Най-големият Role Play Форум в България
Малко депресия да вкараме,а? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Малко депресия да вкараме,а? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Малко депресия да вкараме,а?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Анабел Фокс

Анабел Фокс
ВИП
ВИП

Направо ми писна да ги гледам тия влюбените. Мисля ,че и друг път съм споделяла,че след 12 часа ме избива на откровения. И не само влюбените. Писна ми да гледам и така наречените "щастливи" хора,който всъщност не са щастливи ,а празни като издълбана тиква за Хелоуин.
Не,честно ви казвам-писна ми. От всичко и всички.
Много се радвам,че не сме Февруари,щото тогава вече нямаше да издържа! И ся като нищо да чуя-"Ти си на 16,от какво ти е писнало? Нищо не си живяла,бла,бла." Извинявайте много,ама съм видяла 10пъти повече отколкото средностатистическия 16-годишен тинейджър!
Както и да е,време е да развия малко желязна логика. Определено всеки от нас някога е "хлътвал" по някого. И това "хлътване" се е превръщало в нещо повече. Да,ама какво да правим,когато този някой е далеч? Ами ако е много на далеко? А може би толкова,че вече да не можем да го стигнем?
Нищо. Стоим и си страдаме. Мълчаливо. Усмихвайки се,за да не разберат другите каква голяма дупка имаме вътре в нас. Огромна. Ставаща все по-дълбока. Хранеща се от мълчанието и страданието ни. Все някога ни идва в повече. Чашата прелива. Време е да споделим с някой. Нуждаем се от това,някой мълчаливо да ни изслуша,без да ни дава съвети.
Аз например вече не плача. Не намирам смисъл в реването. Какво ще променя? Нищо. Знам,че е тъпо да не плача,нали все някак трябва да си го изкарам тъжното,ама какво да се прави. Просто не намирам смисъл. Отскоро почнах да мисля така. Преди седем месеца си изревах всичкото и се принудих да не рева вече,за да не разбират хората кога ми е тъжно.
Тъжно ми е,но се усмихвам. Не сме ли всички така?
Просто..трябва да се радваме и да ценим това,което имаме,защото може да го изгубим за един единствен шибан миг. Не трябва да приемаме хората за даденост,защото ще дойде време и те ще ни напуснат. Когато най-малко очакваме.

Както и да е..просто исках да си изразходя енергията в едно дълго послание. И чак сега като го препрочетох забелязах,че съм писала доста несвързано,но си мисля,че сте достатъчно умни,за да ме разберете.
What?

Share this post on: reddit

Абанелче.. миличко... ако е далеч, ако е много далеч, това според мен не е от значение..има ли ги чувстватаа майната му на разстоянието :) !

Алина Старк

Писане 30/10/2012, 14:16 by Алина Старк

Роуз. написа:Абанелче.. миличко... ако е далеч, ако е много далеч, това според мен не е от значение..има ли ги чувстватаа майната му на разстоянието :) !

Роси, според мен, тя не представи тази далечина само като условна / км / ами и като душевна. Смисъл има ги и двете - далечината от към разстоянието и далечината от сърцето, привидна на незаинтересованост.

Може и така да е.. но това просто няма смисъл..както винаги съм казвала.. пусни един за да дойде по-добър :)

Анабел Фокс

Писане 30/10/2012, 20:22 by Анабел Фокс

Да,съжалявам,че не съм уточнила за далечината.
Та,това което исках да кажа е...Много пъти ние не избираме кого да харесваме. Дори и да трябва да ги "пуснем"-не можем,или в повечето случаи с думите,че не можем,подсъзнателно си казваме-"не искам."
Знаем,че трябва,но въпреки това не го правим.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите