Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 35 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Хей спам..свободна зона ^-^ - Page 35 Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Хей спам..свободна зона ^-^

Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down  Съобщение [Страница 35 от 40]

Alex Smirnoff

Alex Smirnoff
ВИП
ВИП
First topic message reminder :

добро... При теб :р
Алармата изключена и можеш всичко да пипаш...


Валанар Соул Байндър


ВИП
ВИП
Ако искаш мога да поема честта с зомбитата (нападателите) така да се каже за да не си преплитате РП-тата ?

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Малефицио .. хмм .. тоя гад ми е крал поничките! ;д .. Добре де .. може да е се е изшанил при някоя сделка.. да ми е лашнал нещо или ддз ;д .. ще се измисли ;д така и така все демони ми се падат за врагове

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
Много добре, мен пък са ме наели от местния крал да разследвам какви са тия дивотии. Може да са ме пратили от една от гилдийте в които работя

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Иначе ако Хотару ни е заръчал нещо и един вид бачкаме с него или и за негови облаги, то аз май не трябва да знам поне първоначално, че всъщност и той е намесен ;д все пак уж не тряя да се разбираме с него .. няма да му правя услуги ! ;д освен ако не се спазарим за нещо ;д

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
можете ако сте навити, накрая да се навие Хотару да се окаже мастърмайнда зад цялата шашарма, понеже е искал да ни накара да му свършим по-голяма работа. Нещо като да му измъкнем някакъв меч, който може да съсипе малефицио

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
Хотару, ти пак ме изпревари по брой мнения :Д

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
може.. не е лоша идея ;д

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Navit sum da sum krainata spirka ,no nali uj hodihte za zombita mai shte se polu4i po oda4no ako se kaje ,4e va izpozlvam da se otarvete ot ne kaneni gosti taka da se kaje i da se okaje ,4e iskam az da im zaema mqstoto kato nali va karam da saberete info ot akde idva zarazata i sashto da va nakaram da mi donesete probi ot neq ako e v po4vata ili neshto podobno..

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Spoko sled malko me minavash po mneniq kato po4nete RP-to XD

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Абе квото и да е накрая .. Само да има много зомбита за избиване, че вече си изгледах сериала The walking dead и взеха да ми липват подобни изроди ;д
Само, моля ти се, не вади като на Иван прекалено имбясалото разумно зомби, прототип на Юсеин Болт с нитро ;д

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
това е по-удачния вариант. Но Хутаро трябва да се появяваш от време на време. Да запълваш времето, когато мен ме няма.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Или когато мен ме няма .. че от време на време така не мога да пиша като не съм на компа ;д проекти, глупости, гости .. сещате се ;д

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Nqma nali pomnish ,4e tezi koito v foruma poeha po moq put minaha misiqta sas zombitata togava XD

Nqmash problemi samo mi kazvai koga i kade ..ina4e kak shte zapo4ne RP-to ako iskash moga da napravq otdelna tema i tkn.(ne ,4e ne sum podgotven ve4e XDD)

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
пиши някъде в Тимера, ако има минало.
Киснеш на камък или нещо от сорта.
както правят демоните

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Ako vi se idva v Ada moje i tam da pisha da e po oda4no ,no ina4e sum na nqkakav vodopad XD

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Темата вярно най-добре да си е отделна, че да можем да си я следим ние и да не се налага да спамим по разни други различни където и останалите са писали ;д
Иначе .. айде разбирайте се за подробностите.. Аз бягам да си кисна под душа ;д Като дойда хващам един *ЦЪК* и отивам да избивам зомбясали гниди ;д

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Демек вие почнете рп-то .. и тъкмо аз като се появя да не знам, че Хотару е замесен та по-лесно да се навия да ти помагам, Бо ;д

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
дай линк къде да пиша и идвам, ще променяме и наместваме историята в движение

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
заповядай верно ще го мислим в движение ХД.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Какво стана.. до къде стигнахте с писанията си? ;д

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Маи останаха около 3 поста и ще се започва ХД.

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Аа добре ;д да знам кога г/д да се впиша и аз в цялата картинка ;д

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
And He lost me XD Иридиус кво да казвам сега ? ХДД

Irridius Ar. Dreadmaster

Irridius Ar. Dreadmaster
ВИП
ВИП
метни нещо от типа, че знаеш за какво говоря и можеш да ме улесниш в замяна на услуги и прочие...

Валанар Соул Байндър

Валанар Соул Байндър
ВИП
ВИП
Bravo na mene sqkash ti 4eta mislite XD zna4i dobre ,4e izbarzah s pisaneto XD

Elizabeth Van Heller

Elizabeth Van Heller
ВИП
ВИП
Ама нали само неговите можеш да четеш? ;д

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 35 от 40]

Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите