Най-големият Role Play Форум в България
Подаръци Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Подаръци Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Подаръци

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Important Подаръци 11/12/2012, 20:52

Дядо Коледа

Дядо Коледа
Подаръци Christmas-gifts

Остават 14 дни преди магията на Коледа да ни завладее. Тази година правилата са малко променени. Ще има допълнителни награди, както и коледна томбола. Знаете регламента:
Избирате подарък /картинка от интернет/ и ми пишете ЛС като добавите подаръка и за кого е той /ник на потребител/. Може да останете анонимни или да споделите името си.
* Ако искате да останете анонимен, отбележете в писмото си, че не искате да се споменава името ви.
В навечерието на най-светлия български празник всеки ще получи подаръците си - някои тайни, други не, но всички те ще донесат радост на хората, които обичате. А и нали знаете - подарете, за да ви подарят. Зарадвайте някого и съм сигурен, че няма да останете с празни ръце!
Новото тази година е, че към писмото си трябва да добавите подаръка, който вие бихте желали да получите от Дядо Коледа /избирате от нещата в магазина/. На Коледа 5 от вас ще получат мечтания подарък лично от мен - добрият старец. Другата голяма изненада е, че 1 от потребителите, които са изпратили подарък на свой приятел ще получи голямата награда - 5 000 Евро и екскурзия до работилницата на Дядо Коледа, тя се намира в таен раздел, който ще бъде разкрит само на победителят. Не се опитвайте да го намерите, само моите елени могат да прекосят линиите на световете и да се шмугнат в правилния портал.
* Може да изпращате само 1 подарък на един и същ потребител.
* Може да изпращате по 1 подарък на колкото потребители решите.


хо-хо-хо
Дядо Коледа

2Important Re: Подаръци 25/12/2012, 14:25

Дядо Коледа

Дядо Коледа
Край с подаръците, мили деца! Надявам се поне малко да съм ви зарадвал! Ето и победителите

Зоуи Редбърд.
Елисандра Морт
Пол Уокър
Рейчъл Бери
Алис Кълън

А голяма награда отива при Лили Милър. Лили, очаквай Дядо Коледа да те вземе и да отидем във фабриката тази нощ!

Само Зоуи беше написала какво иска от Дядо Коледа, затова той й го носи, а с другите какво ще правим? Напишете ми какво искате! :)


хо-хо-хо
Дядо Коледа

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Подаръци

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите