Най-големият Role Play Форум в България
50 нюанса Шаринган Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
50 нюанса Шаринган Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

50 нюанса Шаринган

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
Тук ще публикувам кратки драсканици, дето ги намерих из архива. Не че се хваля, но това е само началото.
50 нюанса Шаринган Sexy-Sasuke-uchiha-sasuke-10949293-581-800

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
ГОРЕЩО ЛЯТО

Краят на едно горещо лято когато слънцето грее уморено, топли приятно но не хапе... Запознахме се на нудисткия плаж. Отдавна бях те забелязал и те харесвах, любувах се на разкошното ти тяло и прекрасният му бронзов тен придобит през цялото лято, галех го с очи но ти не ми беше обръщала внимание и аз не исках да ти се натрапвам... Днес, обаче се събрахме весела и шумна компания, към която се присъедини и ти.. Играхме карти, смяхме се... Стана така че се случихме партньори на карти и си допаднахме... Докато ти седеше срещу мен аз ти се любувах... разкошно тяло с разкошен тен, дълга коса пусната свобдоно, закриваща наполвина муцунките на гърдите ти, красива и добра усмивка и... умни очи. Усещах погледът ти върху мен. Тенът ми ( доста плътен) беше не черен, а тъмнокафяв като на индус, косъмчетата на ръцете ми бяха изгорели до бяло от слънцето и контрастираха ефектно на тена, а черните плътни косми на гърдите ми бяха станали платинени...Цяло лято бях работил физическа работа ( когато не бях на плаж) и макар и без големи претенции мускулите ми се бяха налели... След като обрахме до голо останалите на тръгване ти предложих да полеем победата и да си побъбрим и в крайна сметка те поканих на вечеря. Не ми се излизаше уморен след палжа а и умея да готвя, затова те поканих в общежитието, където живеех на спагети. Сготвих бързичко на двата си котлона и седнахме на голямата тераса на чист въздух. Докато спагетите къкреха изнесохме неголяма маса на широчката тераса с прекрасен узглед към морето и останахме да се любуваме на отиващият си ден... Нямаше никакъв вятър и понеже се беше смрачило запалих една дебеличка свещ, забучена на гърлото на бутилка, която от много използване за свещник беше обтечена цялата от предишните свеши на всевъзможни релефни струйки парафин и изглежда много ефектно и... антично. Поляхме вечерята с немного, но разкошно бяло вино от най - евтиното ( което никак не е лошо) и в сладки приказки продължихме вечерта. Вече ми беше ясно че нещото ще се случи, но не исках да избързвам. Така е по - сладко... Вън захладня и се преместихме вътре в стаята. Взехме и свещта, за да не палим лампата и да разваляме обстановката Докато поставях свещта на една етажерка, ти си играеше със синджирчето си и го откачи, но не можа да го закачиш сама и помоли мен. Косата ти беше вдигната в палава прическа и шията ти стоеше примамливо и предизвикателно открита. То тогава се любувах на хубавата ти кожа, но когато докоснах шията ти, усетих как бушоните ми изгарят...Наместо да закача синджирчето се наведох изотзад и започнах да целувам шията ти отстрани... Ти беше малко смутена но не и изненадана. После обърна лицето си към мен и започна да целуваш бузата ми. Устните ми потърсиха твоите и след като погалиха твоята буза се срещнаха... Едната ми ръка те галеше по лицето, а другата по гърдите... Исках те. И ти ме искаше. И двамата нямахме търпение да го направим... Подканих те с галене да се обърнеш към мен и продължихме да се целуваме... Все още се опитвах да се владея - не обичам бързешките неща, но когато между устните ти срещнах и езичето ти вече не мислех... Исках те.Веднага. Ръцете ми трескаво изхлузиха тениската ти през главата. Само че тениската се закачи в шнолата на косата ти и когато главата ти излезе от тениската, разкошната ти коса падна свободно разпиляна на раменете ти. Желаех да я спусна да е свободна както през дена на плажа но та си падна сама... Целувах те и галех с шепи гърдите и гърба ти... Целувките ни бяха някак си солени от солта на морето. Аз губех търпение. исках те... Ти също. Свалих късите ти панталонки трескаво, като че бързах да гася пожар и... останаха бикините ти... Бяха искрящо бели и контрастираха рязко и... много секси върху прекрасния ти тен. Имах чувството че разпечатвам писмо от много мил, но... непознат човек... Свалих ги нежно, като се наведох и покривах всяко местенце от кожата ти което се освобождаваше с целувки...
Устните ми се спряха на хралупката ти - мила, солена и ... тръпнеща... Езикът ми се плъзна по нея, но... ти бе права до масата, подпряна, а аз бях клекнал в не много удобна поза... Изправих се и започна хда те целувам пак по устните... Ти трескаво смъкна остатъците от облеклото ми между няколко продъкжителни целувки...продължихме да се целуваме и да се галим като невиждали... Ти си вдигна единият крак, свит в коляното и започна да ме галиш с бедрото си по моите бедра... Не издържах. Устните ми вече се бяха подпалили. Хванах те с две ръце за кръста и те повдигнах. Поставих те да седнеш на масата. Ти започна да ме галиш и с двете си бедра по бедрата и хълбоците...Ръцете ти галеха хълбоците и гърдите ми, моите ръце галеха гърба ио мачкаха бузките на дупето ти... Вече съм настръхнал по мъжки до пръсване. Хубостникът ми те гали между бедрата. ИСКАМ ТЕ Прегърнах те с едната ръка през кръста, с с другата те хвахах за бузката на дупето. Телата ни се търсеха. Започнах, всъщност проникнах в теб. Жадно. Рязко. Брутално. Исках те. Гасях пожар. Усещах те гореща, болезнено тясна и сякаш малка за мен. Исках те още повече. Имах чувството че с малко не ми стигаш, за да ме поемеш целия и това буквално ме озверяваше. Ръцвте ми те държаха за бузките на дупето и задаваха някакво дивашко темпо, с което се движех на едри и груби тласъци в теб. Твоите ръце ме бяха прегърнали през шията, но сякаш не ме усещаха. Усещах че на моменти ти причинявам болка. И ти ми причиняваше, но и на двамата ни беше сладко и не ни пукаше от това... Масата скърцаше като да се разпадаше. Свещта се беше спотаила и едва мъждукаше.Ти беше отметнала назад главата си с притворени очи. През полуотворената ти уста зъбките ти се белееха и това не настървяваше още повече... Имаше нещо магическо в контраста между потъмнялата ти от слънцето кожа и белотата им, подчертан от тъмнината в стаята... Усещях, че краят идва, мо не ми се мислеше за това. Внезапно ти притихна, после тялото ти се стегна. бедрата ти се свиха около хълбоците ми в плътна здрава прегръдка и ти простена бавно, ниско, тежко... Устните ти се свиха, очите ти, които бяха притворени се затвориха... После гласът ти все така плътен продължи да се засилва. Това ме изпълваше с радост и гордост че съм успял да те даря с това. Обожавах те.В този момент и на мен ми дойде МИГЪТ. До този момент все още имах някаква смътна идея да те пазя, но...сърце юнашко не трае...:-))) Застинах за момент, понеже усещането, което ти ми даваше беше прекрасно, но... ми идваше малко в повече. Започнах да изригвам в теб бавно, обилно и на едри тласъци...Искаше ми се и на мен да викам от радост. А може би и виках... Не ни пукаше и на двамата ще ни чуят ли. Нека чуят че там някъде има двама, които се любят и нека ако щат завиждат... или да се любят и те... Устните ти се сиваха на всеки мой тласък, а иначе ми се усмихваше, или се усмихваше на нещо свое...? Ръцете ми те прегръшаха - едната през кръста, другата през раменете. Притиснах те към себе си. Исках да те усещям цялата докато бликах в теб.Исках да усещам как доизживяваш своят празник. От това ми ставаше още по - хубаво и... мило.. Очите ти полека се отвориха. Белееха се в тъмното щастливи и... уморени от щастие.Потърсих с устни устните ти, Бяха сладки, меки и уморени.Ходилата ти ме галеха по хълбоците, галеха ме по бузките на дупето и пръстите им си играеха с космите ми. Целувах те щастлив и благодарен, а ти ми отвръщаше меко и сладко... А аз едва стоях прав. Прегърнах те през раменете, после пъхнах ръка под бедрата и дупето ти след това те придърпаш към себе си, повдигнах те и те понесох прегърната към леглото. Свидеше ми да се отделя от теб...Затова легнахме прегърнати и сгушени един в друг и се отпуснахме уморени...

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
КЪСНО КИНО


Днес мисля да идем заедно на кино... Вън е дъждовно и ветровито, а на теб са ти подарили от някъде два билета за филм с доста оскари и ти ме покани... Заглавието на филма и имената на артистите не ми говорят нищо, но аз и не идвам заради него, а за да съм с теб. Не за нещо друго, а защото ми е хубаво да сме заедно... Не че съм имал някакъв предварителен умисъл. В киното е топло, салонът не е препълнен и затова сядаме някъде по - назад (макар не и на местата си) далече от вече заетите места...Искам да съм до теб и да ни е спокойно и да не ни хрупат пуканки наоколо, както е сега в кината по американската мода ... Не понасям това. Страшно ме дразни. Забелязвам на едно усамотено местенце две седалки с изкъртена облегалка за ръка между тях и избирам да седнем там... Филмът започва, ти си заинтригувана. И аз гледам, но те гушвам, защото така ми е готино... Съблякла си палтото си и си се наметнала с него, а аз съм седнал от дясната ти страна, мушмал ръка под него и си те гушкам...Топлинко ни е и ни е хубаво и на двамата...Сгушени и гледаме... Дясната ми ръка гали твоята, но ти си се унесла във филма и я галиш едва - едва...Нежните ти пръсти се преплитат между моите и ги галят някак си странично... Дебелите ми и силни пръсти галят твоите нежно, но се усеща и силата им. Усещам косата ти до мицето си. Ухае приятно, както и цялата ти и ми се иска да я галя с устни... Поувлякъл съм се в теб, затова сюжетът на филма малко ми се губи, но в един момент виждам, че ТОЙ и ТЯ се целуват... И аз искам... Започвам да те целувам отначало по косата... Страхувам се че ако те отклоня внезапно от филма ще ме загърбиш...Дооткривам ушенцето ти с устни и започвам да го галя с целувки... Хапя го и го подръпвам нежно само с устните си. После започвам да целувам и галя торбичката на ухото... Обожавам това място. Усещам как ръката ти започва да се притиска все по - плътно с длан в моята. пръстите ти започват да галят моите а ръката, която те е прегърнала все по -плътно и нежно те притиска към мен... Започвам да те желая все по - силно, а обецата на ухото то ми пречи и ме дразни... Целувките започват да галят едно приятно топло местенце малко под и зад ухото, шията ти отстрани, бузката... Подканвам те с лявата си ръка и ти обръщаш лице към мен. Срещаме устните си... Хубаво ни е. Захапвам леко с устни долната ти устна и започвам да я посмуквам леко... Ръката, която до сега те гушкаше през рамото се спуска надолу към кръста ти и те гушва там. Усещам го топъл и стегнат и крехък ... Езикът ми среща езичето ти изапочва да го гали ... Усещам как подхващаш и ти. Започвам да го галя странично. Искам да те галя с ръце... Поставям нежно ръката ти на бедрото си и започвам да галя твоето през полата... Усещям връхчетата на зъбите ти как леко драскат езика ми и това още повече ме възбужда. На моменти ти ме захапваш палаво и нежно. Ръката ми се скрива под полата ти. По принцип винаги ми се е струвало някак си вулгарно да бръкна под полата и никога не го правя. Предпочитам да я сваля нежно, но в момента това ми харесва. А и не ми се иска да шаваме много, защото макар и встрани от нас все пак има хора… Започвам да галя бедрата ти с длан вмъкната между тях, така че галя дясното ти бедро с дланта си, а лявото с опакото й. На теб това ти харесва защото усещам как разтваряш бедрата си и подканяш с тях ръката ми да проникне по - навътре...Това ми харесва и го искам, но не бързам... Искам да ти се наслаждавам дълго и спокойно.Галя бедрата ти почти по цялата им дължина, но когато стигам до горе откривам... че си без бикини. Ръката ми се задържа на пещеричката ти, но когато ръката ми остава за по - дълго там усещам че си притеснена... Може би защото не сме съвсем сами в тъмното, макар че хората да са доста настрани...Не ми се иска никой да ни види, още по - малко да ни коментират или съветват, но рискът и необичайното място ме вълнуват и възбуждат... Продължавам да те целувам по бузките и ъгълчето на челюстта.
Продължавам да те целувам по бузките и ъгълчето на челюстта. Другата ми ръка гали косата и шията ти отстрани. Целувките постепенно от бузката се изтъркалват по шията ти отстрани, а ръката ми започва да гали гърдите ти. Усещам зърната им - малки и ставащи все по - твърди когато ги докосвам... Това ми харесва, но е трудно да бръкна под блузката за да и м се насладя...А ми се иска да ги целувам, да ги галя с ръцеда ги галя с устни и с бузи, да засмуквам нежно зърната .. Ти преместваш палтото си така, че да покрие скутовете и на двама ни и да ни прикрие, за да не види все пак някой. Разкопчаваш панталона ми и започваш да галиш един твой приятел който вече едва се побира в кожата си от желание по теб. Той е настръхнал във цялото си великолепие и едва се побира в ръката ти... Върховете на пръстите ти галят кадифената му кожа и се спират на леко изпъкналите венички по него... Другата ми ръка вече е превъзмогнала безпокойството у теб и гали нежно пещеричката ти.Усешам я мека, гореща и... сочна. Искам я, както и цялата теб, но ми е притеснено да те грабна. Не сме сами.... Не ми се иска да излизаме от киното защото навън е студено а докато идем у нас или другаде ще развалим магията... Усещам как галиш внимателно главичката му и обикаляш с пръст ръбчето й...Много ми е хубаво така, но и това ме кара да чувствам страшно напрегнат. И това ми харесва... Главичката му всъщност е доста едра и усещам че ти харесва да я галиш. Пръстите ти често се спират на нея и си играят с изпънататата й суха гладка и приятно плъзгава кожа. Едната ти ръка е стиснала плътно члена ми. А другата гали топките... Те са се стегнали от желание и потръпват при всяко докосване то тях... Избръснати са и сега на пипане изглеждат непривично гладки, а чувството от това е особено порочно... Дясната ти ръка гали ствола му, опипва с върховете на пръстите едрата жила, която преминава по цялата му дължина отдолу. Тя е напрегната и изпъкнала та чак е твърда на пипане... Започвам да галя пещеричката ти отначало с пръст.Ръката ми е топла и кожата й е мека. Прокарвам пръст между устничките й. Усещам я алчна за мен. Средният ми пръстът ми започва да я гали по носленцето с цялата си дължина.Усещам я гореща и влажна.пръстът ми гали и устничките й от отвътре. Ръцете ми са с мека нежна кожа но тук - таме по пръстите имат леки мазолчета и усещам как потръпваш, когато някое от тях или резчицата на кожата на сгъвката на пръста ми преминава през нослето й. Носленцето и е наедряло и сякаш крещи за ласки... Другата ми ръка гали гъдрите ти а устните ми - твоите. Много ми е хубаво когато галиш моят хубостник по главичката и ръбчето й. На моменти това ме възбужда до болка, но ми е адски хубаво...Ти усещаш това и показалецът ти все по - често се спира или гали с цялата си дължина малката кожичка, която изпъква под главичката отдолу - там където ръбчетата от двете страни се извиват напред и се сливат... Пръстите ми започват да проникват нежно в печеричката ти.Отначало само в началото й, без да спират да галят носленцето й а после бавно и тежко. Продължавам да галя носленцето й с палеца си странично и с възглавничката на дланта си, там където започва палеца...Ръката ми е вече не влажна, а мокра от теб и това ме пощурява. Толкова е обилна че направо блика... Усещам как вссеки момент ще изригнеш. Искам го и... не ми се иска веднага...Искам да продължи така... Искам да те усещам още такава гореща и пламнала от желание. Това ме влудява... Желая те и аз. Хубаво ми е от всяко твое докосване. И от всяко мое докосване до теб... Усещам ръцете ти разтреперани от желание.Галят и стискат конвулсно моят хубавец...На моменти му причиняват малко болка, но на мен и тя ми е сладка. В един момент ти изригваш. Усещам как цялата се стягаш. бедрата ти стискат ръката ми и не й дават да се движи, а цялото ти тяло ти подсказва че искаш да се движи и да те гали ТАМ... Устните ти са стиснати и главата отметната назад. Устните ти са стиснати и главата отметната назад. Едва се сдържаш да не изстенеш от удоволствие но успяваш да изживееп празника на тялото си мълчаливо, за да не чуят хората наоколо...Усещам как сърцето ти сякаш иска да изскочи от гърдите ти след изживяното... Когато усещам че бурята ти е преминала и устните ти са се отпусналите целувам по устните от радост за това което си преживяла. Щастлив съм, че успях да го предизвикам. Усещам те гореща и някак си уморена и сладко отпусната от преживяното... Ръцете ти обаче се размърдват и едната напуска хубостника ми. След малко се връща и намества нещо. После дясната ти ръка започва внезапно и доста агресивно да дразни хубостника ми така, че едва не извиквам от удоволствие. Започвам да те целувам, а ти продължаваш докато постигаш своето - аз изригвам обилно в дланта ти. Другата ти ръка, която се е спотайвала покрива чевръсто главичката на хубостника ми с нещото и го затиска, а дясната ти ръка продължава да го гали бавно и нежно като му помага да доизживее Удоволствието от срещата с нея. Усещам как пръстите ти го обръщат плътно, за да се радват на бавните и обилни тласъци които са предизвикали и от това ми става още по - хубаво... После усещам как свиваш нещото ( което се оказа кърпичка за еднократна употреба ) и ръката ти се измъква бавно изпод палтото ти, за да не го изцапа, след което я избърсваш понеже е обилно полята с горещо и лепкаво семе. Продължавам да те целувам по устните - от благодарност и… защото ми е хубаво да го правя… Целувките ми вече не са палави, а нежни и… меки…Както и аз съм се размекнал целият… Иска ми се да си легнем гушнати и да си починем след преживяното удоволствие…Аз да те галя и галя, а ти да ми мъркаш като котенце… Оправяме се така че да не личи какво сме правили. Загубили сме представа за времето и не знаем колко остава още до края на филма. Нищо чудно всеки момент лампите да светнат... И двамата сме смутени не толкова от преживяното, колкото от необичайното място, където се е случило. Гушвам си те пак и те целувам нежно и с благодарност за това че ми се довери и този път въпреки необичайното място и че си доставихме взаимно удоволствие. Скоро на екрана започват да излизат надписите за края на филма и лампите сънено започват да просветват. Аз си те целувам нежно и ставаме, за да излезем. Наистина от филма не видахме нищо... но има ли значение филма :))) А след киното накъде? Надявам се да ми разкажеш ти... А до огава те обсипвам с неизбрпимо много целувки за навсякъде...

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
Дамско Щастие


Насочих устните си към неговите така, че да не може да избегне целувката, той се запали и стана по-смел, и сега, като погледнах към онази част от облеклото му, която прикриваше най-важния обект на удоволствие, открих, че там са настъпили размирици, от които бричовете му се издуваха, и тъй като бях вече доста напреднала, за да се спра, а и не можех повече да се сдържам, нито да изчакам моминското му бавене (защото на такова ми приличаше), аз мушнах ръката си между бедрата му и напипах твърдия му напрегнат член, притиснат в панталоните, който сякаш нямаше край под пръстите ми. Тогава, любопитна и нетърпелива да разгадая тази вълнуваща мистерия, започнах да го разкопчавам, а копчетата подскачаха сами от активната сила под тях, така че тези на пояса му и на предния капак се отвориха с едно докосване, и ето ТОЙ се показа — сега, като отметнах ризата настрани, аз видях, с почуда и изненада, какво? Не играчката на момченце, не и оръжието на мъж, а прът с такъв огромен размер, че ако трябваше да се спазят пропорциите, моето момче щеше да е млад гигант. Невероятната му големина ме накара да потръпна, и въпреки това да продължа, не без удоволствие, да съзерцавам и дори да се опитвам да обхвана този толкова дълъг и така широк лост от слонова кост! Съвършено изваян и моделиран, с горда твърдост, разтегляща гладката, полирана кожа, мека като кадифе, чиято нежност можеше да съперничи на най-деликатната кожа на нашия пол и чиято изключителна белота се подчертаваше от стръкче черни къдрави косъмци в основата, под чиято сянка светлата кожа се провиждаше така, както ясно, чисто небе през клоните на дървета върху билото на далечен хълм, после широката, розова с лек синкав нюанс глава, сините извивки на вените — всичко това представляваше най-изумителна гледка на форми и цвят в природата. Накратко, там беше застанал той — обектът на ужас и наслада.

Но което беше още по-изненадващо, притежателят на този природен феномен, поради липса на възможности в суровия климат на провинциалния морал и краткото време, откакто бе в столицата, през което не бе имал удобен случай, до този момент беше абсолютно незапознат, на практика поне, с употребата на това мъжество, с което така величествено бе снабден, и ето сега на мен се падна да проведа първото изпитание, ако поемех риска да приложа към моите нежни части този диспропорционален инструмент, който изглеждаше напълно пригоден за съсипването им.

Но вече нямаше време за мислене, защото младежът, прегрял от гледката, която му предлагах, бе преминал отвъд границата на скромност и страхопочитание и, под влияние на по-силни импулси и инстинктивен природен подтик, се осмели да плъзне ръце, треперещи от невъздържани вихрени страсти, под фустите ми, и като не видя нищо извънредно строго в погледа ми, което да го възпре или отблъсне, той заопипва, докато нежно сграбчи целта на усърдните си стремления. О, тогава! Парещото докосване на пръстите му вля решителност в мен, страховете ми се стопиха от непоносимата жега, бедрата ми се разтвориха сами и се оставиха на лудуващите му ръце, едно движение и фустите ми бяха отметнати с размах, и пътят се откри, не можеше да сбърка. Сега той бе върху мен. Бях се разположила удобно под него, колкото се може по-достъпна за опитите му, които бяха доста несръчни, защото оръдието му, като не успяваше да уцели, се блъскаше и дълбаеше напразно в различни посоки, ту нагоре, ту надолу, и все погрешно, докато, горяща от нетърпение поради дразнещите ме движения, аз насочих нежно с ръка този свиреп инструмент натам, където моят новак щеше да получи първия си урок по удоволствие. По такъв начин той се вряза най-сетне в топлината на мъничкия процеп. Това беше мъж, създаден да не знае що е неподатливост, но моята, макар така рядко употребявана, все още беше недостатъчно широка, за да го поеме лесно. С моя помощ, обаче, главата на тежкото оръдие бе критично насочена и, чувствайки го точно пред нежния отвор, с благоприятно движение аз пресрещнах мушването му, при което устните ми силно се разтеглиха, поддавайки на неговата устременост, и ето, двамата усетихме, че той е достигнал началната цел. В преследване на крайната, обаче, той започна да се вклинява с мощни и болезнени за мен пронизващи тласъци дотолкова навътре, доколкото да се чувства сигурен в убежището си, там вече заседна здраво, а аз изпитах такава смесица от удоволствие и болка, че направо не мога да я опиша. Ужасявах се еднакво от това, да не ме разцепи и от това, да не се оттегли, не можех нито да го изтърпя вътре в мен, нито да се разделя с него. Но с извършването на още и още бързи тласъци отгоре ми, с които той проникваше все повече, болката от неговия невероятен размер и твърдост се засили и ме принуди да изплача тихо:

О, мили мой, боли!

Това бе достатъчно, за да обуздае нежното момче, изпълнено с уважение дори по средата на такова занимание, той веднага изтегли сладката причина за моите оплаквания, а очите му красноречиво изразяваха съжаление, че ме е наранил, и нежелание да се оттегли от убежището, чиято топлина и близост му бяха доставили изблик на удоволствие, което сега до полуда желаеше да задоволи до край, и все пак, понеже беше неопитен, той не ми се разсърди, задето попречих на облекчаването му, понеже ми беше причинил болка.
Но аз самата съвсем не бях доволна, че той обърна такова голямо внимание на леките ми възклицания, и така, още по-запалена от обекта пред мен, застанал в мощна ерекция, изложил на показ оголената си широка глава в тъмночервен цвят, целунах младежа за насърчение, после той ми отвърна с плам, сякаш едновременно ми благодареше и подкупваше бъдещата ми отстъпчивост, и скоро аз заех пак положение, удобно да приема едно ново нашествие с всичките му рискове, към което той пристъпи без отлагане, застана отново над мен и аз почувствах още веднъж гладкия твърд хрущял да навлиза със сила, този път успя по-лесно от предишния. Макар че пак ме болеше, докато той се мъчеше да влезе докрай, той все пак беше достатъчно внимателен да го прави бавно и малко по малко, а аз гледах да не се оплаквам. Междувременно мекият тесен проход постепенно се отпусна, поддаде и се разтегли до крайна степен от твърдия, едър, вкаран дълбоко инструмент, усещайки пленително удоволствие от присъствието му и болка от разтеглянето си; той беше вътре до половината, когато изведнъж цялата нервна енергия, която влагаше в проникването, не успя да му извоюва нито инч повече, защото кризата на удовлетворението го надви и плътната стегната топла гънка, която го заобикаляше, извлече от него екстатичния изблик, преди аз самата да съм готова за това, поради постоянната болка, която изтърпявах от непоносимия му размер, макар че така и не успя да влезе повече от наполовина.
В този момент очаквах, без обаче да го желая, той да се изтегли, но бях приятно разочарована, защото той не го направи. Задъхан и разгорещен, облян в приятни сокове, той се задържа вътре. След кратка почивка, сякаш събуден от транса на удоволствието (при което сякаш загуби свяст, очите му бяха затворени, дишаше накъсано — беше извършил първото си мъжко посвещение), той остана в същото положение, все още незаситен и търсещ успокоение от тези така нови за него наслади, докато твърдостта му, която едва-едва беше намаляла, се възвърна изцяло, без дори да е изваждал меча от ножницата, и той продължи с нови сили да си пробива път към проникване докрай, което не бе трудно, поради балсамената инжекция, с която обилно бе овлажнил и най-вътрешните гънки на прохода. Удвоявайки активната сила на тласъците си, подпомагани от страстния апетит на моите движения, мекият смазан отвор не оказа повече съпротива на изкусния шперц, поддаде и се отвори. И сега, със задружни усилия и старание от моя страна да му помогна, той ме прониза, проникна и най-сетне, извоювал победата инч по инч, влезе целият докрай с един последен мощен тласък; при достигането на целта, от спояването на телата ни (дотолкова, че космите ни се оплетоха и навиха едни в други), очите на отнесения от страстта младеж заискриха с още по-радостен огън, всичките му движения, и целият му вид показваха прекомерно удоволствие, което и аз започнах да споделям, след като го почувствах в самите си дълбини. Направо ми прилошаваше от наслада! Възбудена до степен на непоносимост от необузданите му движения в мен, сита и доволна до немай-къде. И така, лежах задъхана под него, докато накъсаното му дишане и нарастващата му твърдост ми подсказаха, че идва триумфалният момент на втория период и той дойде, и сладкото момче, надвито от екстаза, примря в ръцете ми, разтапяйки се в мощен изблик, който изстреля приятна топлина в най-закътаните гънки на тялото ми и двамата изцяло се отдадохме на удоволствието. Така постояхме известно време — изгубени, останали без дъх, безчувствени към всичко, освен към усещанията си в тези части, създадени от природата, за да се радваме на живота.

Sasuke Uchiha

Sasuke Uchiha
Романтичнен


Изморени от дългия си път, вълните се удряха в скалите на брега. Денят бавно си отиваше, оставяйки тъмня диря зад себе си. Слънцето леко се скриваше зад безкрайното море. Плажът беше пуст, само гларусите се разхождаха по брега търсейки храна. Никой не обръщаше внимание на морето, което беше така самотно, така изоставено. Нима когато го няма слънцето вълните не са толкова красиви, а плажът така романтичен? Може би е така, но те не мислеха по този начин. Вървейки боси по все още топлият пясък, те се смееха безгрижно. Прегърнати, сами, отдадени на момента, те се чувстваха щастливи и свободни. Притежаваха свобода която ги правеше различни, импулсивни и страсни. ... Те се качиха на една скала, която величествено стоеше пред огромното море. От там се виждаше кораб, който бързаше да акустира на пристана и да спре след дългото си пътешествие. Със него плуваха стадо делфини, които весело си играеха и го съпровождаха към брега. Природата бе нарисувала най-красивият си шодьовър, на който влюбените се наслаждаваха и се чувстваха като част от него. Слънцето вече бе се скрило, носейки със себе си своите топли лъчи и бляскавата си светлина. Отражението на топло-червените облаци се движеше върху леко развълнуваното море. Птиците, пеещи своята песен, се рееха волно из небето. Седнали на скалата, тя и той мълчаха. Погледите им не се отделяха един от друг. Без думи те си казваха, колко много се обичат. Пръстите на ръцете им се преплитаха. Внезапно той я придърпа към себе си и я прегърна силно. Те се притиснаха толкова силно един до друг, колкото силни бяха чувствата им. Тя допря устните си до силното му рамо и нежно започна да го целува. Подтикнат от нежната ласка той я погали едвам докосвайки я по мекото й лице. Нощта настъпи и ги прегърна със своя тъмен воал. Те спряха за миг и сякаш мислейки еднакво, станаха и отидоха на плажа. Легнаха върху пясъка и се загледаха в небето обсипано със своите безбройни бисерни звезди. Луната изгряваше и леко пронизваше тъмнината около тях. Една падаща звезда разряза звездната пелена над тях. Те си пожелаха да бъдат вечно заедно, знаейки че това никога няма да се случи. Желанието им за ласки се засилваше ... Той погали ръката й ... Това за нея беше дългоочакваният знак ... Тя му отвърна с импусливна целувка, завладяваща тялото му. Две влюбени сърца, две крайности - суша и вода, две тръпнещи тела, един миг на вълшебни чувства, миг на опиянение... Сексуалните желания завладяваха съзнанията им. Кръвта подивяваше във вените им и стрстта се зараждаше. Те се съблякоха ... телата им изпитваха удоволствие от топлият допир между тях. Пръстите галеха нежно, устните целуваха страстно, сърцата биеха лудо, а възбудата ги правеше роби на сластта. Те бяха едно цяло, свързани от любовта и от желанието да бъдат заедно. Устните му обсипваха гърдите й със нежност, от която тя имаше безкрайна нужда ... той се спусна към корема й ... тя бе се пренесла в светът на насладата, в който искаше да остане вечно.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите