Най-големият Role Play Форум в България
Теория за любовта от пръв поглед Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Теория за любовта от пръв поглед Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Теория за любовта от пръв поглед

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Теория за любовта от пръв поглед 5724831008d327df71ed821ca3313701
Една увлекателна история за спонтанното влюбвате. Много положителна история, много истинска , защото любовта от пръв поглед съществува. Защото когато срещнеш подходящата за теб половинка, времето спира да съществува. В книгата има всичко- и драматичен  момент, и весели ситуации, които искрено ме разсмяха, и сериозно разгледани проблеми.Много ми допадна начина по който е представен развода на родителите – под по различен ъгъл е погледнато на ситуацията, който доста ми допадна.
Теория за любовта от пръв поглед 419531
Харесаха ми и моментите от детството, които аз също имам, и тази книга ме накара да си ги спомня, да ги изровя в съзнанието си, без да съм подозирала, че през цялото време са си били там, а аз просто съм ги забравила. Книгата ме грабна с лекотата си за четене и реалността си.

Ревю от Нина Раленекова




Теория за любовта от пръв поглед F27ab607edc89cc9

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите