Най-големият Role Play Форум в България
По-добре късно, отколкото никога Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
По-добре късно, отколкото никога Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

По-добре късно, отколкото никога

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Здравейте, скъпи мои приятели! Съзнавам, че пиша с огромно закъснение (наистина ОГРОМНО), но за съжаление университетския живот ме завъртя отново. Анализи, курсови работи и на всичкото отгоре студено време! Съжалявам, че не съм писал от много време, но просто не успях да намеря подходящ момент, когато съзнанието ми е напълно спокойно. Вярвам, че ще можете да ми простите, отново съм тук, но със сигурност няма да мога да пиша толкова активно.
Все пак ще ми е приятно отново да мога да разговарям с вас :)
Прекалено много неща искам да кажа, прекалено малко време за да ви представя моя живот за последните няколко месеца.
..

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Кастър По-добре късно, отколкото никога 136106 Разкажи сега за стажа в ИК ЕРА! Exciting Моето впечатление за тях е, че са доста мили и супер отзивчиви хора, разбира се, говорила съм само с момичето, което отговаря за рекламата, затова ми е интересно като цяло.

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
За тях само хубави неща. Действително издателската работа, която ми възложиха, беше отговорна и това беше страхотно! Много съм доволен от краткото ми стажуване и се надявам скоро пак да мога да отида на стаж в някое издателство. Даже бих се зарадвал, ако пак отида там :)
Да, целият екип са много готини хора

Kiryu Zero

Kiryu Zero
ВИП
ВИП
Добре дошъл отново, Кастър^^
Нормално е университетския живот да не е лек, но не забравяй, че това е в името на доброто бъдеще :)

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Кастър ^^ Радвам се, че се завърна отново. Хайде, сподели ни още нещичко от тези няколко месеца.. Толкова интересно ми стана като разбрах, че има много за разказване. xD

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Интересните неща са някакви чисто психологически преживявяниа. Научих се, че вече трудно излизам без фотоапарат. Започнах да се оглеждам наоколо и да разбирам мястото си в света.
Може би се научих и да мисля повече "out-of-the-box", което наистина ми помага в някои ситуации.
Правя интересни неща в университета, изследвам и се уча на всякакви работи. Оглеждам се и за някоя почасова работа, време ми е вече!

Споделете и вие, какво пропуснах? Едва ли ще успея да прочета всичко ..

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
То и аз да имах хубав апарат, който да прави качествени снимки, и аз нямаше да излизам никъде без него ;д ..
Иначе браво на теб.. Продължавай да се развиваш все така !

А за пропуските .. Ами главното май е създаването на отборите ;д ..

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Кастър, гледах клипчето за упражнението по фотография. Много добри снимки има! Колкото до самото клипче, беше ми много интересно, наистина не бях се замисляла колко шокиращо ще е ако някой насочи фотоапарат пред мен. Бил си като някаква нинджа сред тълпата По-добре късно, отколкото никога 528456

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Беше забавно! :D

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите