Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 21 от 40]

Лорен Паркър

Лорен Паркър
First topic message reminder :

Аз доста време не съм писала тук, но виждам че разиграва тема за финала. Ами аз сега се връщам от концерта и мога да кажа, че и тримата заслужаваха да бъдат финалисти. И все пак аз бях за Боги, защото съм го виждала няколко пъти и останах с впечатлението, че е страхотен човек, много е мил и добричък. Не че Рафи не е добър, просто има малко повече самочувствие. Но все пак всичко тепърва започва за тях...


Лекси Нортман


ВИП
ВИП
много обичам да вали сняг ♥️ ♥️ ♥️ Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 436339

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Покрай празниците е весело, идват ми сюжетни идеи

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
на мен никакви идеи не ми идват нито като вали нито като не вали :D

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
xD еее, недей така

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
добре де, няма айде от мен да мине :D :D :D а.. какви сюжетни идеи ти идват на теб ?

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
в процесът на писане ще ги видите тук ;}

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
е .... ок :D

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Лекси Нортман написа:много обичам да вали сняг ♥️ ♥️ ♥️ Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 436339

направо е прекрасно, замръзваш и едвам се движиш.. HahAH
О Лекси Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 136106

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Хора, какво за вас е коледна музика ?

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Кастър Краоули написа:Хора, какво за вас е коледна музика ?

Mariah Carey - All I want for Christmas is you xD Това за мен е коледна песен.

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
еми .. песни в които се пее за Дядо Коледа ? Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 528456 ааа...Катнис .... обичам си снега, въпреки че е студено .... Victory

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
еми .. песни в които се пее за Дядо Коледа ? Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 528456 ааа...Катнис .... обичам си снега, въпреки че е студено .... Victory

Ванеса Абрамс

Ванеса Абрамс
ВИП
ВИП
Хееей...
Добър Вечер Снежковци.... Exciting

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Само аз ли ги свързвам с нещо от този род : https://www.youtube.com/watch?v=tdLCcQixNvg
lol

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Train - Shake up the happiness тази песен много ме зарежда! Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 1425538829

Ванеса Абрамс

Ванеса Абрамс
ВИП
ВИП
Мммм мел... Много я обичам тази песееен Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 136106

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Лекси, това момиче ще си даде ли имената и е-майла и телефона, може би или да теглим ( отново ) друг? Ех, тези билети не знам къде ми излязоха ;дд

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
xD организацията е тежка работа

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
ей сега ще я питам ...

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
еми ....... каза да теглиш друг .....

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
уф..... Дооббре!! ;дд

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Лекси Нортман написа:еми .. песни в които се пее за Дядо Коледа ? Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 528456 ааа...Катнис .... обичам си снега, въпреки че е студено .... Victory

Добре Дидо хих Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 136106 Ти какво правиш иначе Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 136106 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 136106

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Оф бее.. тези деца.. защо не си изпращат данните?! Аз им пиша спечелихте билет за кино от форума на всички сериали, те ми викат "За какво ми говориш!?!" накрая ще ви дам останалите билети и се спасявайте.. амаха ;д

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Сериозно ?? Невежество..

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Мел .. не се ядосвай .... ;*
еми Никита кво да правя ... гледам Supernatural .. ;d

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Викаш то няма нещо по-интересно за правене Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 21 8723 А на кой сезон си?
Аз пък гледам един филм и си чудя дали на брат ми ще му харесат подаръците за Коледа ^^ Колко пари похарчих за него.. не съжалявам изобщо де, но ако не му харесат ще се гръмна xD

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 21 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите