Най-големият Role Play Форум в България
Четене Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Четене Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Четене

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Четене Empty Четене 29/8/2012, 00:23

Луна

Луна
За колко време прочетохте последната си книга.
Аз лично моята я прочетох за около 24-25 часа, а беше 460-470 страници. Четене 972861 Четене 787831 Четене 528456

2Четене Empty Re: Четене 17/11/2012, 15:56

Christina.

Christina.
Зависи дали ми е интересна. В повечето случаи 2 дни max. :D

3Четене Empty Re: Четене 14/12/2012, 14:26

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Последната само за 3-4 часа :)

4Четене Empty Re: Четене 14/12/2012, 15:55

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Напоследък нямам много време да чета, поради тази причина от половин месец стоя на една книга, но предната я прочетох за 2 дни.

5Четене Empty Re: Четене 24/12/2012, 20:58

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Мога да се съглася, че книга с обем около 200- 300 страници може да бъде прочетена за ден или два, но не мога да го повярвам за книга с обем около 1000 в някои случаи повече страници... колкото и бързо да четеш, мозъкът се изморява и има нужда от почивка...
Та по темата: Последно прочетох книгите от поредицата на Л. Дж. Смит "Дневниците на вампира" (говоря за тези излезли през '92), като това бе лятото и ги прочетох за около седмица, седмица и няколко дни най- много. Другите части са поръчани и след празниците ще ги имам Четене 382934, но за съжаление даскалото ще почне и няма да имам много-много време за четене, е, освен съботите и неделите...

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите