Най-големият Role Play Форум в България
Дуели  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Дуели  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Дуели

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Дуели  Empty Дуели 18/1/2011, 19:18

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Това е мястото в което може да тествате бойните си умения.Ако има желаещи само пишете :D

2Дуели  Empty Re: Дуели 18/1/2011, 23:07

Декстър Морган

Декстър Морган
аз съм мераклия :D

3Дуели  Empty Re: Дуели 19/1/2011, 19:03

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
~Начало на дуела~




Ще се играе до първа кръв!

4Дуели  Empty Re: Дуели 19/1/2011, 19:13

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcRSAFxG5mnT6uV1xvzCucXPKad8WR416yxtFFHRpNHxsW9ERQrq
Пейн изгледа противника си с празния си поглед.Телата се подредиха в бойна формация.Пътят на животното излезе напред.Той не чака втора покана и призовава. Птицата се издигна във въздуха и веднага атакува Декстър
Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcTz42lK_4vl2G1xeiWkKtptY4JvdinW02AQyUz8dkYjRbBR-FOZIg
Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcSP422j551DLk2twGg_kWgx7hs37IDtzFpljlMaE7BrTEbZ30hYrg

5Дуели  Empty Re: Дуели 21/1/2011, 01:48

Декстър Морган

Декстър Морган
Дуели  DexterHall
Декстър видя противника си че тръгва да го атакува , затова искара колекцията си ножове . Но засега се справяше със ситуацията и мислеше , как да се защити и същото време да атакува . Изведнъж се сети , че преди време се би с Бойд и взе оръжието му . извади пистолета с упойващо вещество и се прецели директно в Пейн . Птицата пропусна и мина зад него. Тогава Декстър видя своя шанс и стреля без да му трепне ръката .
Дуели  250px-Dexter_Morgan

6Дуели  Empty Re: Дуели 21/1/2011, 14:12

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Декстър избяга ловко атаката на птицата и се опита да контраатакува.Той стреля упояващо вещество по Пейн.В момент,в който Пейн разполага и с 6те си тела това нямаше да проработи,тъй като,дори ако 1 тяло види действията му,останалите 5 щяха да ги знаят,а в момента го гледаха цели 5 тела.Пейн бързо извади куная си и отби атаката.Пътят на животното призова и Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcQ4DXvSlucHwVFrRGXONXYYhgY-LTWyj2Y4sYxZL7DHVoB1pfANxA (ако кучето бъде ударено му пониква още 1 глава.Може да изчезне,само ако пътят на животното бъде неутрализиран)

7Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:23

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Декстър Морган e ранен! Край на дуела!

Победител е Пейн! Честито!



Последната промяна е направена от Мелинда Гордън на 26/2/2011, 13:24; мнението е било променяно общо 1 път

8Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:24

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Беше ми скучно, и реших да отида до фитнеса. Потренирах малко и се напомнах здраво , като след тренировката взех енергетици и няколко енергиини напитки. Чувствах се като машина за убиване ... чувството беше неописуемо, идваше ми да смачкам главата на някой. Вълка в мен се обаждаше ...

9Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:25

Джо Мондюр

Джо Мондюр
Ново дуелче...
(После ще напиша в поста,кой участват)

Застанах и пред мен имаше огромна поляна....Зад мен се виеха дълги и здрави дървета-гора може би.Знаех,че беше ръба на голям водопад.Смрачаваше се,слънцето щеше да се скрие може би след 2 часа и това ми влияеше малко странно и зле.Бях облечена с дънки и някаква тениска с надпис "GOLD MILK".Очите ми бяха сиви,а косата рижава.Ръцете ми бяха отпуснати до тялото,а краката приготвени в бойна позиция.Името ми бе Джо Мондюр...Пристъпих малко напред и видях,че кецките ми не бяха най-подходящи за тази почва,но беше късно.Изведнъж се затичах и направих салто на пред като паднах на твърдо и ме заболя малко.Огледах се и усетих чуждо присъствие,но не знаех на кой..

10Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:28

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Тамън бях приключил с Декстър и на пътя ми се изпречи някъв.Изглеждаше бая напомпан.
-Ей ти какво търсиш тук?го запитах,като не скрих смеха си.
Хмм щеше да ми се отрази добре да си поиграя малко.В това време разположих останалите 5 тела в околноста за да следят всяко негово действие.

11Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:30

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
~Начало на дуела~
Пейн, Джо Мондюр и Бил Джозеф
Ще се играе до падане! Който бъде повален пръв, този който го е бутнал печели!



Последната промяна е направена от Мелинда Гордън на 26/2/2011, 13:45; мнението е било променяно общо 2 пъти

12Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:30

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
След тренировката силата ми дойде малко в повече , не малко ами много в повече по скоро за това реших да отида в гората да изразходвам малко от енергията. Вървях през гората и с юмруци повалях средни по размер дървета. А звука от чупенето на дървото и падането му на земята ме нахъсваше още повече и адреналина ми минаваше всякакви граници. Бях на режим унищожаване.
Срещнах Пейн на една поляна и ме попита какво правя тук смеейки се.
- Разкарай се! - извиках му аз.

13Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:37

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Какъв късмет това беше Бил.
"-Разкарай се! ми извика."
-Внимавай как говориш с мен,може да съжеляваш.Не ми се искаше да го убивам.Все пак той беше приятел на Мел,но ако ме подразнеше щях да бъда безкомпромисен.

14Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:47

Мейсън Моран

avatar
Двамата бяха толкова заблеяни да се гледат един друг, че не забелязваха обстановката, в която бяха... Ако се огледаха в дясно от тях се виждаше езерцето покрито в джуглата, на другите страни беше пълно с растения от джунглата, а като погледнат нагоре имаше толкова високи дървета, че не можеха да видят небето... Да.. 100% бяха в джунглата... Изведнъж се появи един малък демон който се умсихна мило и каза:
-Така.. аз ще съм съдията и определям правилата!
1во. Ще се биете 1 на 1 на 1 така че Пейн.. избери си само 1 тяло и то да е това, което ти трябва
2ро. Няма отбори и т.н. всеки за себе си -
след тези думи той изчезна в пушека и битката можеше да започне.

15Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 13:53

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Демона каза ,че ще бъде 1 на 1 на 1 , значи има още някой - замислих се аз. Усещах , че има още някой , но кой е това? Дали Пейн отново да не би да използва едни от неговите номера с телата?
- Е явно ще стане по трудния начин. - казах с дрезгав и плътен глас.
Очите ми почервеняха всичко в мен крещеше "УБИВАЙ!". Без да се замислям налетях с пълна ярост към Пейн.

16Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:01

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Пейн беше избрал пътят на животното за този сблъсък.Бил налетя с пълна ярост.Пейн беше втренчил погледът си към него,затова разгада и хода му.Той ловко извади куная си и отби атаката.Бързо скочи по 1 дърво и се изгуби.Той трябваше да се прегрупира.Изкрещя "kuchiyose no jutsu" и направи символите.Той беше призовал Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcSP422j551DLk2twGg_kWgx7hs37IDtzFpljlMaE7BrTEbZ30hYrg
Птицата полетя към Бил

17Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:06

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Пейн отблъсна атаката ми. Обърнах се и него го нямаше. Някаква птица летеше рещу мен , животинските ми истинкти бяха изострени както никога до сега , явно от енергиините напитки се бяха повлияли. Успях да се нокаутирам птицата на Пейн с един удар и тя падна като мъртва на земята. Стисках зъби и се оглеждах за Пейн.
- Страхливец! Покажи се и се бий като мъж!

18Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:15

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Бил успя да се справи с птицата,но това беше само началото.Пейн се изхили многозначително.
"- Страхливец!Покажи се и се бий като мъж!"крещеше Бил.Яроста му щеше да му попречи.
-Хайде да вдигнем оборотите тогава."kuchiyose no jutsu" повтори той.Появи се Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcR2vJqK0wx6jEd-H1p46QqAoKcMAWzFqh4jvkWn9dbODfKXjMLH
Това определено щеше да озори разяреното пале.Носорогът се насочи към Бил,като чупеше дърветата с огромния си рог.

19Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:20

Мейсън Моран

avatar
Явно Пейн беше късметлия, че избяха и се скри в дърветата, но... сега се зададе проблем и за двамата...
Бил трябваше да се справи със този Носорог.. какво щеше да направи битка или бягство?
Пейн трябваше да усети, че нещо го дебне.. нещо имаше около него.. явно тази джунгла не беше мъртва... Около него се чуваха странни шумове от размърдване на листа.. готови ли бяха за това да се бият един срещу друг или трябваше да се съюзят срещу джунглата?

20Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:28

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Докато стоях и се оглеждах за Пейн, чух чупене и падане на дървета и тропот сякаш на 200 коне тичаха през гората. изведнъж видях някакво същество наподобяващо на носорог. Затичах се пред него. То тичаше след ме чупейки дърветата едно след друго. Видях една скала и веднага ми просветна, превърнах се във вълк и леко намалих скороста. Носорога беше много близко до мен, насочих се към скалата която беше няколко метра висока и доста солидна , точно преди да се блъсна в нея скочих и се отметнах с лапи. Носорогът я разцепи на 2 и падна на земята. Не ми се мили какво ли щеше да стане с мен ако ме беше хванал.
- ПЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙННН!!! - извиках със все сила.
Затичах се обратно следвайки пътя от паднали дървета.

21Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:42

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Бил отново извади късмет.Носорогът беше зашеметен след сблъсъка с огромната скала в която Бил го примами да се блъсне.
-Разчиташ на късмета а?изкрещя Пейн.
-Сега ще ти трябва 3 пъти повече от преди.След тези думи той отново изкрещя ."kuchiyose no jutsu" и призова 3 Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcQ2pm4mzbeozgp96PUS3HFCxnbA5wDPYziJWypsoLG4lhJKVaPG1w
Огромните стоножки обградиха Бил.Една от тях веднага го атакува.

22Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:48

Мейсън Моран

avatar
Бил отново беше застрашен, но движението на стоножката не беше много бързо, заради много растения и мократа почва.. тя се приближаваше ниско отдолу.. сега той имаше само един шанс да избегне едната, но какво следваше след това...


Докато Пейн беше заблеян по битката си не усети как около него по дърветата са се скрили в клоните група влечуги.. Изведнъж един питон се опита да го хване, докато е неподготвен... а около краката му имаше заплаха от една отровна пепелянка

23Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 14:54

Бил Евънс

Бил Евънс
ВИП
ВИП
Пейн отново извади някакви от неговите същества. Този път бях подготвен, а и поткреплението ми дойде точно на време, все още бях във вълча форма, когато глутница вълци дойде и почна да обикаля и да разсейва стоножките на пейн. Раниха няколко вълка , след което тръгнаха да преследват глутницата в различни посоки. Докато ставаше тази суматоха аз се покрих за да огледам и да намеря къде е Пейн.

24Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 15:06

Шон Уайт

Шон Уайт
Админ
Админ
Бил отново извади късмет,защото вълчетата от джунглата му се притекоха на помощ.В това време някъкви змии се бяха увили около мене.Отровна пепелянка ме беше захапала,но това нямаше значение,защото отрова не ми влияше.Питон пък се подготвяше да ме нападне.Аз обаче го забелязах и проподох с куная.Товя място вече не беше безопастно за мен.Аз призовах невидимият хамелион Дуели  Images?q=tbn:ANd9GcSNA7Da-TfJTrpZh7mJWM63UWBmNiCO4xQg7kl66IFdthEolZGbuw
Влязох в устата му и промених местоположението си

25Дуели  Empty Re: Дуели 26/2/2011, 15:13

Мейсън Моран

avatar
Точно тази промяна на местоположението беше.. промяната във всичко...

Пейн се криеше във Хамелеона си, когато изведнъж ято птици нападна невидимото животно... То се опита да избяга и падна в някаква поляна, като изплю Пейн.. Анимал риалма се намираше сред някакво поле и незнаеше къде точно е в момента..

Бил тичаше във формата на вълк, но явно нямаше да намери скоро Пейн.. беше толкова обзет от намирането му, че не разбра къде е.. не забеляза една клонка и се спъна, като се претъркули във някаква поляна..

В момента и двамата се намираха във някаква поляна, където във легнало положение тревата беше по-висока от тях...

ПП: Пишете че се изправяте и се оглеждате :Д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите