Най-големият Role Play Форум в България
Bring Me The Horizon Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Bring Me The Horizon Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Bring Me The Horizon

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Bring Me The Horizon Empty Bring Me The Horizon 3/9/2011, 15:03

Елизабет Стонем

avatar
Bring Me The Horizon Bring-me-the-horizon2

Bring Me The Horizon са британска метълкор група от Шефилд, Йоркшир. Групата е сформирана през 2004. Първият им договор е подписан с Thirty Days Of Night Records и са пръвите, които записват с този лейбъл. Дебютният им албум Count Your Blessings е пуснат през октомври 2006 във Великобритания и през август 2007 в Америка. Вторият им студиен албум Suicide Silence е записан в Швеция с Фредрик Нордсторм и е пуснат през 2008 г. Първият им тур като хедлайнери в Съединените Щати е в Warped Tour през 2008. Bring Me The Horizon се присъединяват към Mindless Self Indulgence, In Case of Fire, Black Tide и Dir en grey на Kerrang! & Relentless 2009 UK tour. През 2009 групата пуска албум с ремикси на Suicide Season, озаглавен Suicide Season: Cut Up!. В албума участват музиканти и продуценти като The Dillinger Escape Plan, Съни Мур, Иън Уаткинс от Lostprophets, Юта Сейнтс и Шоун Креъм от Slipknot. Албумът им е класиран на 17 място в Билборд 200, 13 място в UK Album Chart, и номер 1 в Australian Albums Chart, the UK Rock Chart и UK Indie Chart.

Членове на групата:

•Оливър Сайкс, вокали и клавири
•Лий Малия, соло китара
•Йона Уейнхофен, ритъм китара
•Мат Кийн, бас
•Мат Никълс, барабани.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите