Най-големият Role Play Форум в България
Обновления а.к.а ремонт  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Обновления а.к.а ремонт  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Обновления а.к.а ремонт

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Както всички знаете, доста от нещата в този форум бях забили, не искаха да се отварят и даже не се показваха. Взела съм всяко едно мнение за това какво да се оправи във форума присърце.

1.1 Националностите са в процес на оправяне т.е стигнала съм до половината остава ми още малко, до четвъртък най-късно ще са готови.
1.2 Относно магазина и купуване, това си остава към Мел Евънс, но не се пращат като съобщения на нейния профил, а аз ги получавам по коренно друг начин :)
1.3 Линковете към конкурсите, плати си данъка и направи фабрика са оправени.
1.4 Повечето стари теми са архивирани.

Оставам отворена към всички мнения и идеи :)

Нека благодарим на другата ни админка Катерина Петрова, защото без нея нямаше да се справим. Продължаваме да събуждаме форума и работата ни абсолютно не свършва до тук. Лека вечер съфорумници :)

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Обновления

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите