Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 37 от 40]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
First topic message reminder :

Пийпъллллллл


Sutton Mercer.


сигурно си попаднал на калпав картоф, направил ти е номер и те е накарал да го вариш 1 час, картофа е виновен, не ти ;дд

Nathaniel.

Nathaniel.
и аз така си помислих ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551 то и аз като вляза в кухнята задължително се порязвам на нещо :X:X

Nathaniel.

Nathaniel.
предпочитам да си поръчам нещо ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
Пица! ;дд

Nathaniel.

Nathaniel.
чакам я ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
копирач, разбра че аз ядох пица и ти веднага да не видиш нещо ;х Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551

Nathaniel.

Nathaniel.
амии ти така ми я описа че и на мен ми се дояде ;д

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
само да я беше пробвал ... Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 712187554 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551

Nathaniel.

Nathaniel.
ммм и мойта не остава по назад ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
и не ми остави едно парче да я пробвам нали ? :X Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551

Nathaniel.

Nathaniel.
нее ;дд защото и ти не ми остави от твойта пица и от палачинките на майка ти Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 216167586

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
само да кажа, че моите палачинки са по-хубави от на мама, така че не си изпуснал кой знае какво Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 370326590 виж вече за пицата... ако беше казал щях да ти дам, ама аз от къде да знам че искаш ... Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 119676561 Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551

Nathaniel.

Nathaniel.
за да се реваншираш утре за закуска искам да ми направиш палачинкии ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
значи трябва да станеш мнооого рано Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 2225400551

Nathaniel.

Nathaniel.
защоо ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
ако искаш да ядеш палачинки ;дд

Nathaniel.

Nathaniel.
Ее защо пък да ставам рано; дд като се наспя ще ми направиш една закуска в леглото; дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
пффф то в 12 нали знаеш, че вече не е закуска ;дд

Nathaniel.

Nathaniel.
Ее все пак трябва и малко да се ограничавам с храната затова закусвам и обядвам наведнъж; ддд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
ама сигурно ядеш и количество закуска + обяд ;дд

Nathaniel.

Nathaniel.
Зависи дали съм ял през ноща ;дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
Това не е полезно :дд трябва да има интервал поне 2 часа преди да си легмеш след като си ял :д

Nathaniel.

Nathaniel.
Оо има дни в които просто решевам да мързелувам и не ставам цял ден от леглото; дд така чее тва при мен не важи; дд

Sutton Mercer.

Sutton Mercer.
Живи? Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 37 282839

Nathaniel.

Nathaniel.
Даа

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 37 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите