Най-големият Role Play Форум в България
Магазин РП зона  - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Магазин РП зона  - Page 3 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Магазин РП зона

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
First topic message reminder :

Магазин РП зона  - Page 3 Orange%20shop%20exterior

Това място бе огромни, приличаше на моловете в по-големите градове. Тук имаше всичко! Храна, домашни потреби, коли, домашни любимци и т.н Хора от различни населени места идваха тук, за да пазаруват.


Валанар Соул Байндър


ВИП
ВИП
Пристигнах с мотора си в подземния гараж на магазина като паркирах точно до вратите слезнах и навлезнах в магазина.
Направо взех една количка и започнах да минавам по край щандовете взимайки най важните неща,Бира,много скъпо Вино само то беше качественно 4 водки и там няколко хубави различни видове Уиски .
Това беше само при алкохола страмното беше ,че напълних почти цялата количка е майанта му беше време за храната.
Отидох при месарските продукти и започнах свински пържолки 6 тарелки кебапчета кюфтета колкото повече толкова по хубаво.
Кафе също беше задалжително взех и захър + сметана няколко варианта на сметаната няколко вида и шоколад + течен обиколката ми продължи около 40 мин и общо бях с 3 колички напълнени до макса щях да си оборудвам кухнята със всички подправки и храни дори това да миструваше живота хД.
Накрая стигнах до плащането забавното беше ,че им отне 20 мин само докато сложат всичко което бях купил дори и кучешката храна под лазерчето ..сумата стана бая стаблна ,но я платих поне с година вече нямаше да стъпна тук.
После хванах 8 те торби сам ос 1 ръка като бяха около 4 пъти по големи от мене .
Качих се на мотора си като хората ме гледаха страмно ,но не ми пукаше и тръгнах да се пребирам карайки с 60 ,че да внимавам.

Go Mi Nam

Go Mi Nam
Хьонгним се беше качил мълчаливо в колата , а аз го бях последвала . Преди да запали колата, ме попита защо съм се забавила толкова. Бас държа, че пак смята, че съм направила някоя беля.  Веднага поклатих глава.
- Не съм правила поразии! Просто исках да съм сигурна, че Джеръми е добре, а и нали трябваше да измисля причина, поради която да излезем...- оправдах се набързо, и погледнах виновно надолу. След секунди той ми се извини за чая. Направо подскочих и казах силно.
- Нее, не, не, не се извинявай за нищо хьонгним. - дори размахах ръце пред него, и понеже не си бях сложила колана, за малко и да му се метна отгоре.
Докато се червях и гледах през прозореца, той ме попита каква причина съм измислила. Почесах се по главата. Най - много да ми се изсмее на причината...но какво да се прави.
- Казах им...че има вероятност да спрат тока довечера и ни трябват свещи...- като го казах на глас пред Те Гьонг звучеше още по - абсурдно. Но бях под натиск и трябваше да мисля бързо.
Облегнах се назад, и зяпах през прозореца докато пътувахме. Все пак...това е новия ни дом, и съм любопитна. Малко ме е страх, след това което се случи с Джеръми, но нали Хуанг Те Гьонг е с мен...с него не ме е страх от нищо.
След известно време стигнахме до голям магазин. Хьонгним е перфектен в още едно отношение. Намери пътя в непознат град...за пореден път съм  впечатлена.  Разкопчах колана и излязох, като изчаках хьонгним.
След като дойде до мен го изгледах и попитах:
- Хьонгним....ти....взе ли пари?

Hwang Tae Kyung

Hwang Tae Kyung
Го Ми Нам побърза да ми се оправдае, че не е направила никакви поразии. Как знае какво си мисля и какво искам да чуя в отговор. 
- Как е макнето ни? Добре ли или още е в стрес? - попитах я. Доста се притеснявах за Джеръми, покрай Го Ми Нам за малко забравих за него. Исках макнето ни да се оправи час по-скоро и да се почувства по-добре. Веднага щом се приберяхме сам щях да проверя как е. 
Тя направо се стресна като и се извиних. Типично в неин стил започна да ми казва, че не трябва да и се извинявам. Тц тц... трябваше да се успокои малко, даже за малко да падне върху мен. Погледнах я строго и тя се сети да си сложи колана. 
-Просто се научи да приемаш извиненията ми, Го Ми Нам - казах строго, не можеше всеки път да ме спира като и се извинявах. Не беше правилно. 
Изслушах какво е измислила и поклатих замислено глава. Не беше гениално, но пък беше добро. Можеше да измисли някоя голяма глупост. 
-Става, не е лошо оправдание. Да ми напомниш да купим свещи, чу ли?-  обърнах се към нея и забелязах, че тя гледа през прозореца. Дали и харесваше градът? Сигурно в момента беше уплашена заради случилото с Джеръми... Трябва да я попитам. Като лидер трябва да се грижа за всички от групата ми. 
След малко стигнахме и излязохме от колата. Го Ми Нам ме попита дали съм взел пари. О.. дали взех наистина... Набързо проверих джобовете на дънките си. За щастие портмонето беше в мен. Какъв късмет, няма да изглеждам като идиот пред нея. 
-Разбира се, че съм взел пари , за какъв ме мислиш? - попитах я и отново си отдъхнах, че портмонето ми е в мен. 
-Хайде да влизаме- реших, че не ми пука вече кой какво ще си помисли, бяхме в нов град и никой не ни познаваше, затова се пресегнах и хванах ръката на Го Ми Нам и я издърпах след мен в магазина. Взехме количка и затова се наложи да я пусна, за да мога да бутам количката. Жалко... 
-Е къде ли ще са зърнените закуски според теб? - огледах се наоколо. Нямах идея кое къде се намира в този магазин, май щяхме да се забавим повече от очакваното. 

Go Mi Nam

Go Mi Nam
Замислих се какво точно да му кажа. Когато влязох, Джеръми се беше поуспокоил, но и двамата със Шин У не изглеждаха много добре.
- Мисля, че е по - спокоен, но...май ще трябва и ти да си поговориш с него. Мисля, че Шин У хьонг засега е успокоил страстите, но ти като лидер имаш най - голямо влияние...
След като му отговорих, отново забих поглед надолу. Не исках да ми се развика, че го поучавам или нещо такова. Дори се дръпнах леко настрани. Те Гьонг е красив, но понякога може да бъде и много страшен. След малко той ми каза да се науча да приемам извиненията му. Кимнах плахо в отговор.
Лека усмивка заигра по лицето ми, когато той каза, че измисленото от мен оправдание не е толкова лошо. Разбира се ако беше той щеше да измисли нещо велико и уникално, но това съм аз все пак...къде е той, къде съм аз? След като го попитах дали е взел пари, той ми се сопна, че е взел. Но пък аз видях как си пребърка джобовете преди да ми отговори, така че се подсмихнах леко. Спрях, веднага щом отнесох онзи поглед. 
Неочаквано за мен, хьонгним ме хвана за ръката и ме завлече навътре. По навик се огледах, но сега сме в нов град. Все още едва ли ни познават, така че не трябва да бъдем толкова стриктни. Е, все още съм облечен като момче и се държа като момче, и играя ролята на момче...поне за пред околните.
На Те Гьонг му се наложи да ме пусне, за да бута количката. Малко се понацупих. Спомних си колко беше забавно, когато ходехме всички на пазар, и те ме тикаха в количката. Погледнах крадешком към него...ако сега поискам да се возя в количката, най - много да ми се скара. Както винаги той вървеше бързо и трябваше да притичквам след него.
О, майко игуменке...сега си съвсем далеч. Дори съвет не мога да ти поискам! Докато си вървях си правех обичайните физиономийки, затова някой от хората ме гледаха странно. След секунди чух гласа му, и забелязах, че се оглежда.
- Дай да се разхождаме, все ще ги намерим. - изравних си най - сетне походката с неговата. Забелязах едно момче от персонала.
- Хьонг, ще отида да питам онова момче! - изчуруликах и изтичах при човека. Това не беше добра идея, защото английския ми все още беше слаб. Минахме курсове преди да дойде, и Джеръми ми помагаше по едно време, но все още не бях добра. Обяснявах пет минути на момчето какво ми трябва, а той се оказа много добър и вместо да се изнерви ми се усмихваше мило. С много късмет се сетих за думата "корнфлейкс". Той предложи да ме заведе, а в този магазин това е добре дошло. Приех, и с усмивка се обърнах към хьонгним.
- Хьонгним, този мил мъж предложи да ни заведе! - след секунда човекът ни подкани и тръгна напред.

Hwang Tae Kyung

Hwang Tae Kyung
Го Ми Нам сякаш прочела мислите ми ме посъветва да поговоря с Джеръми. Разбира се, че щях да го направя.  Първото нещо като се приберем.
Когато се наложи да я пусна, за да бутам количката забелязах, че и на нея не и хареса това. Можеше да измисля нещо по-късно, след като вземехме зърнените закуски ,можеше да се помотаем аз магазина. Предния път я возихме в количката дали и и се искаше и сега. Не нямаше да и предложа. Не съм такъв.  Тръгнах си спокойно докато се оглеждах наоколо и хич не се усетих, че Го Ми Нам трябва да подтичва след мен. Тя предложи да се разхождаме докато ги намерим и на мен идеята ми допадаше, но после видя някакъв и реши да го пита.
-Го Ми Нам…- твърде късно тя беше при момчето вече и се опитваше да му говори на развален английски.  Едвам се сдържах да не прихна да се смея. Говореше толкова смешно, но пък бепе толкова сладка като се опитваше да обясни какво търсим . Бих и се притекъл на помощ ,но пък защо да я спасявам винаги. Нека веднъж постигне нещо сама, сигурно щеше да е горда.  След малко тя ми се усмихна  и аз и отвърнах, а след това младежът, с когото говори ни подкани да вървим след него. Бутнах количката след тях леко раздразнен, че този ми отнемаше от времето с нея.  След малко стигнахме до едни редове и той ни показа, искаше още да ни помага като започна да говори нещо на Го Ми Нам . Бутнах количката малко по –силно и леко ударих момчето.
-Опс … извинявай – направих се, че е случайно. – Ще се оправим сами от тук, благодаря за помощта- казах му и леко се поклоних по навик.
-Го Ми Нам…-хванах я отново за ръката и я задърпах след мен, а с другата ръка се опитвах да бутам количката.  След малко я пуснах и тя вървеше до мен. Зарязах количката и започнахме да разглеждаме различните видове корнфлейкс , за да открием тази, които Джеръми предпочита.
-Го Ми Нам… -казах меко докато бях с гръб и гледах някакви кутии- какво ще кажеш някой път да се облечеш като момиче като излизаме?  -чаках отговора на Ми Нам леко притеснен, но тя така и не ми отговаряше. Защо се бавеше, беше обикновен въпрос…  Обърнах се раздразнен.
-Добре де, като не искаш просто… - и тогава я видях как подскача и се мъчи да стигне някаква кутия. Тази Го Ми Нам ще ме умори, защо просто не ме викна да и помогна. Точно тръгнах примирено към нея , когато забелязах, че тя хвана желаната кутия и се радва, но в същия момент видях как останалите кутии тръгват да падат, а тя не ги вижда. Ахх… затичах се към нея и я дръпнах бързо към мен като я прегърнах ,а кутии се строполиха на земята.
Притисках Го Ми Нам към мен, а тя уплашено стискаше кутията.
-Защо пак не ме помоли за помощ? –попитах я като я пуснах и я сложих ръцете на раменете и и я гледах право в очите.
-Хайде…-хванах я за ръката и я дръпнах- бързо преди някои да я видял какво направихме.
Издърпах я след мен и бутнах количката в съседния ред.Знам, че тя сигурно щеше да иска да се извини и да помага, но сега по-добре да се скатаехме. Издърпах кутията от ръцете и и я погледнах. Точно така обичаше макнето. Пуснах я в количката и се обърнах отново към Ми Нам. 
-Сега ще се разберем за едно, казвай ми когато се нуждаеш от помощ! - казах и и отново се загледах в очите и. Гледаше ме като изплашен заек, все едно всеки момент ще побегне. Ох... защо го правеше по-трудно отколкото е... Имаше един начин да я убедя, че го правя за нейно добро.  Наведох се и я целунах съвсем леко и само за малко. След това се отдръпнах и се обърнах към количката. 
-Къде ли са свещите? -попитах и се огледах. 

Go Mi Nam

Go Mi Nam
Благодарение на момчето от персонала намерихме зърнените закуски доста бързо. Ако не беше той, доста трябваше да се помотаем, докато ги намерим. Ако въобще ги намерим...този магазин е огромен. Всеизвестен факт е, че в Южна Корея се намират едни от най - големите молове и магазини, но този тук също не отстъпва. Ако дойда без Хуанг Те Гьонг сигурно ще се загубя. Което ми напомня...да внимавам и да стоя близо до него. Не че имам нещо против...
Човекът веднага беше разбрал, че сме нови в града, очевидно и в магазина, и ми предложи да ни помогне в пазаруването, докато приключим. Преди да успея да отговоря каквото и да било, хьонгним го бутна с количката без да иска, извини се и му каза, че ще се оправим от тук нататък. Аз също се поклоних лекичко в знак на благодарност.
След това Те Гьонг отново ме хвана за ръката и ме издърпа при корнфлейкса. Веднага се заех да огледам рафтовете. Напълно сигурна съм, че помня каква зърнена закуска харесва "бебето" ни. Виждала съм я много пъти, а и тя е вносна. Трябва да я има и тук. Те Гьонг започна да говори нещо, но аз се разсеях...защото най - сетне я видях - зърнената закуска на Джеръми. Имаше няколко кутии, но на най - горния рафт имаше такава с диск. Джеръми обича да си ги събира и да играе игрите, а тази май я няма. Има със самолетчета, колички и не знам какво още. Трябва да я стигна, за да видя дали и тази я има. Започнах да подскачам, за да я достигна. Мъчих се така една минута, докато най - накрая  я достигнах. Усмихнах се широко и започнах да се радвам. Те Гьонг се озова до мен и ме придърпа в прегръдките си. Сепнах се и се ококорих. Усетих, че съм се разтреперила. Защото ме стресна, а зад мен кутиите паднаха на земята. Огледах се уплашено, за да видя дал някой ни е видял, но хората, които минаха не ни обърнаха внимание. Толкова бяха погълнати от ежедневието си. Той пак ми напомни, че трябва да му искам помощ, но как да му искам , след като той ми се кара винаги, и твърди че мога да създавам само проблеми?
Тръгнах тихомълком след него. Не ми се искаше да оставям такава бъркотия, но щом той казва, значи така е по - добре. Ако се опитам да подредя, най - много да направя още поразии. 
Хьонгним се обърна към мен и ми заговори, но сериозния му поглед ме плаши...
Добре де, не знам дали е само от погледа. На ново място сме, всичко е непознато, за пореден път съм далече от оппа и...след това, което се случи на Джеръми. Не знам дали се чувствам спокойна тук...
Той се наведе и ме целуна. Беше за кратко, но напълно достатъчно, за да забравя всички лоши мисли. Отдръпна се и се заоглежда за свещи, а аз се изчервих, защото две момичета стояха и ни зяпаха.
- Колко сладко....те са момчета...-каза едната
- И са китайци..-каза прехласнато другата. - скрих се зад хьонгним, за да не ме гледат. И не сме китайци. Защо всички извън Азия ни казват китайци, хората с дръпнати очи не само китайци!
- Хьонгним....съжалявам. Заради мен вече ще ти излезе и лоша слава....- беше ми гадно, че още в началото започнаха да мислят Те Гьонг за гей. Но пък ако го мислят, може да не тичат след него другите момичета. Ще им бъда благодарна ако не тичат след него. 
- Ще ги намерим...ела като за начало да се махнем от хранителните стоки, едва ли са тук. - усмихнах се
Хванах го плахо през ръка и го поведох нанякъде, като му помагах да бута количката. Да я бутаме заедно е по - приятно, нали хьонгним? Минахме през млеката, колбасите и разните подобни, където беше доста студено. Несъзнателно се доближих още повече до него. След около три минути навлязохме в домашните потреби. 
- Някъде тук трябва да са...

Hwang Tae Kyung

Hwang Tae Kyung
Щях да игнорирам двете момичета, които ни зяпаха странно, но като чух коментарите им се ядосах. Погледнах Го Ми Нам, за да видя реакцията и. Тя доста се беше изчервила. Обърнах се към момиченцата им и ги изгледах гадно и тогава чух втория коментар.  Тези хора… не правят разлика между корейци и китайци… и въобще всякакви азиатци. 
-Корейци!- изръмжах ядосано по посока на двете момиче. Те май доста се изплашиха от реакцията ми, защото побързаха да се скрият зад един от редовете.
-Тези хора, да вземат да се научат, че ми лазят по нервите…-мърморех си тихо, напълно забравил присъствието на Ми Нам. След малко тя ме извади от това състояние като започна да ми се извинява, че заради нея щяло да ми излезе лоша слава.
-Ами така е!- креснах малко по-силно от колкото исках. – Затова те попитах да се облечеш като момиче другият път като излезем. –допълних все още леко ядосан.
Тя ме погледна виновно и после сведе поглед, като правеше винаги като е тъжна. Голям съм тъпак! Защо се държах лошо с нея, като тези две кокони бяха виновни. Тя нищо не беше направила в този случай, всъщност аз я целунах, значи и аз си бях виновен. Не трябваше да си го изкарвам на нея.
-Съжалявам…-казах тихо.  Тя вече се усмихваше и даже ме хвана за ръка като ми помагаше да бутам количката и тръгнахме между редовете.  Това беше доста добра идея от нейна страна.  Усетих как се доближи повече към мен, докато минавахме през щандовете с охладени стоки. Усмихнах се леко и продължих да си вървя спокойно, все едно нищо не съм усетил.  След като стигнахме домашни потреби и тя проговори и затова реших отново да и задам въпроса. Може би този път щеше да ми отговори.
-Наистина мисля, че ще е хубаво да се облечеш като момиче като излезем. Какво мислиш? – малко смутолевих думите. Пак ми беше леко притеснено, а и още се чувствах гузен, че и се развиках преди малко.

Go Mi Nam

Go Mi Nam
Хьонгним се ядоса на двете момичета и изръмжа, че сме корейци. След това се скара на мен, и спомена нещо за това, че трябвало да се облека като момиче. Наведох виновно глава. Той не трябва да забравя какви са нашите цели. Да пробием и тук, да си запазим статута на звезди. А той е лидера. Най - известния и не напразно най - обичания. Започнах да се чувствам виновна, че го отделям от тези мисли със своите простотии. Та ако се обличам като момиче само може да разруша постигнатото от нас. Клюките много бързо могат да стигнат от тук до Корея и пак ще го загазим. Той се извини тих, а секунди след това го бях хванала за ръката и тикахме количката нанякъде.
Докато се оглеждах трескаво на щандовете с домашни потреби, той спомена пак това да се облека като момиче. Спомена, че мисли, че ще е хубаво и ме попита какво мисля и аз. Погледнах го изненадано. Наистина ли иска това?
- Хьонгним....малко ще ме е срам...- свих се и погледнах надолу. Съвсем бях отвикнала от женските дрехи, след като започнах да се правя на момче. А преди това носех монашески дрехи...
Погледнах го отново. Исках да е щастлив и да е доволен от мен. Щом иска да се облека като момиче, ще го направя. Колкото и да ме е срам. За Те Гьонг всичко ще направя. А всъщност точно от него най - много ще ме е срам...
Ами ако не ме хареса така? Ако реши, че съм грозна и ме отдели от себе си? Всякакви такива мисли минаваха през главата ми и ме притесняваха. Опитах се да ги прогоня като му се усмихнах.
- Щом искаш, хьонгним...- направих мила физиономия
- Само че първо ще трябва да изляза по магазините, защото нямам женски дрехи.
За малко да подминем големия щанд със свещи. Спрях се навреме дръпнах го и вероятно го стреснах. Подготвих се да се развика.  Имаше толкова много видове свещи...
- Хьонгним...моля те! Нека си вземем и ароматни! - вдигнах щастливо една средно голяма свещ в подобие на чаша и я помирисах. Портокали и канела. Беше уникално. Заех се да изследвам и другите аромати. Обичам такива свещи и почти никога не съм си купувал.

Hwang Tae Kyung

Hwang Tae Kyung
Го Ми Нам се изненада доста от предложението ми. Какво толкова пък? Да не мислеше, че веднага ще я разпознаят, че е тя. Според мен нямаше такава вероятност сега. Тук все още не бяхме дебютирали, нямаше ги лудите фенове, които не ни оставяха на мира в Корея. Донякъде май живота тук ми допадаше за сега. Можех спокойно да се съсредоточа върху работата.
Погледах пак към Ми Нам в очакване на отговора и. Тя се сви и даже погледна надолу. Толкова ли се притесняваше да бъде момиче, каквото е. Хич не я разбирах на моменти.
-Добре- отвърнах по- рязко от колкото ми се искаше. – Щом не искаш ще си стоим заедно само в дорма- казах и се дръпнах леко от нея. Добре, де ядосах се. Какво лошо имаше да искам да я видя като момиче отново.  Бутах количката и се бях нацупил когато тя пак заговори. Обърнах се изненадано към нея и видях милата и физиономия. Едвам сдържах да не се ухиля доволно.
-Ако искаш…може да отидем заедно? – предложих. – И на мен ми трябват някои нови дрехи – опитах да замажа положението. Сигурно щеше да ми откаже, но определено щях да пратя Джереми с нея или Шин У, не по-добре Джеръми. Честно казано малко ревнувах от Шин У, като започнеше да и разказва някоя история и тя го зяпваше. Не, не ,не нямаше да я пусна само с него.  Не, че съм от най-ревнивите. Както се бях замислил тя ме дръпна рязко.  Точно щях да и се развикам, че така ме стресна, но видях щастливото и изражение докато тичаше към свещите и започна да ги разглежда. Добре, Го Ми Нам, този път ти се размина.
-Даа, добре вземи каквито искаш. –казах разсеяно и се огледах наоколо. Приближих се до нея и взех първата ми попаднала свещ. Помирисах я и миришеше ужасно. Побързах да я оставя.
-Избери ми и за моята стая една и внимавай много. Някои не ми понасят особено.- вметнах и се огледах. Какво да разглеждам докато тя избира свещи.  Наблизо видях малко щандче с гривнички и тем подобни момичешки дрънкулки. Не знам какво ме привлече, но реших да отида да разгледам.
-Ей, сега се връщам- казах и се засилих натам. Спрях пред щанда и започнах да оглеждам джунджурийките.  Повечето бяха ужасни и хич не ми харесаха. Хвърлих поглед към Го Ми Нам , за да съм сигурен, че не ме гледа.  Даже не знаех, защо дойдох да ги гледам тези неща. Точно се врътвах да си ходя и забелязах една съвсем нежна гривничка с малка звездичка. Беше много подходяща за нея, даже можеше да я носи постоянно, защото нямаше как да се забележи. Взех я и я огледах.  Не беше нищо особено, но знаех, че тя ще я хареса. Какво пък. Те Гьонг, размекнал си се…
Сложих я в количката и се върнах бързо при Го Ми Нам. Дано не я забележи.
-Избра ли нещо? –попитах я като се приближих до нея.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите