Най-големият Role Play Форум в България
Скайп събитие Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Скайп събитие Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Скайп събитие

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Скайп събитие Empty Скайп събитие 30/4/2013, 22:05

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Дечица, искате ли пак да си направим нещо като скайп събитие като предния път ?

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
Какво е скайп събитие?

Addison.

Addison.
Админ
Админ
http://www.all-serials.net/t3144-topic това беше по случай празника, сега може да измислим нещо друго :)

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Тоя път може и да се включа ;д Само кажете г/д кога ще е, че да знам дали ще имам как

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Мисля да го направим така за да е удобно на всички, но трябва да има и предложение на каква точно тема ще е това събитие за това деца творете на воля и пишете вашите идеи тук.

П.С местя темата в спам зоната защото предполагам че ще се спами бая..

Влад Казински

Влад Казински
Пак ли ще е страшни истории? Вид роулплей ли ще бъде?

И защо скайп? Защо не е директно тук - в отделна тема? С някакъв награден фонд. В смисъл след като всички участващи напишат историите си, влизайки в ролята на героите си, да получат някакъв медал, точки слава или нещо друго, само ако спечелят в отворена анкета, където всеки ще може да гласува коя история му харесва повече,ммм?

Това е предложение. ;)

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Why use Скайп събитие Mzl.dmztlpcr.175x175-75 when you got Скайп събитие Ventrilo_logoand let's not forget Скайп събитие Raidcall XDDDD

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Влад Казински написа:Пак ли ще е страшни истории? Вид роулплей ли ще бъде?

И защо скайп? Защо не е директно тук - в отделна тема? С някакъв награден фонд. В смисъл след като всички участващи напишат историите си, влизайки в ролята на героите си, да получат някакъв медал, точки слава или нещо друго, само ако спечелят в отворена анкета, където всеки ще може да гласува коя история му харесва повече,ммм?

Това е предложение. ;)

В скайп за да може да си говорим, но може да направим нещо подобно тук .. харесва ми идеята ти.. :) Не е нужно да са страшни истории, и не е задължително да е във вида на роуплей

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Идейката на Влад ми харесва. Доста историйки могат да се напишат особено от хора, на които подобно нещо наистина им се отдава. Може пък и темите да са няколко (страшна история, екшън, нещо с много мелета, любовни драми и т.н.) и така да има за всяка тема по един печеливш. Хем всеки ще участва според това на какви теми е фен и по кои може да пише, ще има възможности за повече победители и повече награди. Направо супер. ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите