Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 40]

Лорен Паркър

Лорен Паркър
Аз доста време не съм писала тук, но виждам че разиграва тема за финала. Ами аз сега се връщам от концерта и мога да кажа, че и тримата заслужаваха да бъдат финалисти. И все пак аз бях за Боги, защото съм го виждала няколко пъти и останах с впечатлението, че е страхотен човек, много е мил и добричък. Не че Рафи не е добър, просто има малко повече самочувствие. Но все пак всичко тепърва започва за тях...

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Така е Хей спам..свободна зона ^-^ 787831

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Хей, не забравяйте да гласувате за форума! Хей спам..свободна зона ^-^ 1425538829

Дейлън.

Дейлън.
Току що приключих с четенето на най-новата част на "Училище за Вампири" и съм по-надъхан от кучето на вуйчо след баня .. ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Алохаа Victory живи има ли ? :D

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
хаай хайй .. вече и аз се завърнах .. заедно с цял куп домашно по немски ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
оооо и на мен днес ми дадоха домашно по италиански ама мислиш ли че ще го пиша :D :D :D иначе как си Big Smile

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
супер съм .. уж ;дд .. иначе .. тоя път трябва да го напиша щото не искам някоя двойчица ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
е то нашия господин никога не ги проверява ..... и добре, че иначе ..... Хей спам..свободна зона ^-^ 528456

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
да ти имам късмета .. -.- xD

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
охх повярвай ми не искаш да го имаш .... никой не иска Хей спам..свободна зона ^-^ 528456 Хей спам..свободна зона ^-^ 91546

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
абе в тоя случай го искам ;дд .. пък и като знам къв е моя .. ;хх

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Е да то господина даже ни дава и да си танцуваме в час, само директорката да не ни види Хей спам..свободна зона ^-^ 2225400551

Дейлън.

Дейлън.
Ееее аз пък се направих на луд и днес не ходих на дск :Д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
пф то аз дали ще съм си вкъщи или на даскало не е голяма разликата Хей спам..свободна зона ^-^ 528456

Дейлън.

Дейлън.
абе да ти кажа не ми е много кеф ся щото един идиот от моя клас издънил на майка :Д ... и сяя мисля тука планове за измъкване ... предлагайте болести ! :Д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Оооо не знам аз нямам такива проблеми Victory

Дейлън.

Дейлън.
и дано да нямаш за вбъдеще щот мен ще ме удерат жив .. ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
тцтцтцтцтц Unhappy не ти е лесно Хей спам..свободна зона ^-^ 436339

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
Еееее защо замлъкнахте всички ?!?!?!? Amazing Хей спам..свободна зона ^-^ 528456



Последната промяна е направена от Лекси Нортман на 12/12/2011, 18:10; мнението е било променяно общо 1 път

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Аз може ли да говоря ?? ;д

Лекси Нортман

Лекси Нортман
ВИП
ВИП
О не не не не не не и НЕ! Само ти не ... моля те ... Хей спам..свободна зона ^-^ 812953 Хей спам..свободна зона ^-^ 528456 Хей спам..свободна зона ^-^ 528456 Хей спам..свободна зона ^-^ 136106

Kimberlly Huff

Kimberlly Huff
ВИП
ВИП
Добре ...

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
ии .. аз пак съм тук о.О ;дд .. кво пр ? ;д

Лейла Картър

Лейла Картър
Здрастиии ^^ Ми лично аз уж уча по биология хДДД Вие? Аа Карин да т епитам нещо,че все се каня.Това не е ли вокалистката на Парамор(лика ти),че ми е много позната хД

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 40]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите