Най-големият Role Play Форум в България
Записване за МИС и МИСТЪР Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Записване за МИС и МИСТЪР Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Записване за МИС и МИСТЪР

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Здравейте,
Решихме да пуснем темата за записваня по - рано,за да видим дали ще има интерес.Конкурса ще се проведе чак на 18 ноември.
За да се запишете моля отговорете на въпросите по долу:


~ Име и фамилия на героя ви ?
~ Години ?
~ Какви качества ще ви помогнат в конкурса ?
~ Защо искате да участвате ?


За сега това .. по - късно ще пуснем тема с правилата на играта.Ако имате въпроси може да се обърнете към екипа на all-serials-net.Намерете си дама/кавалер !П.С: Моля ако имате някакви идеи за развитието на играта ми пишете на ЛС или в темата за Предложения.

Благодарим предварително !

Addison.

Addison.
Админ
Админ
~ Име и фамилия на героя ви ? Роуз Хейл
~ Години ? 20
~ Какви качества ще ви помогнат в конкурса ? Амии ;д Роуз е красива и умна жена..
~ Защо искате да участвате ? Защото има адреналин и усещането е много готино..

Kiryu Zero

Kiryu Zero
ВИП
ВИП
Име и фамилия: Кирию Зеро ( първото е фамилията)
Години: 18
Какви качества ще ви помогнат в конкурса: Изглежда долу горе добре, съобразителен,находчив (предполагам ;р)
Защо искате да участвате: Защото е интересно, вълнуващо и защото не съм могъл миналия път.

Деница

Деница
ВИП
ВИП
~ Име и фамилия на героя ви? Деница Алегра
~ Години? 17
~ Какви качества ще ви помогнат в конкурса? Деница е интелигентна, мила и дружелюбна, винаги усмихната и изобретателна.
~ Защо искате да участвате? Защото е интересно, забавно и е нещо ново, което бих искала да опитам... :D

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
~ Име и фамилия на героя ви ? Рейчъл Бери
~ Години ? 20
~ Какви качества ще ви помогнат в конкурса ? Рейчъл е мила,забавна,красива и обича да се усмихва :)
~ Защо искате да участвате ? Защото е мисля,че ще е забавно, а ми е интересно да пробвам ;д

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Име и фамилия: Мел Евънс
Години: 19
Какви качества ще ви помогнат в конкурса?
- Аз съм красива и имам какво да покажа. Възнамерявам да спечеля публиката с чар, ум и хумор.
Защо искате да участвате?
- Искам да участвам в конкурса, защото досега не съм имала възможност. Вярвам, че чувството ще е приятно, а и смятам да се забавлявам, и да спечеля, разбира се! ;д

Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър
Име и фамилия: Ерик Нортман
Години: 1243 (малко старичък, но какво пък xD)
Какви качества ще ви помогнат в конкурса? - привлекателен, забавен и умен
Защо искам да участвам? - Понеже Зеро няма конкуренция реших да участвам, а и ще е забавно (надявам се хах xD)

Джейк Армстронг

Джейк Армстронг
Име и фамилия: Джейк Армстронг
Години: 17
Какви качества ще ви помогнат в конкурса? - привлекателен, умен , красив и забавен
Защо искам да участвам? - Понеже Джейк е най-добре изглеждащия участник от момчетата и всички го харесват, освен това изглежда много добре.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите