафяво. Перфектно. Сега и върху какво да рисувам. Огледах се и видях нещо интересно. Беше чисто бяла роза. И искам да кажа, че дори листата бяха бели. Хванах я и я сложих на бюрото си. В една чашка налях вода хванах четката си и започнах с червеното да оцветявам венчелистчетата и. С един алено червен цвят изглеждаше даже по-хубава от преди.

Цветарски център „Аояма”  0ccc1261645d0261714ed9324418034d-d4zqh7s

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Почуках на вратата на магазинче и срамежливо престъпих прага й. Провикнах се съвсем тихичко:
-Ехо....има ли някои тук??- пристъпвах и шепнех съвсем тихичко....
-Птиче?? Птиче, тук ли си?-оглеждах се за нея...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Тъкмо бях в стаичка зад магазина и си правех чай когато чух някой да ме вика. Оставих всичко и отидох да отворя. Погледнах Грей как се черви и леко се дръпнах от него.
-А, какво има?
После се дръпнах, за да влезе.
-И защо си тук?

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Стреснах се и подскочих назад...
-Ми... аз такова... аз....-почнах да търся навсякъде из джобовите си и извадих малка кутийка:
-Запоявадай......
подадох й кутийката и от нея се подаваше малка статуйка от пластелин на птичка....
-Надявам се да ти хареса..-изчервих се...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Погледнах птичката и се усмихна. Наистина беше сладка, и доста приятна. Затворих вратата след него и отидохме в стаята зад магазина. Посочих му да седне на едното кресло и го попитах дали иска чай, след което сипах за всеки случай в две чашки и седнах на другото кресло, а птичката я сложих на масата.
-Много е хубава.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Станах от креслото, прегърнах я. Целия се изчервих и с малки крачки се върнах обратно на креслото:
-Английски чай, Грей, моля госпожице!- целия се изчервих отново докато го казвах и започнах да търкам крака и да чупя пръсти оглеждайки магазина....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Когато ме прегърна наистина изтръпнах. Защо се държеше толкова странно? Да не би да си играеше с психиката ми? Не, не можеше да е това. Не вярвам да е толкова жесток. Не и той.
-Разбира се. - и само щракнах с пръсти като пред него се появи желания чай. Отпих от моята чаша и въздъхнах.
-Грей, защо се червиш толкова много?

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
-мииии.. аз такова.....-пуках си пръстите и прехапвах устни...
-ми.....аз...-въртях очи и се червях...
-ми...мисля че си ... необикновенна и аз....- заичервих се и отпих чая си...
-готина си...-хлъцнах и си покрих очите...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Добре, това не го очаквах. Определено не го очаквах. След като с Виктор правиха планове да избягат от мен, после разруши коридора в къщата, накара ме едва ли не стана негова слуга и то гола, това беше най-милото нещо, което някога ми беше казал. Че даже изпуснах и чашата на земята.
-Ам ... - взех да се червя - и ти си приятен.
Станах и отидох за една кофа и парцал. Първо събрах счупеното, а после започнах да бърша пода.
-И също си ... интересен и съвсем различен от другите.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
погледнах я и се изчервих още повече, наведох се да и помагам и без да надигам глава продължих:
-Ооо, наистина ли го мислиш, събирах и й помагах..-гласа ми трепереше а аз само гледах ръцете й как се суетят и се разхълцах...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
-Да, наистина го мисля.
Оставих парцала и се приближих до него. Сложих коленете си на пода и го прегърнах както се беше навел да ми помага.
-Какво има Грей, защо се държиш толкова странно?

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Аз се изчервих както никога досега през живота си и покрих очите си с ръце зад гърба й докато я прегръщах и почнах да хълцам страшно силно ида трперя:
-ми защотооо май те харесвам......- хлъцнах и си оставих ръцете на устата....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Усещах как целия трепереше и хълцаше. Направо не беше за вярване, но трябваше да някак си да се успокои. Затова го пуснах и го накарах отново да седне на стола. И аз се върнах на мястото си и го хванах за ръката.
-Грей ... успокой се. Моля те.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Засърбах си много шумно чайчето и почнах да въртя очи:
-Ми аз съм си спокоен!!!- размахах ръце и погледнах първо на горе и после надолу, свих ръце в скута си.
И пак се усмихнах леко гузно...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
-Да видим. - започнах да изброявам. - човек, който върти очи, гледа на всички посоки и казва, че е спокоен, определено не е.
Станах и отидох при него. Седнах в скута му и хванах ръцете му. Беше толкова сладък като се притесняваше. А пък аз наистина бях като смърф покрай него.
-Искам само да си добре, но трябва да си напълно спокоен.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Сърцето ми тръгна от 1000000 удара като на колибри, когато седна в мен. До съвсем спокойно когато и бавно когато ме хвана ръка... и
аз я погледнах:
-Да, госпожица..- гласа ми потрепна и омекна.... и погледнах съвсем малко в очите повдигайки глава и пак надолу когато видях че ме гледа да я гледам...

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Наистина беше сладък когато се притесняваше, като съвсем нова страница от неговия характер. Но не исках да се притеснява. Да го притеснявам, да го карам да се чувства така.
Хванах птичката която ми подари и започнах да я разглеждам. Наистина беше красива и сладка, макар и да вярвах, че не я заслужавам беше мил жест.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Изчервих се страшно много и се усмихнах от ухо до ухо, като видях че май й харесва подаръка ми.
-хей...-отидох и плако я гушнах...
-имаш хубава коса...-несъзнателно я помирисах и трепнах..
надввах се да не е усетила....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Леко започнах да се кикотя когато каза това за косата ми. Явно повечето хора харесват червенокоски, защото не беше първия който ми го казваше.
-Ами .. след като придобих тези сили от черна стана червена. Но мога да кажа, че добре се е получило. Тъй като такъв цвят трудно се докарва с боя.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Започнах да си играя с косата й като малко детенце и да се кикотя глупавичко.... така близо 4 минути и когато се осъзнах щях да потъна в земата от срам... какво ми ставаше....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Погледнах го, наистина беше като едно голямо дете. Но това беше хубаво. Внимателно се изправих и го прегърнах, после внимателно го целунах по бузата.
-Не се срамувай толкова много.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Краката ми омекнаха и паднах долу....
-ми....... u r cuteeeeeeee....-изписках с израндски акцент и се ударих по челото.... говорих на родния си език и с същия акцент и се разлигавях... не можех да се позная....

Avril

Avril
ВИП
ВИП
Продължих да се смея и седнах до него. Май му трябваше по-голям стимул от целувката по бузата. Поех си дълбоко дъх и го хванах за брадичката. внимателно доближих устните си до неговите и ги докоснах само за момент. Дори затворих очи, защото .. хм .. преди не съм правила такива неща. Но след секунди се дръпнах и също се изчервих.

GreyJane

GreyJane
ВИП
ВИП
Изчервих се целия и се разтреперих много. Отдръпах се назад и после я гушнах много силно. Стоях така и просто я гушках. Тя беше топла и мекичка. А аз се усмихвах и радвах както никога... не можех да се позная....

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите