Най-големият Role Play Форум в България
Една истинска история Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Една истинска история Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Една истинска история

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ

Една истинска история 629961-i-love-my-grandma

Всеки е имал в живота си човек, когото е обичал и загубил. Всеки е страдал и е осъзнал какво е да загубиш нещо ценно, едно от малките неща, които осмислят живота ти. Моята история е странна, страшна за някого, но в мен тя остави белег, който винаги ще намира място някъде там... някъде в мен. Става въпрос за една жена. Тя беше моя съседка. Но... тя не бе само това за мен, превърна се в един много ценен човек. Тази жена ме научи да обичам литературата, тази жена ми показа света, тази жена ме научи да пиша, да се изразявам. Моята съседка бе начетена жена, обиколила света. С течение на времето прекарвах повече време в тях, отколкото дори в собствения ми дом, там, където на тази възраст ( 11г. ) ми беше мястото. Помагах и да готви, да чисти, да пазарува. Тя беше една от най-добрите ми приятелки. Много я ценях и обичах. Една нощ се случи нещо... Сънувах супер странен сън, прост, детски. Сънувах как стоя на леглото в моята стая, съседката иска да скочи от прозореца, а баба я държи и я умолява да не скача. Беше много шокиращо, аз плачех, молех я, виках. Събудих се със сълзи на очите и тогава, няколко минути по-късно, баба ми каза, че съседката е починала внезапно и видях как я изнасят с ковчега. Това бе един голям шок за мен, в този момент загубих един истински човек, стойностен, когото толкова много ценях. Тогава разбрах, че трябва да ценя хората, които са около мен, да ги радвам, да им се наслаждавам всеки ден, защото утре нещо може да се случи.

Вие имали ли сте подобни сънища/преживявания?

Share this post on: reddit

Addison.

Писане 29/10/2012, 06:33 by Addison.

Трогателна история..

Зоуи Редбърд

Писане 29/10/2012, 09:59 by Зоуи Редбърд

Това наистина успя да ме трогне ;х

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите