Най-големият Role Play Форум в България
Любими групи/изпълнители? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Любими групи/изпълнители? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Любими групи/изпълнители?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Елизабет Стонем

avatar
Кои са любимите ви групи/изпълнители и т.н.?

Haley James Scott

Haley James Scott
Nickelback, Three Days Grace, Metallica, AC/DC, Guns 'N' Roses, Bon Jovi, Skillet и други

Ренесме

Ренесме
ВИП
ВИП
Любимата ми група определено е Skillet. Обожавам ги, имат едно специфично звучене,което ти бърка в мозъка, освен това имат много смислени песни.

Alexis Herondale

Alexis Herondale
ВИП
ВИП
Iron Maiden, AC/DC, KNZ, Survivor, Blue Oyster Cult..просто най-добрите! Любими групи/изпълнители? 75911 Но имам и други любими..

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Ами групи : Maroon 5, Paramore, Bon Jovi , Coldplay ....
изпълнители: Avril Lavigne, Robbie Williams , Jessie J , Adele ...

Styles

Styles
Музиката ми е живота... така че.. всичко :Д:Д

Адриана.

avatar
ВИП
ВИП
Група:one direction
Изпълнители:Bruno Mars, Pink, Avril Lavigne, Kesha, Rihanna

Диана Крийп

Диана Крийп
Обожавам песните на Evanescense..

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Therion, Kamelot, Orphaned Land, Isihia, Azam Ali и много други разнообразни : )

Адриана.

avatar
ВИП
ВИП
Групи:няма вече
Изпълнители:Cher Lloyd, Rihanna, J'Banj и Shakira

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
ГАЛЕНЧЕТО!
Всички знаят, че много си я харесвам, даже и ми казват кака Галка, повече няма да говоря, затова как са го измислили...
Can Bonomo

Адриана.

avatar
ВИП
ВИП
Bruno Mars

Ashley B.

Ashley B.
слушам всякаква музика, стига да ми харесва... нямам определени групи и изпълнители ;]

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Групи: RBD & Evanescence
Изпълнители: Мноооого са... но по принцип харесвам Кат Греъм, Адел, Деми Ловато, Анаѝ и Дулсе Мариа(от RBD), Шакира, Дженифър Лопез, Бионсе, Риана.. Абе адски много са :D

Адриана.

avatar
ВИП
ВИП
не съм много по оточненията. Гледам музиката има да ми харесва а не изпълнителят им.

Дая Роуз

Дая Роуз
RED, Breaking Benjamin , Skillet, Metallica , Slayer, Bullet for my valentine, 3 days grace.. и мнооооого други за това няма да изброявам всичко сега :Д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите