Най-големият Role Play Форум в България
Дуели  - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Дуели  - Page 2 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Дуели

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Дуели  - Page 2 Empty Дуели 18/1/2011, 19:18

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
First topic message reminder :

Това е мястото в което може да тествате бойните си умения.Ако има желаещи само пишете :D


26Дуели  - Page 2 Empty Re: Дуели 26/2/2011, 15:13

Мейсън Моран


Точно тази промяна на местоположението беше.. промяната във всичко...

Пейн се криеше във Хамелеона си, когато изведнъж ято птици нападна невидимото животно... То се опита да избяга и падна в някаква поляна, като изплю Пейн.. Анимал риалма се намираше сред някакво поле и незнаеше къде точно е в момента..

Бил тичаше във формата на вълк, но явно нямаше да намери скоро Пейн.. беше толкова обзет от намирането му, че не разбра къде е.. не забеляза една клонка и се спъна, като се претъркули във някаква поляна..

В момента и двамата се намираха във някаква поляна, където във легнало положение тревата беше по-висока от тях...

ПП: Пишете че се изправяте и се оглеждате :Д

27Дуели  - Page 2 Empty Re: Дуели 26/2/2011, 15:20

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Препънах се в един корен на дърво който не забелязах и се озовах в някаква поляна по гръб. Изправих се , огледах се и видях и пейн в другия край на поляната да се изправя. Замислих се ... и 2-мата се били на земята ,а правилото беше който падне на земята губи. Това трябва ли да значи , че дуела е свършил?! И все пак се наведох и гледах какво прави Пейн, без да правя нищо.

28Дуели  - Page 2 Empty Re: Дуели 26/2/2011, 17:11

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
След необичайно тъпа атака от птици аз бях изплют от хамелеона.Бях се озовал на някаква полянка.Като отворих очи забелязах вълкът-късметлия Бил.Бързо извадих куная си и се изправих.Бях убеден,че този път щях да го убия.Той обаче явно се уплаши и побягна към гората.В това време,аз се сетих за бала

29Дуели  - Page 2 Empty Re: Дуели 26/2/2011, 17:41

Мейсън Моран

avatar
Между вълкът, който беше готов да си тръгне и Пейн стоеше 3тата фигура в дуела.. Това беше Джо... тя стоеше между Пейн и Бил... който след малко си тръгна щото така реши Пейн... Сега оставаше някой от тях двамата да се повалят..

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите