Най-големият Role Play Форум в България
Лятна почивка Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
Лятна почивка Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

Лятна почивка

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Лятна почивка Empty Лятна почивка 14/8/2012, 13:51

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Темата е особено актуална тези месеци. Споделете къде обичате да почивате, какво носите със себе си?
Кое място Ви е любимо? Споделете и снимки : ))

Зоуи Редбърд

Зоуи Редбърд
ВИП
ВИП
Амии .. първо бях на Несебър с нашите .. после на Приморско с класа & на скоро се върнах от Каваците ;DD
Ще ви покажа само една снимка,защото не обичам да се показвам ;dd


Лятна почивка 5138165e

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
Лятната почивка беше достойна - балкан, море, балкан. Обичам лятото, тъй като само тогава мога да си почина истински, разбира се, повечето моменти бяха фотографирани ;дд и ето някои по-нормални снимки:

Лятна почивка 319358_507773599239676_144991638_n - не е като да съм черна ;д

Лятна почивка 417438_507773822572987_729856341_n- балкаан

Лятна почивка 215709_508903015793401_1853420713_n - край на почивката

Кастър Краоули

Кастър Краоули
ВИП
ВИП
Много красиви снимки, приятели!

Миналата година (както е традиция при мен) почивах отново в Гърция. Избрах да остана за около една седмица в Атина (живял съм в този град няколко години и ми е като роден), след което прекарал 6 дни на остров Порос. Това е едно малко островче, на около един час път с експресно корабче. Островчето е мъничко, с население около 2000 човека. Изключително китно и красиво. Всичките хотели и къщи за гости бяха с красиви цветя, беше направо невероятно! Водата е толкова чиста, мястото е невероятно красиво! Наистина е голямо предимство да си на такова спокойствие, едва ли бих могъл да го опиша. Нямам думи, за да Ви опиша красотата на Гърция. Особено, ако става въпрос за островите им!
Ето няколко снимки:


Лятна почивка 459635_2376968881701_705537006_o
Това е корабчето, с което се пътува.

Лятна почивка 622592_2376973721822_1378048085_o
Това е семейното хотелче, където бяхме. Много е красиво. Наехме си студио стая (двойна стая+ кухненски бокс и много приятна тераса). Въобще не е скъпо, а и беше на много хубаво място, съвсем близо до плажа. Ходи се по една много красива улица, изпълена с цветя.

Лятна почивка 288871_2376978801949_804618976_o
Особеност на част от гръцките плажове са многобройните камъчета в началото. Те са само в началото, след няколко крачки Вие вече стъпвате по мекичък пясък. Водата е адски топла и чиста. Няма никакви рибки, хапещи същества или други подобна. Истински Рай!


Тази година ще съм отново в Гърция, но в съвсем друга част (Псакудия).


От малко дете всяка година почивам в тази страна, живял съм там доста време. Мога да кажа, че гръцката страна никога не ме е разочаровала.
Ако някой се интересува от повече информация, мога на лично съобщение да му дам съвети и конкретни места, които е хубаво да се посетят.
Скоро ще кача снимки и от други места !

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите