Най-големият Role Play Форум в България
Какво разкрива името ви за вас  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Какво разкрива името ви за вас  Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Какво разкрива името ви за вас

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Какво разкрива името ви за вас  NumbersОще с раждането си, всеки един от нас получава име. В него е закодирана важна информация и донякъде то предопределя жизнения ни път.

За да изчислите числото на вашето име, напишете на един лист трите си имена. Под всяка буква напишете числото, на която тя отговаря. След това сумирайте всички цифри, а полученият сбор редуцирайте до едноцифрено число. Изключение се прави само за числата 11 и 22, тъй като те имат по-специално значение

Трябва да имате предвид дали в буквите на името ви преобладават четните или нечетните числа. Нечетните са вдъхновяващи и артистични, те приемат всичко субективно и емоционално. Имат широк поглед, обичат изкуството и красотата. Винаги се стремят към духовното, те са идеалисти и мечтатели. Четните числа придават формата. Те възприемат света и живота обективно, обикновено се занимават с дейности от материалната сфера. Те са дейни и активни и винаги се стремят към успех.

Spoiler:

А вие от кои сте?

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Аз съм 9 Какво разкрива името ви за вас  528456

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Аз съм 8 Какво разкрива името ви за вас  237760 Какво разкрива името ви за вас  528456

Christina.

Christina.
И аз съм 9.

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите