Най-големият Role Play Форум в България
Мистик Таун,след 1 ден - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Мистик Таун,след 1 ден - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Мистик Таун,след 1 ден

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

Тръгнах си от дома на Сам,но не ми се искаше да се прибирам вкъщи,затова тръгнах към гората,без посока. Без да се усетя бях стигнала водопада-едно от любимите ми места,но въпреки това не бях идвала доста отдавна. Бе доста тъмно,но това не ме притесняваше,аз виждах отлично и в тъмнината. Приближих се до водопада и се загледах в буйната вода,но след секунди чух някакви стъпки,когато се обърнах на по-малко от метър стоеше един мъж,който ме гледаше.Изглеждаше някак плашещ и опасен,не бе вампир,нито човек,но не можех и да определя какво е точно.
-Добър вечер-поздравих го все пак.


Кейт Уилямс


ВИП
ВИП
Кимнах на това,което ми каза. Изведнъж в главата ми изскочи нещо,когато той спомена за всички други видове.
-Знаеш ли за левиатаните?-попитах.
Добре въпроса ми не бе правилно зададен,естествено,че знае. Перифразирах се.
-Какво знаеш за тях? Ти можеш ли да ги унищожиш?
Все пак беше Дявола,може би може да ги победи.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
Погледнах я съвсем сериозно. Замислих се да не би тези същества са на свобода щом ги спомена значи знае за тях. Никъде не пише за тях и в този момент ми светна явно е свързано с братята Уинчестър и Чистилището...
- Да знам ги тези същества, Господ ми беше разказвал за тях. Да не би някой да е отворил Чистилището? - запитах я аз и продължих.
- От една страна бих бил приятел с тях, понеже мразят хората или по-точно се хранят с тях, както и вие вампирите, но вие само им пиете кръвта, а левиатаните ги изяждат цели... Но от друга страна те са по-висши от ангелите, но не знам дали са по-висши от архангелите, не съм се срещал с тях, понеже са заключени в Чистилището... Не знам дали ще мога да ги победя, но и те са рожби на Бог и явно си има причина, щом ги е заключил там... Но той го няма сега и се чудя какво ли е станало наистина... - и се замислих върху това дали ще мога да ги победя. Не може да са толкова трудни, та аз победих първоначалните божества на земята...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Явно Луцифер не знаеше много за левиатаните и не бе сигурен дали ще може да ги победи. Не бях сигурна дали да му кажа,че Чистилището бе отворено и те са на свобода,защото спомена,че може да се разбере с тях понеже те също убивали хората. Какво толкова против хората имаше?
-Все пак си Дявола,най-малкото ще им бъдеш равностоен противник.-казах само.
Все още не бях сигурна дали да му разкажа за левиатаните. Ако ще се сприятелява с тях,няма да научи за тях от мен.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Ем аз дори и да мога да им се противопоставя, вие останалите същества няма да го разберете като помощ, защото съм Дявола и всеки е срещу мен, освен моите чеда демоните.... Ам дали през времето докато бях заклещен в клетката, някой случайно да се е правил на мен, в смисъл на дявол, докато ме няма? - все пак си общува със Сам, би трябвало да знае, дали и те не са ме изоставили вече? Замислих се, ако отговора и беше положителен и имаше някой друг, сигурно щях да си обърна към тях и дори може да се обърна и към левиатаните, ако са на свобода, но не знаех дали е така и затова трябваше тя да ми разкаже. Но Кейт не ми вярваше, то кой ли би ми повярвал заради титлата дадена ми от Бог?
- Но ще си помисля какво ще направя, ако ми разкажеш защо така изненадващо ме попита за тези древни същества, за които никъде не пише...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Вече бях сигурна,че Луцифер не знаеше за левиатаните. Но все още имах известни колебания дали да му кажа.
-Някои от демоните са те предали,но ти сигурно го очакваш. Те са подли същества,които са готови да продадат дори майка си,ако ще получат някаква изгода.
Не бях срещала много демони,но от срещите ми с няколко,а и от разказа на Сам нямах особено високо мнение за тях.
-Просто ми стана интересно дали,ако левиатаните се освободят ще помогнеш да ги унищожат,но честно казано се съмнявам в това,защото както сам каза те убиват хора,а теб това те радва явно.-казах.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Заради хората съм Дявол, Кейт. - казах като погледнах към водопада. - Е и аз имам вина в това признавам си, но те сториха повечето, Бог се обърна към тях... Не го виня в това, но не мога да разбера какво специално има в тях. - това ми беше проблема на мен, но не можех да понасям някой да се прави на по-силен от мен, да ми заема мястото и да не получа отмъщение.
- Да не би да смяташ че левиатаните са по-силни от мен? - та аз дори не им знаех бройката, но не смятах че ще нападат всички заедно... - Ако и за секунда се помислят за по-велики от мен Дявола с тях е свършено. - погледнах я на сериозно....
-Обаче ти си обикновен вампир не би трябвало да знаеш за тях... - замислих се и казах:
- Не ме лъжи, кажи ми те са на свобода нали?

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Признавам му го,Луцифер изобщо не бе глупав. Веднага се досещаше за нещата,от казаното за тях реших,че в крайна сметка мога да му кажа,че са на свобода,те наистина се имаха за най-великите и искаха да унищожат човечеството, но бях сигурна,че Дявола иска да унищожи човечеството сам и нямаше да позволи друг да му отнеме славата. Може би Сам щеше да ми се ядоса,че съм му казала, но така или иначе съвсем скоро щеше да научи и щеше да помогна на Сам да ги убият.
-Да,на свобода са-казах накрая-и определено се мислят за най-великите и за непобедими.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Щом е така, тогава ще посрещнат Дявола във върховната си форма. - ухилих се дяволито.
Щом се правят на силни, ще ги видя колко са силни, но първо трябваше да се установя като гражданин на градчето, не веднага да започвам планове за унищожаването на левиатаните...
- Така за момента да оставим тези същества настрани... Явно много неща са се променили от последното ми излизане навън, но ще се оправям с тях по-късно... Така сега като нов гражданин на това градче, смятам да се прибирам в новата ми къща Кейт, а за теб не знам. Някой ден може и да се видим, но не знам дали ще сме в добри отношение, както сега. - казах и, като се изправих и я погледнах.

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Както и предположих Луцифер нямаше да остави левиатаните да се хвалят дълго и да му провалят плана. След това каза,че ще се прибира в новата си къща и може би следващия път,в който се видим няма да е приятелски настроен.
-Разбира се,не съм и очаквала друго от теб- отговорих.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Все пак аз съм Дявола, никой не може да очаква нещо различно от мен. - засмях се и тръгнах плавно да вървя.
- До нови срещи Кейт и както казах дано да не сме на различни страни когато си видим следващия път. - извиках и, понеже се бях отдалечил леко и не бях сигурен дали ме бе чула, затова само помахах...

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите