Най-големият Role Play Форум в България
Любима книга? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Любима книга? Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Любима книга?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любима книга? Empty Любима книга? 6/9/2012, 13:53

Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн
Коя е любимата ви книга?Споделете Любима книга? 565255 Може да изброите и повече от една :)

Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн
И аз да си кажа моите:"Гордост и Предразсъдъци"/просто я обожавам,най-ама най-любимата ми книга,книга на всички времена,която трябва да се прочете от всеки!Малко съм вманиачена в нея като цяло ;)просто е в мой стил,грабна ме веднага и е уникално написана!
После-"Отнесени от вихъра",разбира се.Едва ли има жена,която да не й харесва.Но може пък и да има,знам ли?
"Граф Монте Кристо","Тютюн","Разум и чувства"

Jason Smith

Jason Smith
Ооо, доста са.
На изток от рая
Време разделно
Под игото
Капитан Немо
Хрониките на Нарния
Клетниците и т.н.

Kiryu Zero

Kiryu Zero
ВИП
ВИП
Ъм трудно е да се избере една...
Да кажем всичко що е за Шерлок Холмс и е от сър Артър Конан Дойл

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите