Най-големият Role Play Форум в България
Hollow Fear Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Hollow Fear Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Hollow Fear

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Normal Hollow Fear 31/1/2014, 16:58

Hollow Fear

Hollow Fear
Холоул Фийр
ALL SERIALS ОФИЦИАЛЕН ПРОФИЛ


[You must be registered and logged in to see this image.]
___________________________________________________________
Hollow - ??? - хетеро
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Бог? Какво точно са боговете? Проста илюзия, която хората използват, за да се самонаказват за несполуките? Колко ли са глупави тези същества? Аз никога не бих могла да разбера. Нали аз самата бях наричана бог. Бога на войната, бога на смъртта. Но не че имах някаква по-специална сила или нещо такова, не. Името ми произлизаше от това, че аз водех битка, след битка, години подред, докато накрая не се изтощих и не реших просто да избивам на ред. Така и скоро загубих собственото си име. Не ми трябваше. Аз бях това, от което хората се страхуваха. Аз самата произлизах от страха.
Но нека се върнем в деня, в който бях създадена. Моят господар по онова време беше нищо повече от един прост човек. Не искаш нещо, не желаещ дори да живее. Неговия страх от празнината се превъплъти в семенце, което скоро се прероди в мен. Женско подобие на страх. Гледах собственика си с една уж за мен мила усмивка, но от погледа му разбирах, че го е страх от мен. Гледах се в очите му, виждах изражението си и ми харесваше. Да го виждам такъв. И преди да се усетя от него остана само тези две очи. Започнах да скитам из земята и да търся по-силни и по-силни противници, но никой не ставаше. Всеки падаше от моята любов, от моя страх. Точно така. Аз се страхувах от самата мен и това ми даваше повече сила.
Скоро намерих гилдия, към която да се присъединя. Приеха ме вътре и без много да се церемоня станах лидер на най-силния екип. Извеждах ги към победата отново и отново, докато гилд майстора не почина. Истината беше, че той беше единствения, който ме прие, такава каквато съм. Не се опита да ме промени, дори напротив. Харесваше това, което съм, но когато почина всички искаха неговото тяло, защото в нашия свят, който вземе тялото получава силите му. Това ме разгневи и скоро всеки изправил се срещу мен падаше от моя меч. Често получавах изказвания като.
-Чудовище.
-Демон.
-Ти си дявола.
А аз спокойна и с усмивка им отговарях.
-Защо тогава се дърпате от чудовището? Не искате ли да ме убиете? Хайде, елате по-близко. По-близко. Хайде.
След година вече, още пазех неговия гроб. На моя единствен приятел. И не давах на никой да го доближи. Не давах да вземат тялото му.


___________________________________________________________
ОСНОВНА ИНФОРМАЦИЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
» ПЪЛНО ИМЕ:
» ВИД: Hollow
» ДАРБА: Дарби типички за един Hollow:
Enhanced Strength
Enhanced Speed
Enhanced Durability
Cero
Advanced Growth Rate
Hollow Form

Дарби, които сами е развила:
Possession
High-Speed Regeneration
Enhanced Spiritual Power
Enhanced Getsuga Tenshō
New Hollow Form
Chain
Sonído
Enhanced Cero

Умения:
Master Swordsman
Expert Hand-to-Hand Combatant
Highly Perceptive Combatant
Master Weapon User

» ЛИК НА ГЕРОЯ: random снимки
» МОЯТ ГЕРОЙ Е: измислен



___________________________________________________________
АДМИНИСТРАЦИЯ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
» БЕЛЕЖКА ОТ АДМИН: ако има какво да се оправя по профила, тук админите ще го напишат, а ти трябва да го оправиш и след това ще бъдеш одобрен/а.


___________________________________________________________
НИЕ ЦЕНИМ ВАШЕТО ВРЕМЕ
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите