Най-големият Role Play Форум в България
Епизод 1, сезон 2- играе Елеонора Драгомир Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Епизод 1, сезон 2- играе Елеонора Драгомир Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Епизод 1, сезон 2- играе Елеонора Драгомир

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
След дългата почивка, която си дадох се чувствах радостен отново да съм в гримьорната си. Всичко си бе същото. За първи гост във втория ни сезон бяхме поканили Елеонора Драгомир. Чудех се що за човек е. Досега не я бях засичал никъде в града... както и да е. Скоро щяхме да се видим. Усмихнах се на отражението си. Този костюм определено ми отиваше повече от всеки друг. В този момент ми стана любим. Един от по- младите стажанти почука на вратата и ми каза, че е време. Станах от стола си и влязох в студиото. И тук нищо не се бе променило. Казах кой ще ни "гостува", а прожекторите осветиха "входът" на студиото. След кратко чакане момичето се появи..



Последната промяна е направена от Водещият на Стани богат на 1/9/2012, 21:18; мнението е било променяно общо 1 път

Луна

Луна
Бях поканена да участвам въм втория сезон на шоуто " Стани Богат". В този момент стоя в гримьораната и се чудех дали ще се справя или ще замръзна под светлината на прожекторите. До сега не бях се явявала пред телевизията, където милиони хора щяха да ме видят. В този момент някой почука по врътата и секна мислите ми. Беше време. Водещият ме представи и аз излязох. Поздравихме се и той ме покани да седнем. Оказа се, че напрежението е доста по-малко от очакваното. Може би бях родена за това и камерата ме обичаше.
- Нека да започваме! - казах аз, след като се настанихме и се здрависахме.

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
Очаквах да бъде малко притеснена, но не долових такова чувство у нея, поне в първия момент. Имаше напрежение, но не и притеснение.
- Нека започваме.- повторих аз.
- Сигурен съм, че знаеш правилата, но все пак ще ги повторя. Играта се състои от петнадесет въпроса, като за всеки верен отговор получаваш определена сума. Имаш три жокера- помощ от публиката, 50/50 и смяна на въпроса, като него можеш да използваш след петия въпрос.- въздъхнах.
Пожелах й успех и отново стиснах ръката и.
- А сега, към "петте лесни", както ги наричам. Първия въпрос е за 100 евро, а той е:
Броят на съзвездията, през които преминава слънцето за една календарна година е:
А) 12
Б) 11
В) 13
Г) 14
Определено въпросът бе лесен и нямаше нужда от излишни обяснения. Пък и бях добър в астрономията...

Луна

Луна
Обясни ми правилата на играта отново и започнахме с първите пет лесни въпроса и наистина въпроса беше лесен. Засмях се и казах:
- Естествено, че е отговор А - 12. Колкото зодиите.
Бях сигурна, че е отговор А, но за всеки случей, изчаках да видя дали ще се окажа права.

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
Въпросът наистина бе лесен...
- Да.- казах аз и я погледнах, а след това й се усмихнах.- Честито! Вече имаш сто евро.
Астрономията бе най- силната ми страна, следвана от историята.
- Нека видим следващия въпрос..
След няколко секунди чакане се появи на екраните ни. Прочетох го.
- Най- гъстонаселената страна в Европа, и света е:
А) Гамбия
Б) Сан Марино
В) Монако
Г) Ватикан
След като го прочетох зачаках отговора, а може би и разсъждения...

Луна

Луна
Когато разбрах, че съм отговорила вярно си отдъхнах. И както се очакваше следващия въпрос беше малко по-труден. Започнах да ръзсъждавам на глас:
- Гамбия въобще не е в Европа, затова не е тя. Също не е и Ватикан, защото е град държава.
Позамислих се малко и отново заговорих:
- Чудя се между Монако и Сан Марино. И двете са малки държави, но мисля, че бях чувала, че Монако засега е най-гъсто населената държава в света. Залагам на отговор В -Монако.
Надявам се да бях права, защотото адски много щях да се изложа още на втория въпрос. Притаих дъх и изчаках да видя какво ще се окаже.

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
- Наистина Гамбия не е в Европа. Ватикан има население от само 800 души, разпожени на 0,8 кв. км.. Сан Марино е обградена от Италия, и има население от 29 хил. души, разположени на 61 кв.км. Докато Княжество Монако има население от 36 хиляди души, разпожени на по- малко от 2 квадратни километра.- усмихнах се аз и продължих.- Верен отговор. Вече имаш 200 евро.
Отпих от чашата си, а през това време следващия въпрос бе вече пред нас.
- Въпрос за триста евро.
Коя империя въвежда монетната парична единица, като така премахва размяната на стоки?
А) Асирийска
Б) Вавилонска
В) Римска
Г) Македонска
История... отново "моя територия". Веднага щом прочетох въпроса знаех верния отговор.

Луна

Луна
Усопокоих се когато, отговора отново се оказа верен. Отпих от чашата с вода за да се успокоя малко и ето следващи въпрос беше зададен. Ако това бяха първите пет "лесни" въпроса, то тогава какви ли ще бъдат по-трудните.
- Искам помощ от публиката. - казах и зачах да видя какви ще бъдат резултатите.

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
Не очаквах да бъде поискан жокер на някой от първите въпроси. Бях изненадан.
- Сигурна ли си?- попитах я аз с изненада, а тя кимна.
- Е, добре.- направих знак на публиката да гласува, а след около тридесет секунди резултатите се появиха на мониторите ни.
- Резултатите са следните:
А) - 47%
Б) - 47%
В) - 4%
Г) - 2%
Отдавна не бе се случвало такова равенство, на което лично да си призная и аз се очудих...

Луна

Луна
Водещият даде знак и публиката гласува. Скоро резутати бяха на лице.
- Жокера не ми помогна особено, защото аз също се двуомях между двете. - позамислих се и казах: - Избирам отговор Б) - Вавилонска.
Този път вече със сигурност с нетърпение зачах да разбера, кой е верния отговор.

Водещият на Стани богат

Водещият на Стани богат
Наистина не се бе случвало такова равенство още в началото на играта от доста отдавна. Публиката, и Елеонора, както разбрах при реакцията на изненада щом видя процентите, се двоумеше между Вавилонската и Асирийската империя. Момичето маркира отговор Б) Вавилонска империя.
- Вавилон се превръща в една от най- силните империи, а е започнала съществуването си като сравнително малък град- държава. Вавилонците са създали едно от древните чудеса на света, а именно Висящите градини на Семирамида, но никога не са секли монети от метал. Те са разменяли стоки, на принципа "Аз ще ти дам това, ти ще ми дадеш онова".- казах аз и отпих от чашата си, а след това пристъпих към верния отговор.
- Верния отговор е А) Асирийската империя. Асирийците, още през 2 хилядолетие преди Христа са започнали сеченето на първите монети от сребро, което тогава се откривало много трудно и било по- скъпо от златото. Една тяхна монета, в днешно време, при днешните обстоятелства би имала стойност около триста хиляди долара. Сигурно вече се досещаш...- казах аз, с усмивка, като се опитах да смекча атмосферата.-, че даде грешен отговор.
Изправих се и подадох ръката си, за да я поздравя.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите