Най-големият Role Play Форум в България
Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
First topic message reminder :

Здравейтеее!
Днес започнах да разглеждам снимки от любимия ми сериал "ONCE UPON A TIME"("Имало едно време"). Остават по- малко от 2 месеца до пускането на сезон 2. Аз лично нямам търпение да излезе и да започна да го гледам. Да разбера какво става с Реджина и изобщо как ще се развият нещата по- нататък. Според вас какво ще се случи в предстоящия сезон? Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 972861



Последната промяна е направена от Реджина Милс на 15/1/2013, 22:01; мнението е било променяно общо 1 път


Реджина Милс


Админ
Админ
То оставаше и да не ти харесат, и както днес разказвам навсякъде- щях да те убия ;дд

П.П. Главната цел на втори сезон ще е изкуплението и страданието. ;)

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Интересно :) Чек да ме убиеш ли?

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Обикновено при мен нещата се случват по друг начин. ;дд Когато нещо не се хареса на другите, в случая филм, ги карам да го гледат в пъти един след друг(когато свърши, отново го пускам) и рано или късно им харесва Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 436339

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Аха Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 528456 Ооо, при мен няма такива затруднения. Още от рекламите ми допадна.

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ама лелеееее...
къде сте бе, фенчета?
Четвърти епизод("Крокодилът") вече е факт. Аз се разочаровах, че Реджина я нямаше изобщо, ама както и да е. Да се надяваме, че ще има поне една сцена в следващия епизод. Актьорът на Капитан Кук ми хареса изключително много...
1-ва част на 4-ти епизод: http://vbox7.com/play:be4a3fce3f
2-ра част на 4-ти епизод: http://vbox7.com/play:de297d0415

П.П. В пети епизод ще разберем кой приказен герой е д-р Хейл.
П.П.П. Ема и Снежа(Мери- Маргарет) се завръщат в Сторибрук чак в 10-ти епизод...


ЧАКАМ КОМЕНТАРИТЕ ВИ!

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Гледахте ли епизод 5? Невероятен беше според мен. Аз съм голям фен на Румпелщилцхен и Джеферсън, а в този епизод ги имаше и двамата.

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Да, отново страхотен епизод!!! Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 2360309522

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
Епизод 5 беше невероятен. Не предполагах, че доктора е Франкенщайн. Когато видях Даниел жив и Реджина, така се зарадвах и тогава изведнъж тя.. Толкова мъчно ми стана, когато тя трябваше да сложи край на мъките му. Не наистина невероятен епизод! Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 8723

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Епизод 5 наистина е невероятен. И аз не очаквах точно Франкенщайн да бъде включен, но ето, че и невъзможното е възможно в "Once upon a time". Изключително се зарадвах, че Даниел отново участва, ама... и аз много се натъжих...
Ето от такива епизоди се нуждаем- като този и като втори. Лана си е Лана- страхотна актриса! С нетърпение очаквам шести епизод. <333

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Наистина много се зарадвах на появата на Август в 6 епизод.Беше много хубав епизод.

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
o.O Август?! Аз все още чакам да се свали... утре ще го гледам и веднага ще ви споделя мнение!...

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Появата на Август е предадена, посредством ретардация... епизодът е добър, но е имало и по- добри. Реджина отново не участва в нито една сцена, но както и да е... Трябват ни повече сцени с нея Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911
Чакам понеделник, че да гледам седми епизод...

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Реджина Милс написа:Появата на Август е предадена, посредством ретардация... епизодът е добър, но е имало и по- добри. Реджина отново не участва в нито една сцена, но както и да е... Трябват ни повече сцени с нея Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911
Чакам понеделник, че да гледам седми епизод...

Аз пък искам повече сцени с Румпелщилцхен. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 436339 Иначе 7-ми епизод ("Лунното дете") звучи интересен, но епизода, който наистина искам да гледам е 9-ти - "Кралицата на сърцата".
ПП. За информация 8-ми епизод се казва "В дълбочината" (Into the Deep)

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Изглежда си фен на Румпел ;дд Аз пък си харесвам Реджина... но и РумпБел, както вече се нарича двойката из нета(повече на Бел)...
Да... и аз четох инфо. В девети епизод ще става въпрос за онази кралицата, дето беше в страната на чудесата, когато Джеферсън и Реджина отидоха, за да вземат сърцето на баща й. И аз нямам търпение... Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911 Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911 Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Реджина Милс написа:Изглежда си фен на Румпел ;дд Аз пък си харесвам Реджина... но и РумпБел, както вече се нарича двойката из нета(повече на Бел)...
Да... и аз четох инфо. В девети епизод ще става въпрос за онази кралицата, дето беше в страната на чудесата, когато Джеферсън и Реджина отидоха, за да вземат сърцето на баща й. И аз нямам търпение... Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911 Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911 Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 75911

Да, голям негов фен съм му. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 436339 Но харесвам много и Джеферсън.

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
И такам... Седми епизод излезе още в понеделник <3 Страхотен е! Много ми хареса, че продължиха историята на Руби и ще се радвам, ако я довършат докрая, а не като тази на Пепеляшка -.- така и не разбрах, какво точно стана с нейния принц. Последно падна в онзи кладенец, а после пък беше в Сторибрук, но както и да е. Последния епизод задължително трябва да го гледате и веднага след това да ни споделите мнението си.

П.П. Вече се замислям над това, че Реджина и Румпел ги дават по- малко(в по- малко сцени)... та според мен сигурно подготвят епизод само за тях двамата, нещо огромно и грандиозно... ддз. Ще видим по- нататък.

П.П.П. Не знам до колко е вярна информацията, но някъде четох, че в понеделник няма да излезе епизод, а чак след седмица(на 26 ноември, тук, в България). След като излезе осми епизод щели да излязат в почивка от месец и половина... но отново казвам, че не знам до колко е вярна информацията!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Лелеее... като погледна откога не е писано в темата, ме хваща срам :D
Нека споделим мнението си за последните два епизода, пък утре ще обсъдим и новия, озаглавен "Кралицата на сърцата"...
Тааа... на мен ми хареса това, че използваха проклятието за сън за комуникация... повечко сцени с Реджина- по- добре.
По инфо, четено в нета знам, че Снежа и Ема се връщат в Сторибрук обаче... *пауза изпълнена с напрежение*... с тях се връщат и Кора+ Кук :D Така че, забавлението ни е гарантирано!!!

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Много ми хареса миналия 8-ми епизод. И с нетърпение очаквам 9-ти епизод, както и 10-ти (Игра на крикет), защото явно и той ще бъде свързан със Страната на чудесата. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 436339 А пък сблъсъкът между Кора, Кук, Румпел и Реджина ще бъде невероятен. Искам да споделя с вас този промо на 9-ти епизод. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h5_07b8vwK0

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Жокер, май само ние си го обсъждаме сериала... ама както и да е :D Експертни мнения даваме, обаче! :D
За
епизода какво да кажа? Страхотен! Какво друго?! Най- малко очаквах
Кралицата на сърцата да е Кора, въпреки че имайки предвид
обстоятелствата се очакваше донякъде... обаче пък си мислех, че ще ни
натресат отново някоя
нова. Искрено се надявам Аврора да си върне Филип, пък да се надяваме,
че ще дадат историята на Мулан... За пръв път харесах сцена със Снежа...
Реджина беше страхотна, както винаги. Страхотна игра, но накрая се
натъжих, като беше сама отстрани ;(( тъпо ми стана, честно ви казвам. ._.

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Да се надяваме, че ще се заинтересуват и още хора. Once upon a time/ Имало едно време, сезон 2 - Page 2 436339 Наистина беше много тъжно, когато я оставиха сама.:/
Иначе епизода беше страхотен и с голямо нетърпение чакам следващия, където ще видим дългоочаквания сблъсък.

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Да се надяваме... както казват- надеждата умира последна :D
А на мен изключително много ми хареса сцената с Кук и Кора, когато тя направи заклинанието ли, де да знам какво точно- може би магията, за защита, докато в същия момент проклятието на Реджина идваше <33 Влюбих се в тази сцена...

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
Защо си толкова голям фен на Реджина? :D

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Всъщност не знам, което може да се стори налудничаво.
Харесва ми като актриса. Играта й е в пъти по- добра от тази на Снежа... всъщност не знам защо, но винаги по- добрите актьори играят злодеите- във всеки един филм е така. Лана/ Реджина има излъчване... пък и от време на време и аз обичам да злобея като нея :DD

♠ Joker ♠

♠ Joker ♠
И в какво се изразява това злобеене? :D

Тази тема взе да се превръща в личен чат.:D

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
То така или иначе отдавна никой не пише тук... даже и два реда ни мързи да напишем за хубавия сериал ._. което лично за мен е жалко... ама карай. :D
Злобеенето? Всеки от нас се нервира в даден момент, нали? Не злобея точно като Реджина... не мразя никого, освен Снежа от филма де :D но приятелките/ите ми ме нервират страшно много, въпреки че е на шега... обичаме си се с тях. И аз съм голям "дразнител", както те казват.. :D връщам си всичко :D
А ти? Любим персонаж? И на кого от "Имало едно време" би се оприличил?

Ария Чайм

Ария Чайм
ВИП
ВИП
И тук се намесвам аз :D Гледах 8 и 9 епизод и бях очарована, както винаги. Стана ми гадно като зарязаха Реджина, но края на 9 епизод беше страхотен. Когато видях кораба ми стана много яко. Любопитна съм какво ще стане в 10 еп.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите