Най-големият Role Play Форум в България
Чужди езици Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Чужди езици Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Чужди езици

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Чужди езици Empty Чужди езици 14/8/2012, 23:06

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Споделете какви чужди езици знаете/учите? Има ли език, който искате да научите? Кой според Вас е "най-красив" ?

2Чужди езици Empty Re: Чужди езици 14/8/2012, 23:27

Деница

Деница
ВИП
ВИП
Аз знам английски.
Изучавам немски, но искам да зная много езици...интересни са ми.
Разбира се, като много хора зная по някоя друга дума или изречение и на други езици. :D

3Чужди езици Empty Re: Чужди езици 14/8/2012, 23:39

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Може би един от най-приятните езици за мен е унгарския. Новогръцки е лесен за слушане, а пък като най-романтичен е може би арабски.
Искам да науча арабски и иврит, но времето ме ограничава в тази възможност.

4Чужди езици Empty Re: Чужди езици 15/8/2012, 16:52

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Английския и немския(!най- добрия език!) ги знам до съвършенство, но винаги има какво още да уча. Уча ги от 8 години, но ще продължа... Говоря свободно на италиански, френски и испански.. Искам да науча арабски.

5Чужди езици Empty Re: Чужди езици 15/8/2012, 18:22

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Знам английски и турски, от тази година започвам да изучавам немски и горе/долу се справям с руски и испански... Искам да науча много езици, всички имат своята красота! Чужди езици 1425538829

6Чужди езици Empty Re: Чужди езици 15/8/2012, 23:04

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Ainhoa, немския е сравнително лесен за изучаване. Ако научиш изключенията, от всяко правило ще ти се стори лесен, ако го научиш всеки друг език ще ти се струва лесен. В сравнение с немския, английския е райски език(елементарен)..

7Чужди езици Empty Re: Чужди езици 16/8/2012, 15:06

Addison.

Addison.
Админ
Админ
Знам английски чат-пат ;д..
Искам да науча много, много испански и италиански
Най-красивия според мен са испанския и френския..

8Чужди езици Empty Re: Чужди езици 16/8/2012, 16:18

pepeliankata

pepeliankata
Кастър Краоули написа:Споделете какви чужди езици знаете/учите? Има ли език, който искате да научите? Кой според Вас е "най-красив" ?

Знам френски, Angel но само нагледно го прилагам върху съпруга. Чужди езици 758901 Малко шведски, за да не скучаем Pudently Чужди езици 565255 и най вече български език за да не забравяме кои сме. Чужди езици 932143

А за най-красив смятам че освен нашия е и италианския език. Чужди езици 899992

9Чужди езици Empty Re: Чужди езици 29/8/2012, 09:26

Christina.

Christina.
Знам френски и английски, 3 години съм учила и немски, но малко съм го позабравила. Чужди езици 917244 Иначе имам желание да науча и испански и италиански, но ще видим..

10Чужди езици Empty Re: Чужди езици 25/9/2012, 20:58

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Реджина Милс написа:Ainhoa, немския е сравнително лесен за изучаване. Ако научиш изключенията, от всяко правило ще ти се стори лесен, ако го научиш всеки друг език ще ти се струва лесен. В сравнение с немския, английския е райски език(елементарен)..

И аз така мисля, благодаря!
Засега сякаш се справям отлично с немския, да видим занапред как ще е :)

11Чужди езици Empty Re: Чужди езици 27/9/2012, 18:12

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Аз почвам да уча руски език. Струва ми се много интересно :)

12Чужди езици Empty Re: Чужди езици 27/9/2012, 18:23

Ainhoa Montero

Ainhoa Montero
Кастър Краоули написа:Аз почвам да уча руски език. Струва ми се много интересно :)

Руския не е труден, само падежите малко затрудняват, но за разговорно ниво няма да са ти нужни. Успех ти желая! :)

13Чужди езици Empty Re: Чужди езици 28/9/2012, 22:08

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Благодаря много, ще докладвам с резултатите :]

14Чужди езици Empty Re: Чужди езици 29/9/2012, 10:19

Бони Бенет

Бони Бенет
ВИП
ВИП
Аз уча английски, а от другата година започвам и френски. Да се надяваме, че френският няма да ми е много труден.

15Чужди езици Empty Re: Чужди езици 29/9/2012, 13:13

Фей Чембърлейн

Фей Чембърлейн
Английският го знам горе-долу,а много искам да уча италиански.,че много хубаво звучи,най-красивият език!
Мразя немския!Това е най-гадният език,който може да съществува на планетата :D Трябва да се учат,че без тях не може

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Чужди очи

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите