Най-големият Role Play Форум в България
"Десет малки негърчета"- Агата Кристи Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
"Десет малки негърчета"- Агата Кристи Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

"Десет малки негърчета"- Агата Кристи

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Реджина Милс

Реджина Милс
Админ
Админ
Здравейте,
тези дни не ми се четеше много, много, но все пак отидох до градската библиотека и след "На изток от рая" не очаквах да открия добра книга, но се оказа, че това е било измама. "Десет малки негърчета" е роман на Агата Кристи, криминале. Първите две глави ми бяха скучни, но след първото убийство се завихри мистерия(кой е убиецът), която се разреши след 3 часа(в края на книгата). Толкова е добра, че я прочетох за по- малко от един ден. Убиецът се разкрива чак накрая. Няма да съжалявате, ако я прочетете. В момента чета "Убийство край Нил", след това "Убийството на Роджър Акройд"(смятам, че и те ще са добри). След като ходя отново до библиотеката ще си взема още романи от поредицата "Златните романи на XX век"("На изток от рая" и "Десет малки негърчета" са част от нея)... Отново ви казвам, че няма да съжалявате, ако я прочетете... "Десет малки негърчета"- Агата Кристи 787831

Диана Крийп

Диана Крийп
Имам ''Убийство край Нил'', мисля, че ''Десет малки негърчета'' съм я чела на английски. ''Убийство край Нил'' много ми хареса, просто е великолепна. Препоръчвам ти я :) Все пак това е Агата Кристи - тя е номер едно в криминалните романи :)

Рейчъл Бери

Рейчъл Бери
ВИП
ВИП
Днес я прочетох и просто нямам думи. Тази книга е направо... от началото до края те държи в напрежение и е супер интересна ,точно си мислиш ,че знаеш кой може да е убиеца се случва нещо ново и накрая нищо не е такова каквото си очаквал. Много добра книга и определено си заслужава.

Диана Крийп

Диана Крийп
Да, обожавам Агата Кристи точно по тази причина - държи те в напрежение и никога не можеш да познаеш кой е убиеца докато не стигнеш до края. "Десет малки негърчета"- Агата Кристи 281182

Christina.

Christina.
Книгите на Агата са уникални! А тази е една от любимите ми! ♥

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите