Най-големият Role Play Форум в България
Любима дестинация Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Любима дестинация Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Любима дестинация

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Кое е любимото Ви място? Кое Ви кара да мечтаете и да сънувате пейзажи и спомени?

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
За мен това е Южна Африка! Това е най-красивата страна в света, хората са невероятни, природата е рая на земята. Имах щастието да бъда за около седмица и едвам си събирам думите всеки път, когато разказвам за тази невероятна страна. Странно, но всеки път когато се сетя за красотата, която съм видял, се разчувствам и започвам тайничко да плача. Сълзи от радост и възторг!

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Кьолн, Германия- страхотен град, особено мостовете. Девет пъти и всеки път откривам нещо ново в града, нещо различно, нещо, което досега не е забелязвано. Град с нощен живот, чрез който се запознах с много хора, с които все още поддържам връзка, главно с Кристофър Любима дестинация 972861 ... смятам да го посещавам още много пъти, а след 3 години, да продължа образованието си там или в Единбург...
Единбург, Шотландия, Обединеното Кралство- град с много и хубави старинни сгради, все още не успявам да разгледам всичките. Там имам колекция от 6 посещения.
Венеция, Италия- също град с история и бъдеще(въпреки че потъва :D). Имам много и хубави спомени от там, но и лоши- три пъти си изпусках телефоните в каналите, сигурно все още са там...

Все още имам сънища и от трите града, ще ги посещавам и занапред. Посещавани са и много други градове, но от тях имам само снимки и спомени...


Признавам си- аз съм градска натура и не понасям да съм сред природата. Миналата година бях край Рилския манастир, на палатка, но има много буболечки и насекоми...

Christina.

Christina.
За мен Египет и Южна Америка. Любима дестинация 75911

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите