Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Ани4ка Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Блогът на Ани4ка Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Блогът на Ани4ка

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

ani4kata

ani4kata

Правя си блок за да изкажа мнението си за много неща. Всеки път ще пиша за нещо различно, а ако искате отговор на някоя тема пишете. В този блог ще има както за мнението ми по интересни теми, така и за модни съвети и модерните неща.
Ще започна с вечната тема...кифлите. Момичета РАЗБЕРЕТЕ НЕ СТАВАТЕ ПО ЯКИ КАТО СЛАГАТЕ ПО 3 ТОНА ГРИМ, НОСИТЕ МАЛКО И ПРОВОКАТИВНИ ДРЕХИ И СЕ ДЪРЖИТЕ ЗЛОБНО. Никоя кифла не е по-интересна от всяка злобарка и с приятели, които само се правят на истински, а всъщност не спират да и говорят зад гърба. По-добре да се обличаш нормално, да не носиш грим (или малко) и да имаш истински приятели, дори малко. Повярвайте това е доказано!!!

Share this post on: reddit

Алина Старк

Писане 1/11/2012, 20:43 by Алина Старк

Така е. Ще е интересно да пуснеш тема какво мислиш за живота в Чужбина и възможно ли е човек да се развие тук.

ani4kata

Писане 1/11/2012, 21:20 by ani4kata

Аз обичам България, но мисля, че тук няма много възможности за развитие. Това е много жалко, защото страната ни е прекрасна. Може би най-добрия ни университет е Софийския... За живота в чужбина... има и други хубави страни, с по-добри училища от нашите, така че мисля, че учението, а после и живота в чужбина не е лош вариант. Но аз бих предпочела нещо средно - да уча в чужбина, но после да се върна в България.

ani4kata

Писане 1/11/2012, 23:20 by ani4kata

Преди да е станало 24 часа ЧЕСТИТ 1 НОЕМВРИ!!!

Алина Старк

Писане 1/11/2012, 23:30 by Алина Старк

Благодарим ти, честит празник и на теб Блогът на Ани4ка 1425538829

ani4kata

Писане 2/11/2012, 11:15 by ani4kata

Нов ден - нова тема. Днес е ред на чалгата. Еми... няма нищо лошо да слушаш от време на време, но това не означава да полудяваш, да танцуваш по масите и тн. Това, че слушаш чалга не значи, че трябва да подражаваш на стила им. Добре всеки има право на избор и разбирам на някои да им харесва, но на кого за бога му е приятно почти да не носи дрехи, да виси на някви огромни и тънки токчета, на които е трудно да стоиш без да паднеш. Тупираните коси и тежкия грим също не винаги са добър избор. За да си секси и модерен е по-добре да носиш малко повече дрехи, но стилни, готини и такива, които оставят малко повече на въображението, а за грима, както при кифлите, по-добре естествени или с малко, но подходящ грим.

ani4kata

Писане 2/11/2012, 11:20 by ani4kata

Ето нещо забавно. Скоро беше Halloween и искам да знам празнувахте ли и ако да като какво се облякохте? Да разберем кой беше най-популярния костюм. Блогът на Ани4ка 972861

Алина Старк

Писане 2/11/2012, 11:36 by Алина Старк

Аз не празнувам Хелоуин, тъй като не ми е приоритет да се маскирам и т.н, но този беше много забавен, тъй като хората от форума, които имаха желание да сме заедно, се събрахме в скайп и до 01-02 си разказвахме страшни истории. Имаше хумор, имаше страх, имаше епични моменти, мисля че се получи доста хубаво. Ти как беше облечена? Как изкара?

ani4kata

Писане 2/11/2012, 12:46 by ani4kata

Радвам се, че сте си прекарали добре, но за жалост аз не можах да се включа към общия чат. Ходих на парти организирано от клуба по зумба, където ходя. Беше много забавно, изпълнено с танци и песни. Аз не можах да се маскирам много добре, затова сложих само една бяла рокля и една черна маска. Но забелязах, че на купона повечето бяха облечени като вещици.

Писане  by Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите