Най-големият Role Play Форум в България
Огледала-вампири Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Огледала-вампири Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Огледала-вампири

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Огледала-вампири Ogledalce_ogledalce2



Звучи странно, но е истина – огледала-вампири съществуват. Ще ви разкажем подробности и естествено ще подкрепим твърденията си с научни изследвания.

Какво представляват?

Според проф. Дейн Причард от университета в Минесота, очите на всеки от нас имат силно излъчване и отразено в огледална повърхност то може да предизвика здравословни проблеми. Освен това всеки индивид притежава и собствена аура, тя се поражда от биополето ни. Така отразената енергия се запаметява в огледалото и при следващо оглеждане, то ни я връща. Ако е негативна предизвиква опасност за емоционалното и физическото ни здраве. Това ги превръща в т.нар. огледала-вампири. А те са известни от дълги времена, има дори легенди за тях.

Как да се предпазите ?

Не се оглеждайте във витрини или чужди огледала. Само си представете колко хора са го направили преди вас и колко лоша енергия се е натрупала. Освен това избягвайте продължителното взиране в собствения си образ. Не позволявайте гостите ви да се оглеждат във вашите огледала, особено в спалнята ви. И накрая, винаги поставяйте само здрави огледала или подменяйте пукнатите. Пукнатините събират лоша енергия и според учените предизвикват по-бързото стареене на организма ви.


Източник: http://novinata.net

Christina.

Christina.
Много интересна информация. Досега не бях чувала за такива огледала.

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Интересно

Alexander.

Alexander.
Модератор
Модератор
По принцип съм чела за тази сила на огледалата, но съм срещала статиите под други заглавия.
Да това наистина е вярно, въпреки че аз никога не съм засичала промяната в мен или поне не съм свързала дадено настроение да е предизвикано от оглеждането ми в огледалото.. :)

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите