Най-големият Role Play Форум в България
Мистик Таун,след 1 ден Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Мистик Таун,след 1 ден Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Мистик Таун,след 1 ден

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Тръгнах си от дома на Сам,но не ми се искаше да се прибирам вкъщи,затова тръгнах към гората,без посока. Без да се усетя бях стигнала водопада-едно от любимите ми места,но въпреки това не бях идвала доста отдавна. Бе доста тъмно,но това не ме притесняваше,аз виждах отлично и в тъмнината. Приближих се до водопада и се загледах в буйната вода,но след секунди чух някакви стъпки,когато се обърнах на по-малко от метър стоеше един мъж,който ме гледаше.Изглеждаше някак плашещ и опасен,не бе вампир,нито човек,но не можех и да определя какво е точно.
-Добър вечер-поздравих го все пак.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Добър вечер, госпожице. - поздравих я аз. Скоро не бях излизал на вън, тоест не съм бил на свобода от доста време, от както братята Уинчестър ме тикнаха в клетката, но имах добри приятели, които ме освободиха и дявола отново е в играта. Можех да разпозная Сам отдалече и усетих мириса му по тази жена, явно забавлението едвам сега започва, ухилих се и се загледах във водопада.

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Мъжът също ме поздрави и не каза нищо повече,просто се загледа във водопада и видях как на лицето му се появява усмивка. Ама,че странен и плашещ мъж. По принцип не се страхувах от нищо или никого,но нещо в този мъж ме караше да се страхувам. Аз естествено не показвах страха си по никакъв начин.
-Какво ви води насам?-заговорих го отново.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Ами дойдох да видя един приятел, който явно вече не е в града, той ме измъкна от може да се каже от един огромен капан... Не знам къде може да е отишъл, но е бил богатичък и ми е оставил палата си и всички превозни средства, всичко ми е прехвърлил, но го няма. Може и да го познаваш, но предпочитам да не го издавам... - погледнах я и предпочетох да го запазя в тайна. Още от както я усетих тук, забелязах че е вампир, но за мен сигурно ще гадае какво съм, ако ли не може би ако я срещна със Сами, той ще и каже...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Мъжът ми обясня,че търсел богат приятел,който му завещал всичко,но май вече не бил в града. Спомена и,че може да го познавам,но все пак не спомена никакво име.
-Доста щедри приятели имате-отбелязах.
Продължих да го гледам чудейки се какъв е точно, но не можех да кажа. Може би беше демон,или левиатан. Сам ми бе разказал за тях,въпреки че не бях срещала. Какъвто и да беше се надявах да не си навлека проблеми.
-Имате ли други познати в града,освен богатия ви и щедър приятел?-попитах.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Братята Уинчестър. Може би познаваш Сами вече? Мога да го усетя че е бил близък с теб, а щом Сам е тука, Дийн би трябвало също да е тук, те са неразделни... - погледнах я и се усмихнах дяволито, какво ли щеше да си помисли, дали би се стресирала да разбере, че съм толкова голям враг на братята и на цялото човечество, какво ли би си помислила, ако разбере че пред нея седи истинския дявол, който е избягал от клетката си, но реших да играя малко по-тайно....

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
По тона,с който говореше за Сам и брат му не ми изглеждаше като негов приятел,а и,ако им беше приятел щеше да знае,че Дийн е в Чистилището. Погледнах го подозрително,след което заговорих.
-Съжалявам,но сте се объркал господине. Не познавам никакви братя Уин...каквито са там.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Може и да ти изглеждам лош, може и така да е, но срещу мен лъжите не работят, млада вампирко. - казах и като я погледнах сериозно. Погледа и се промени като споменах Дийн, явно нещо му се е случило, доста дълго време бях заради тях двамата в клетката, но каквото и да е станало, в момента наваксвах. Не знаех много неща, но като за начало първо трябваше да се установя в градчето, тогава да задавам въпроси за Уинчестър...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Мъжът ме погледна сериозно,след което каза,че пред него лъжите не минават. Той бе разбрал,че съм вампир,но тогава той какво беше.
-И защо да ви лъжа?направих се на учудена.
Погледнах мъжа в очите и го попитах.
-Е,вие разбрахте,че съм вампир,мога ли да знам какво сте вие?
Реших да спра да се чудя,а просто да го попитам,надявах се само да ми отговори.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Аз ли какво съм? Ами може да се каже че съм едно от петте същества в света, което не може да умре никога и да бъде наранено от никой. За в момента това трябва да знаеш, когато се срещна със Сам, тогава ще ти кажа кой всъщност съм аз. И не се бой не съм враждебен. - какво ли говорих, та аз съм самия дявол, но ми беше забавно.
- А за това защо да ме лъжеш, явно се притесняваш за Сами? - според мен нямаше друга причина, той все пак си беше човек или по-точно ловец...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Той ми обясни,че е едно от петте същества,които не могат да бъдат убити и,че когато се срещне със Сам може би щеше да ми каже какво е всъщност. Добави и ,че не е враждебно настроен,въпреки че се съмнявах в това. Явно бе безсмислено да се правя,че не познавам Сам,по някаква причина той знаеше,че се познаваме.
-И защо търсиш Сам и Дийн?-попитах директно.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
Хмм... Колко бързо размисли и реши изведнъж да почне да пита за тях, явно нямаше смисъл да ме лъжеше...
- Ами нека да почнем от начало, този приятел който ме измъкна от капана, беше вампир, но както и да е, той не е от значение сега. Та за капана, Сам и Дийн Уинчестър ме тикнаха в този капан, може би две години съм прекарал вътре. - не подчертах къде, ако Сам и беше разказвал за тази случка, би трябвало тя да се усети, но не знаех нищо...
- Там може би искам да им го върна, но може би искам да ги опозная... И между другото със Сам много си приличаме да знаеш...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Дийн и Сам го били вкарали в капан и искал да им отмъсти,както и предположих не им мислеше доброто. След малко добави,че със Сам си приличали. Този мъж ме объркваше все повече и повече. Не виждах никаква прилика между тях,нито на външен вид,нито по характер.
-Не се обиждай,но изобщо не си приличате със Сам.-казах му.
Наистина бях доста объркана и пълна с въпроси.
-Няма ли да ми кажеш поне името си?
Сам ми бе разказвал за толкова същества,които е пращал къде ли не,можеше да е всеки.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Хората ме наричат по много имена, но Господ ми даде името Луцифер. Сигурно се досети кой всъщност е пред теб в момента. - усмихнах се подло. Но не знаех дали ще разбере или ако разбере как ще реагира, защото все пак ако сравнявам вампир с мен, те са толкова нисши същества за разлика от мен и моите братя, които вече явно и не съществуват, но предпочитах да си остана на Земята, все пак съм изгонен от Рая...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Луцифер! Искаше да каже,че е Дявола? Ето защо мразеше Сам и Дийн и искаше да си отмъсти. Определено не им мислеше доброто. Ама късмет имах и аз от всички същества на Земята да попадна именно на Дявола.
-Няма да ти позволя да нараниш Сам...или Дийн-побързах да добавя.
Не,че можех да направя нещо срещу него,сигурно можеше да ме убие с едно щракване на пръстите си. Надявах се да не го направи все пак.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Сега би трябвало да разбереш и защо сме близки със Сам... Но какво ли можеш да направиш срещу мен, един от братята ми го убих, другия е в клетката ми, а третия не го знам, но той е по-слаб от мен. Бог явно не се е явявал скоро така че няма кой да ме победи... - погледнах я и допълних:
- Ако обичаш кажи си името, за да мога да предам на Сам много поздрави от теб... Но спокойно няма да те убивам. - казах и го директно и дано да ме беше разбрала, защото все още не бях опознал какъв е станал светът за две години, но бях сигурен в едно. Сам е продължил да се среща със свръхестествени същества...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Луцифер каза,че нямам шанс да му сторя нищо,както си и знаех,естествено и,че нямало кой да го убие. Това никак,ама никак не ми харесваше! Успокои ме и,че няма да ме убие,след което попита за името ми.
–Казвам се Кейт. И не ми пука дали е ме убиеш или не. Какво ще правиш със Сам?
Е,чак да не ми пукаше...естествено не ми се искаше да ме убива,но той нямаше защо да знае това.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Ще видя първо, как ще реагира, на това че успях да изляза от клетката в която ме бутнаха със Дийн и ако реагира нормално може и да го оставя да си поживее човешкия живот... - естествено че пак играх игра, ако го убиех, никога не бих постигнал истинската си цел "Апокалипсис", защото нямаше да имам тяло, което да издържи мощта ми...
- Но не се притеснявай, ако мълчиш пред него, скоро няма да се опитвам да се видя с него, но естествено ако си мълчиш...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Луцифер каза,че,ако не казвам на Сам за него няма да прави опити да се видят. Не исках да лъжа,дори ми се искаше да го предупредя за да е подготвен,но нямаше да кажа нищо,защото не знаех как ще реагира Луцифер. Не знаех дали мога да вярвам на думата му,но май нямах друг избор.
-Няма да му кажа нищо-казах накрая.
Загледах се във водопада за миг,след което отново проговорих.
-Ами ти,какво ще правиш след като засега ще забавиш отмъщението си към братята?-по любопитствах.

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
Поне разбрах, че няма да го виждам скоро и да започне пак както преди, но този път без брат ми... Усмихнах се след което, се замислих и започнах да отговарям на въпроса и.
- Ами реших да ги опозная хората, не знам защо господ и ангелите ги защитават толкова. Аз единствен бях срещу тях и така си останах единствен паднал архангел. Ангели може и да има паднали, но Архангелите сме по-добри от тях. Но както и да е, мисля да се установя в градчето и да не засичам Сам. - казах и след което се усетих да полюбопитствам и аз малко.
- Ами преди малко като казах Дийн, ти нещо стана сериозна, какво е станало с него? И ако може да поискам и малко информация за ставащото с тях? - попитах я и зачаках отговора като седнах...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Луцифер каза,че искал да поопознае хората,за да види какво специално имало в тях. И започна да разпитва за Дийн. Нямах намерение да му дам каквато и да е информация,която да използва срещу Сам.
-Ами,не съм го виждала. Май със Сам отново са скарани,защото не са заедно.-казах аз.
-И защо си мислиш,че имам каквато и да е информация за тях?

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
Не е нормално двамата Уинчестър да са скарани, но реших да го взема за някакъв отговор. След това ме попита от къде съм сигурен че има информация за тях и казах:
- Ами всъщност не знам, просто предполагам. - засмях се... - Окей спирам да питам за тях.. - погледнах към небето, въздъхнах и казах тихо:
- Явно никой няма да реагира добре, че дявола е в градчето...
Замислих се за Дийн, не тя лъжеше, но нямаше да кажа нищо, но в какво ли са се забъркали този път...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Луцифер изглежда не бе повярва на това,което му казах,но не каза нищо,а прие отговора ми и каза,че няма да ме разпитва за тях повече. А след малко добави,че никой нямало да се радва,че Дяволът е в града. Погледнах го невярващо.
-Разбира се,че никой няма да се радва,все пак си самия Дявол! Никой не очаква нещо добро от теб!

Луцифер

Луцифер
Админ
Админ
- Знам, знам Кейт, но все пак след всичко аз съм и Архангел, дори и да съм паднал или по-точно изгонен от Господ и братята ми... - казах аз и погледнах към небето.
- Това че съм създал от хората - демони, не значи че съм и против всички останали свръхестествени същества, като твоя род вампири и останалите, колкото и да са... - допълних...

Кейт Уилямс

Кейт Уилямс
ВИП
ВИП
Кимнах на това,което ми каза. Изведнъж в главата ми изскочи нещо,когато той спомена за всички други видове.
-Знаеш ли за левиатаните?-попитах.
Добре въпроса ми не бе правилно зададен,естествено,че знае. Перифразирах се.
-Какво знаеш за тях? Ти можеш ли да ги унищожиш?
Все пак беше Дявола,може би може да ги победи.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите