Най-големият Role Play Форум в България
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

2 ГОДИНИ ALL-SERIALS

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 13/1/2013, 14:01

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 5734012a

Скъпи потребители, дойде и нашият ден, остаряхме с още една годинка. Искам да се обърна към вас и да ви благодаря, че вече 2 години сте с нас и ни подкрепяте. Винаги съм казвала, че точно заради вас ние съществуваме и когато решите, че вече не сме ви нужни - ние ще се оттеглим. Затова отново благодаря ви, че ни подкрепяте и стоите зад нас.
Адмирации към нашите партньори и издателства, с чиято помощ всеки месец прави множество игри. Без вас нямаше да успеем!
Искам да се обърна лично към Рейчъл Бери И Зоуи. Благодаря ви, че прекарвате толкова много време и помагате на потребителите, че развивате форума и ми помагате много!
Също така благодарности на neko, благодарение на която пуснахме наградите от ИК "Изток-Запад". Янче, благодаря, че те намерих и че стана част от нашия екип.
Благодаря на другите модератори - Алис и Лекси, че въпреки заетостта си, те не ни забравят!
Специални благодарности на Кастър, Дени, Дари и Гошко за невероятния и бърз превод, който направиха на Тристан и Изи.
Разбира се адмирации към Катерина и Изабел, че не ме оставят сама и са винаги готови да ми помогнат.
Благодаря на nina_ricci_ за прекрасното стихче, което написа по случай рождението ни, страхотна си!

" С мойте рими искам аз сега,
за втората годинка да Ви поздравя.
2 свещички вий на тортата сложете
и със гордост ги духнете.
Нека да са ви честити,
на късмет и радост да сте сити.
Все така добри бъдете,
потребителите си множете! :)"

Благодаря на Alex Mercer и Elizabeth за помощта откъм мнения и стимулиране на потребителите, тъй като имаше един период, в който беше мъртвило. Също така за чудесните идеи, които дадоха.

Специални благодарности на всички сайтове, които рекламират нашите игри - без вас нямаше да успеем!

http://www.iwin.bg/

http://www.bulgariancovers.com/

http://igraite.blogspot.com/

http://vsichkiigri.bg

Надявам се да не забравям някого, всички вие значите много за мен. Благодаря, благодаря, благодаря, че ви има и че All-Serials съществува! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 537153



Последната промяна е направена от Мел Евънс на 23/1/2013, 14:20; мнението е било променяно общо 1 път

Катерина Петрова

Катерина Петрова
ВИП
ВИП
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS Two+whole+year
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 537153
Честит Рожден ден All-serials.net!!! Искам да пожелая на всички наши потребители да са все така редовни и да помагат с развиването на форума, както до сега.Благодаря на всички от екипа, че продължават да помагат на нашите потребители и че са почти 24/7 във форума.И най-накрая искам искрено да БЛАГОДАРЯ на Мел че ме направи част от екипа.Това са 2 прекрасни години изпълнени с много забавление и прекарани във форума.Надявам се да не те разочаровам, и да продължа да ти помагам с развиването както до сега.Радвам се че съм част от не големия екип които имаме, но ти ми помогна да открия един нов начин на живот... Е, да си го признаем не мога да живея без форума, както и без хората с които се запознах.За това благодаря ти Мел и честит рожден ден отново!!! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 537153 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 3180691785

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Честит рожден ден и от мен! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 537153
Истината е, че каквото и да кажа ще е малко. Това е първия РПГ форум, в който се регистрирах, но се оказа, че е идеалния такъв. 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 1063477795На всички от страхотния екип, пожелавам в личен план много здраве и щастие, другото си идва само в последствие, а колкото до професионален- да сбъднете всичките си мечти.Речника ми е беден на суперлативи, за да мога да изразя възхищението си от всички вас. Продължавайте да ни радвате с нови и нови неща и идеи! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 3893087902

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Не е истина , че минаха две години.Помня кога се регистрирах тук.Благодаря на Мел , ако не беше тя сега нямаше да съм част от всичко това и от екипа.Страшно много ви обичам и не си представям как ще оцелея без форума.
Честит Рожден Ден на най - прекрасния форум ! Нека продължаваме да се развиваме и за напред.Благодаря ви ! Честит Рожден Ден отново !
2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 1063477795

nakata92

nakata92

Честит Рожден Ден all-serials.net!
Желая ви още дълги години да празнувате вашите рожденни дни.Нека успехите бъдат винаги с вас.И с всеки изминал ден потребителите на форума да се покачват многократно.Бъдете винаги така сплотени,защото това е смисъла на успиха ви.Поздравявам целият форум с една много хубава песен по случай Рожденнния Ден!А то е следното[url]www.youtube.com/watch?v=pw8PpYBiDsc[url]

Деница

Деница
ВИП
ВИП
Честит Рожден Ден!!! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 537153 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 382934

Времето, прекарано във форума беше незаменимо. Всички вие (екипа и потребителите) сте страхотни - изключително задружни, мили и отзивчиви.
Помня деня, в който си направих регистрация, както и как разбрах за вас. Изключително много благодаря на Мел, която ме запозна с форума и с РПГ света. Научих наистина много неща от вас.
Миговете прекарани в All-serials, както и с ВАС бяха и са незабравими.

Пожелавам форумът да продължи да процъфтява, да се популяризира и да има нови членове всеки ден, които да го обичат и оценяват.
На екипа сърдечно благодаря за всичко и пожелавам да имате успехи и за в бъдеще. Пожелавам всичкото щастие, което сте ни дали да ви се връща многократно.
Потребители, нека да продължим да помагаме на all-serials, както той ни помага. Заедно може да бъдем по-щастливи.

Семейството на All-serials,
Нека продължим да се забавляваме заедно и занапред. Обичам ВИ! 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 1839924927 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 1839924927 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 1839924927

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Честит рожден ден на всички нас. Пожеавам на админите и на модератите, да продължават да бъдат стриктни в работата си / и аз разбира се/, за да може да продължава всичко това, като оставм работата ви пожелавам да сте живи и здрави. А на останалите потребители пожелавам адск много забава в този форум, без вас този форум нямаше да съществува. Страшно много обичам всички ви ;* !

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Аз съм един от първите потребители на този форум и просто не мога да повярвам до къде стигнахме. Леле две години? Наистина? Това е най-прекрасния форум, тук се запознай с наистина удивителни хора и изградих големи приятелства. Надявам се все така да продължава да се развива и да ни радва. 2 ГОДИНИ ALL-SERIALS 136106

Kiryu Zero

Kiryu Zero
ВИП
ВИП
Малко със закъснение, но честит рожден ден и от мен.
Бил съм по много форуми, но този несъмнено ми стана любим. Старанието на екипа е изключително, а повечето от потребителите са сред най - разбраните, които съм срещал. Желая ви тези две години да са само началото, за да могат и други хора занапред да намерят приятели, каквито и аз. Вече не знам за кой път ще благодаря на човека, който ме стимулира да остана активен, когато се чувствах малко самотен тук и влизах рядко. Той си знае кой е. Искам да благодаря и на друг човек, който много ми помагаше за героите, дори преди да си направи собствен. И той си знае кой е. Радвам се че и в последно време имах шанса да се запозная и с други хора, които неусетно ми станаха близки.
Успехи занапред, аз ще остана редовен потребител докато мога.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите