Най-големият Role Play Форум в България
Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
First topic message reminder :

Здравейтеее!
Днес започнах да разглеждам снимки от любимия ми сериал "ONCE UPON A TIME"("Имало едно време"). Остават по- малко от 2 месеца до пускането на сезон 2. Аз лично нямам търпение да излезе и да започна да го гледам. Да разбера какво става с Реджина и изобщо как ще се развият нещата по- нататък. Според вас какво ще се случи в предстоящия сезон? Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 972861



Последната промяна е направена от Реджина Милс на 15/1/2013, 22:01; мнението е било променяно общо 1 път


Ария Чайм


ВИП
ВИП
И тук се намесвам аз :D Гледах 8 и 9 епизод и бях очарована, както винаги. Стана ми гадно като зарязаха Реджина, но края на 9 епизод беше страхотен. Когато видях кораба ми стана много яко. Любопитна съм какво ще стане в 10 еп.

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Реджина Милс написа:То така или иначе отдавна никой не пише тук... даже и два реда ни мързи да напишем за хубавия сериал ._. което лично за мен е жалко... ама карай. :D
Злобеенето? Всеки от нас се нервира в даден момент, нали? Не злобея точно като Реджина... не мразя никого, освен Снежа от филма де :D но приятелките/ите ми ме нервират страшно много, въпреки че е на шега... обичаме си се с тях. И аз съм голям "дразнител", както те казват.. :D връщам си всичко :D
А ти? Любим персонаж? И на кого от "Имало едно време" би се оприличил?

Най-много харесвам Румпел и Джеферсън.:D
Не мисля, че мога да се оприлича на никой от сериала, просто не намирам никаква прилика.
Някакви други любими сериали освен "Имало едно време"?

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
На мен лично от РумпБел ми харесва повече Бел... не че Румпел не става, но просто за мен единствената си е Реджина <3
За други сериали?... TVD- след епизода от тази седмица ще излязат в почивка... PLL, но може да се каже, че окончателно ще ги спирам и няма да гледам повече епизоди от тях... лично на мен ми омръзна да правят почивки през един епизод, и то не такива от по седмица, а с месеци -.- Гледах първи сезон на "Свръхестествено"(или по- точно се насилих да го направя)- не ми хареса и го зарязах... Ти?

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Освен "Имало едно време", много обичам сериалите "Как се запознах с майка ви" и "Игра на тронове".

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ооооо, да... по- добър ситком от "Как се запознах с майка ви", лично аз не знам дали съществува. Страхотна комедия е! Тази игра нещо така и не се реших да я гледам... та какво ще ми кажеш за нея като цяло? Заслужава ли си??

П.П. МАЛКО СПОЙЛЕРИ ЗА СЛЕДВАЩИТЕ ЕПИЗОДИ:
В епизод 10 "Играта на крикет" Снежа и Чарминга планират екзекуцията на Реджина(като най- вероятно става въпрос за ретроспекцията според мен)...
За епизод 11 е отредено името "Аутсайдерът". Голд прави някакво заклинание, чрез което се надява да премине границите на Сторибрук без да загуби спомените си, ако успее ще търси Белфайер... В ретроспекцията Бел се среща и запознава с Мулан и двете търсят някакъв звяр...
"В името на брата"(което ме навежда на мисълта, че ще стане въпрос за брата на доктор Франкенщайн, понеже лично аз знам само той да има брат) пък е името на 12 епизод. НАЙ- ВАЖНОТО: КОРА СЕ ОПИТВА ДА СЕ СДОБРИ С РЕДЖИНА O.o, което дори и аз не мога да го повярвам... Капитан Кук е ранен, а доктор Уейл е натоварен със задачата да го излекува + това, на него се пада "честта" да оперира непознат(според мен този непознат може да е чудовището на Франкенщайн(брат му), някак си се опитвам да напасна заглавията със сюжетите...), който е намерен край бреговете на Сторибрук. Всички се опасяват, че ако бъде спасен, той може да ги види да използват магия, и според всички е по- добре да го оставят да умре. Голд пък се опитва да се събере с Бел...

Нямам търпение... 7-ми е близо!
Весели празници на всички!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
10- ти епизод вече излезеееее! Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 4276145973
Но лично според мен, можеха да го пуснат още през декември. Абсолютно нищо интересно, пък и заглавието на епизода няма ни най- малка прилика със случващото се.
Кора и Кук взеха да ме дразнят, а Снежа и Чарминга... направо вече не знам какво да мисля за "Чаровното семейство". Може би, и аз както и в Туитър искам Кора да ги избие до един. Тая Ема се прави на голямото нещо- майка е, както се казва, от вчера, а Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 3386049074!
Пък тъпата Снежка и Чаровния толкова не могат да повярват, че Реджина иска да се промени... не могат да се откъснат от миналото- продължават да я мислят за Злата Кралица, а тя се промени много от началото на сезона, главно заради Хенри, но това е достатъчна причина!!!...
Няма да коментирам повече, че ще започна да не се съобразявам с изразните средства Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2225400551. Само ще добавя, че Реджина както винаги беше страхотна, и в настоящето, и в ретроспекцията...

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
What the fuck?! :D Никой не е изразил мнение за 10-ти епизод?
Нищо... не се обиждам. Аз рядко се обиждам Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 436339
11- ти епизод излезе! Надявам се, че вече сте го гледали, за да мога да си изразя мнението свободно, но за всеки случай, ако не сте го гледали- не четете надолу, че може да сложа някой и друг спойлер.
Кук ме дразниии Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2740484618 С всеки изминал епизод ме дразни все повече. Отначало ми харесваше и като герой, но вече е само на външен вид.
Онези... Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 3386049074 Чаровниците. Успяха най- после да промият мозъка на Хенри, за което вече ще скандирам на техните сцени:
"Смърт за Чаровниците!". Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2225400551
Искам Кора да им изтръгне сърцата и да ги превърне в прах... всички в един епизод. Както предполагах лятото- гледаме ежедневните проблеми на "чаровното" ни и "любимо" семейство.
"Тази къща има прекалено малък двор." - като не ти харесва, мили ми Чаровни, айде у-а Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2480835402!
Много ми хареса единствената, за мое съжаление, сцена с Реджина... и особено жестовете и мимиките й.
Също така ми хареса историята на Мулан, Филип и Бел... интересна е идеята Филип да е звяр. Лично аз, обаче усетих липсата на Аврора, ама карай. За мен най- важното е да има поне една сцена с Лана.
Кук накрая, не постъпи изобщо добре. Бел не му бе направила нищо, а той я простреля и тя премина границата на Сторибрук, от което следва, че изгуби спомените си. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 1794755350
Вече имаме промота за 12- ти епизод "В името на брата", където ще видим как Виктор(д-р Франкенщайн) ще се опита да докаже пред баща си, че може да върне човек от смъртта:
https://www.youtube.com/watch?v=1RkaRkwilpg <- Американско промо
https://www.youtube.com/watch?v=c2R98Zau6zo <- Канадско промо, което не препоръчвам на хора със слаби сърца, защото има целувка между Румпел и Кора -_- За тази целувка, ми се иска да не е със сексуален характер, а да е, защото Кора може да върне спомените на Бел..

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
And I'm waiting and waiting, and waiting... but nobody comes here..
Тааа... сега, по същество. Излезе част от новия епизод... доста интересна според мен- линк - http://vbox7.com/play:a9db153ef6&r=emb

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Гутен абен!
Пак никой не е изказал мнение... толкова ли е трудно да напишете няколко реда, хора? Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 178133
"В името на брата", т.е. 12 епизод вече е налице.
На мен ми хареса... и то много. Хареса ми играта на Герхард(братът(чудовището)на д-р. Франкенщайн)... това е историята, която ми хареса най- много от втори сезон досега... така че за мен е добре, че я продължиха.
Много ми харесаха сцените с Реджина и Кора. Вярвам, че Кора също може да се промени... двете са еднакви до голяма степен. И двете са отхвърлени от децата си, не са показвали обичта си по начина по който трябва... Реджина искаше и се опитваше(а и още се) да се промени. Вярвам, че и Кора може.
Интересно ми е само как ще върнат Даниел? Много ще се радвам, ако го виждаме още...
Кора каза, че "има няколко идеи". Вашите предположения?
13 епизод, за мое съжаление излиза чак след три седмици(3.02.2012 в САЩ И Канада), а в България на 4.02. Нямам търпение да го видя. Именуван е "Tiny"("Мъничък" или "Дребничък"). Това е промото към него:
https://www.youtube.com/watch?v=gf5gIZS2-Wo
очаквам вашите мнения...

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Извинявам се, че напоследък не съм изразявал мнение, но се сещам какво съществено да кажа. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2225400551 Десети епизод не ми хареса, а единадесети и дванадесети бяха невероятни.

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Трябва да сме благодарни, че поне веднага разкриха „убийците“ на Арчи, а не го разтегнаха до края на сезона Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 2225400551

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Бейлфайър е бащата на Хенри? Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 3 237760 Това не го бях очаквал. С нетърпение чакам следващия епизод, за да видя какво ще направи Румпелщилсхен.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите