Най-големият Role Play Форум в България
Ридание  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Ридание  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Ридание

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Ридание  Empty Ридание 1/9/2011, 23:10

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Ридание  154012_b%5B4%5D

Заглавие: Ридание
Автор: Маги Стийвотър
Поредица: Повелителката на детелините, N:1
Страници: 270
Корици: Меки
Език: Български
Размери: 21х14,5
ISBN: 9789546410207
Жанр: Фентъзи, Световна проза, Художествена литература
Издателство: Кръгозор
Цена: 11,90лв

Омагьосваща история за невъзможната любов,

която е и невъзможно да бъде отхвърлена…

Едно момиче. Две момчета.

Неземна музика. Реален свят. Магически свят.

Магическа реалност. Невъзможна любов.

Животът на Диърдри и на най-добрия й приятел Джеймс се променя завинаги, когато се сблъскват с красивия, но гибелен свят на феите.

Диърдри Монахан е талантлива музикантка, която постепенно открива, че странностите й са повече от обичайните за съвременна тийнейджърка. Вижда неща, които другите не виждат. Навсякъде около нея се появят четирилистни детелини.

Всичко около нея се преобръща драматично, когато в живота й се появява загадъчният Люк – момче с тъмно минало.

Те се влюбват страстно и безнадеждно. Ди с изненада разбира, че е Повелителка на детелините – една от малцината смъртни, които могат да виждат тайнствения жесток народ на феите – и че… Люк е един от Тях!

Ди трябва да реши дали чувствата на Люк са истински, или са само средство да бъде примамена в един много, много опасен свят…

Започва битка между смъртта и любовта, между любовта и приятелството, между приятелството и предателството….

„Разтърсваща любовна история, приключение, фантазия и умело съчетаване на магичния и обикновения живот – това е Ридание!“

Книгата съдържа и програма с възможности за среща с авторката Маги Стийвотър по време на гостуването й в България от 10 до 12.12.2010 г.

2Ридание  Empty Re: Ридание 26/9/2011, 16:50

Lady Infernaliia

Lady Infernaliia
Много харесвам стилът на писане на Маги Стийвотър, но честно да си призная предпочитам "Вълците от Мърси Фолс" пред "Книги за феите".Някак си "Тръпка" ме хвана още от първата страница, докато "Ридание" ми стана интересна по-късно.Пък и самата история ми допада повече.

3Ридание  Empty Re: Ридание 4/8/2012, 23:50

Диана Крийп

Диана Крийп
Тъй като не съм чела ''Тръпка'' и последвалите след нея книги, бих казала, че ''Ридание'' е много интересна. На мен много ми хареса, но така и не съм стигнала да прочета втората книга..

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Ридание

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите