Най-големият Role Play Форум в България
Според вас.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Според вас.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Според вас..

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Според вас.. Empty Според вас.. 17/8/2012, 14:27

Addison.

Addison.
Админ
Админ
На колко години е нормално според вас, човек да започне сексуалния си живот ?

2Според вас.. Empty Re: Според вас.. 20/8/2012, 13:16

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Роуз. написа:На колко години е нормално според вас, човек да започне сексуалния си живот ?

Когато се чувства готов... но в никакъв случай на по 12-13... Всеки има собствено мнение, но за мен е жалко някоя пикла, която все още има бяло по устата, да тръгне да се *** с първия срещнат. Всичко е относително и зависи от самия човек, някои са готови на 17-18, други пък на 21-22. :))

3Според вас.. Empty Re: Според вас.. 20/8/2012, 19:05

flo12

flo12
Не по-рано от 17. Независимо дали си мислиш, че се чувстваш готов по-рано, реално възприятията ти под 17-18 години са като на дете. Като малолетен не си достатъчно осъзнат и не разбираш напълно, а и не можеш да оцениш случилото се. Няма значение какъв пол си, по-умно е да изчакаш и да пораснеш достатъчно, за да си с подходящия човек. Споделям горното мнение, че на възраст 12-15 си е чисто извращение и глупост, за която тези деца ще съжаляват един ден.

4Според вас.. Empty Re: Според вас.. 17/11/2012, 15:54

Christina.

Christina.
flo12 написа:Не по-рано от 17. Независимо дали си мислиш, че се чувстваш готов по-рано, реално възприятията ти под 17-18 години са като на дете. Като малолетен не си достатъчно осъзнат и не разбираш напълно, а и не можеш да оцениш случилото се. Няма значение какъв пол си, по-умно е да изчакаш и да пораснеш достатъчно, за да си с подходящия човек. Споделям горното мнение, че на възраст 12-15 си е чисто извращение и глупост, за която тези деца ще съжаляват един ден.
Няма как да съм по-съгласна!

5Според вас.. Empty Re: Според вас.. 23/11/2012, 12:32

Jade

Jade
Според мен от 15 нагоре. Няма смисъл по-рано.

6Според вас.. Empty Re: Според вас.. 30/11/2012, 17:50

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Защо да няма смисъл .. мисълта ми е, че за някой може да има смисъл.. обоснови се, че ми стана интересно моля те..

7Според вас.. Empty Re: Според вас.. 1/2/2015, 08:59

Alexander.

Alexander.
Модератор
Модератор
Може би 17-18, според мен тогава човек осъзнава какво точно означава.Въпреки че аз си прим че бях по-малка когато направих опита да разбера какво точно представлява и си признавам не ми хареса.Със сегашния ми приятел е доста по-различно, доста по-хубаво.Разкрепостени сме, пробваме различни неща, но все пак си знаем границата.. :D

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите