Най-големият Role Play Форум в България
Sylvanas Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Sylvanas Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Sylvanas

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Sylvanas Empty Sylvanas 2/12/2012, 23:46

Джонатан.

Джонатан.
Уличен бой

Това не било точно уличен бой,а по точно бой в гората където нямало и жива душа,но явно не било точно така. Случи се една нощ когато беше мой ред да бъда на пост и да бдя за реда навън в гората. Това беше малко преди да ме превърнат в това което съм в момента. В далечината забелязах нечий силует.Явно беше най - обикновен пиян хюмън който си търсеше боя.Той започна да се заяжда с мен след като приближи и започна да ми налита. Аз го фраснах няколко пъти в лицето,а след това той се опита да ме удари,но все пак беше пиян и не успя да го направи. Аз го ритнах в стомаха,а след като пияницата се строполи на земята застанах над него и започнах да го гледам.Все пак до тогава бях добричко създанийце. Тръгна да се свестява след няколко секунди,а след това го удари още един път и той отново припадна и се качих отново на поста си.

2Sylvanas Empty Re: Sylvanas 3/12/2012, 00:12

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Създай темата си [You must be registered and logged in to see this link.] И в неяпиши всички изпълнения на мисиите !!

3Sylvanas Empty Re: Sylvanas 3/12/2012, 07:34

Джонатан.

Джонатан.
Ох извинявам се явно съм се заблудила.Просто четох какви мисии има и така съм я направила тук.Ами тогава я премести в другата тема де!

4Sylvanas Empty Re: Sylvanas 6/12/2012, 16:22

Джонатан.

Джонатан.
Битка с местния дилър

До сега не бях се срещала с нищо подобно.Дори не знаеш какво точно са цигарите камоли пък наркотиците. Е имах си известна представа за какво става дума,но никога до сега не бях опитвала защото знаех,че не би трябвало да го правя.Ако се наложеше и ако закъсах много можеше само тогава да го направя,но в противен случай не. Прибирах се от кафенето което не беше много далече от вкъщи и изведнъж на среща ми се яви един не много висок човек който ме привика в тъмната уличка и ми предложи нещо бяло.Това беше наркотик.Аз отказах,а след това той ми извади нож който всъщност не беше голям,но все пак си беше нож. След като го видях направих няколко бързи крачки назад,а след това започнах да бягам на някъде. След като се изплъзнах от погледа на дилъра аз си извадих лъка и една стрела.В мигът в който хванах стрелата тя стана ледена,а след това опънах жилото на лъка и зачаках да се появи. Не след дълго той се появи,а след това му се усмихнах съвсем леко и му намигнах. Веднага след това последва пускането на стрелата. Тя го уцели в стомаха като замръзи доста голяма част от органите му,а след това излезе от другата му страна и се заби между две тухли в стената зад него. Видях това,а след това си прибрах лъка и си тръгнах.

5Sylvanas Empty Re: Sylvanas 6/12/2012, 16:28

Джонатан.

Джонатан.
Спречкване със съученик

Не може да се кажи,че съм ходила точно на училище.Е ходила съм,но не и на нормалното училище който всеки си представя когато чуе думата "училище" Бях ходила в училище за древна магия. Там имаше едно доста досадно момиче което се мислеше за много красиво само защото беше blood elf и някой от момчетата и бяха вкарали тази муха в главата,че е най - красивата в училището и когато ходеше по коридорите се фукаше и тормозеше всички момичета,но мен не ме доближаваше дори защото бях доста мрачно създание и явно не смееше да се доближи. Един ден когато реши да потормози още едно момиче и да му направи гадно аз реших да я спра. Тя щеше да добави нещо в отварата на момичето и може би щеше да пострада.Именно заради това я спрях.Не ме бъркаше,че ще пострада някой,но следващата можеше и да съм аз. Точно преди да налее течността в епроветката на другото момиче аз хванах ръката и,а след това я стиснах и тя изпусна епроветката на земята. Блъснах я с две ръце няколко пъти назад.
-Мислеше си,че това ще продължава вечно ли? Ако е така много си се лъгала мила
Пратих и една въздушна целувка и изчезнах

6Sylvanas Empty Re: Sylvanas 8/12/2012, 15:30

Джонатан.

Джонатан.
Фитнес тренировка

Е това нямаше да е едно от най - трудните ми занимания за този ден. Преди това се бях била с други създания и така малко загрявка нямаше да ми дойде зле. Влязох в местният фитнес,а след това огледах хората.Всъщност беше само един старец който беше собственика на този фитнес.Беше такова време,че нямаше дори и хора по улиците.Беше си дъждовно,студено и мрачно време,но все пак нали аз съм болна глава и реших да отида на фитнес. Старецът ме приветства. Аз му дадох парите и си събух обувките защото по правилата в залата не може да носиш външните си обувки докато си вътре.След това си обух едни кецки които бяха специално за тук. Отидох на гладиатора,а след това се настаних удобно и го хвана,а след това започнах да правя упражнения. След около десет минути слязох от него и отидох малко да потринирам за плочки. Отидох на уреда на който се правеха коремни преси най - добре и легнах,а след това започнах да правя коремни преси.Не след дълго обиколих още един два уреда и си тръгнах.

7Sylvanas Empty Re: Sylvanas 8/12/2012, 15:37

Джонатан.

Джонатан.
Карате двубой

На какво място бях попаднала за бога? Около мен имаше някакви опънати азиатци които изглеждаха така сякаш им се спи и бяха облечени в бяло и тъмно синьо и имаха някакви странни колани в различни разцветни на кръстовете.Абе като цяло май бях объркала сграда.Както и да е.С влизането срещу мен се изправи един азиатец който имаше черен колан,а друг зад мен застана на вратата за да не мога да изляза.Явно тук щеше да се получи кофти ситуация. Този пред мен извика доста смешно,а след това тръгна да ме атакува.Аз се наведох,а след това докато съм наведена си вдигнах ръката и хванах крака му с който се опита да ме удари.След това веднага се изправих и го завъртях леко на страни,а след това му подсякох единият крак на който се държеше и той май нямаше друг избор освен да падне на земята.След като се случи това скочих във въздуха и му "влязох" с колене в корема,а след това последваха няколко удара с юмрук в лицето. Изправих се бавно и погледнах другите които седяха като статуи и ме гледаха странно.Това беше техният учител.Явно бяха учудени как може да падне от същество което на практика е около 1,60 и тежи има няма 50кг и то толкова лесно.Ами просто си бях бързо създание. Взех си багажа и си тръгнах доволна.

8Sylvanas Empty Re: Sylvanas 8/12/2012, 15:43

Джонатан.

Джонатан.
Кеч


Точно сега ми трябваха средства и реших да се запиша на онези кеч турнири които се организираха в някакви гаражи и с които се събират пари и се правят големи залагания. Е така и стана.Записах се,а не след дълго бях поканена на турнира. Като за начало просто ме настаниха в публика за да гледам и ми казаха,че те ще ме извикат. Изгледах няколко мача,може би три или четири.Явно много ме подценяваха защото искаха да ме пуснат срещу победителя та победата на залагащите да им е сигурна. Аз бях останала за финала. Не след много дълго дойде и финалът. Финалистът беше огромен руснак който беше победил почти всички с един удар. Аз определено не се стреснах защото съм се била и срещу по - големи от него и то не хора,а орки. Преоблякох се в съблекалнята и излязох на тепиха.Той се засили към мен,а понеже бях нисичка се възползвах от възможността и минах между кракта му,а след това го ритнах отзад за да се забие в гредата на ринга.Сигурно щеше да го заболи защото се падаше точно на онази му работа. След това последваха още няколко бързи ритника в областта на ребрата.Той се хвана за въжетата и мача преключи защото когато го направиш на практика се предаваш.Може да не е искал да се предава,но го направи.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите