Най-големият Role Play Форум в България
My things.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!


Join the forum, it's quick and easy

Най-големият Role Play Форум в България
My things.. Da10
Добре дошли в All Serials!
Създайте ваш герой от сериал, филм, книга, аниме, манга или измислен и се потопете в приказния свят на градчето ни. Запишете се в училище, изкарайте всички курсове за професия, създавайте и се забавлявайте заедно с нас! Творете и печелете от конкурсите на нашите партньорни издателства. Тук Вие сте това, което искате да бъдете!
Приятна игра!
Най-големият Role Play Форум в България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравей, страннико, добре дошъл в Мистик Айланд!


You are not connected. Please login or register

My things..

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1My things.. Empty My things.. 6/8/2012, 20:27

Диана Крийп

Диана Крийп
Ето някои от фотосите ми. Не са кой знае какво, но пък се опитвам и ми доставя удоволствие да снимам.

My things.. Dsc01752rd

My things.. 0378u

My things.. Dsc01852q

My things.. Dsc02823c

My things.. Dsc01762gi

My things.. Makrofotoo - тази е с малко обработка на компютър. Направих го да е още по-светло, иначе не съм пипала друго :)

My things.. Dsc00356s

My things.. Dsc00574ou

My things.. Dsc00072ev

My things.. Dsc01324tt

My things.. Dsc01334kx

My things.. Dsc00165ou

Ако ви харесат мога да кача и още :)

2My things.. Empty Re: My things.. 6/8/2012, 21:45

Деница

Деница
ВИП
ВИП
Уау. Много са красиви. Определено има хляб в теб. Продължавай все така. Искам още снимчици. ^^

3My things.. Empty Re: My things.. 6/8/2012, 22:39

Диана Крийп

Диана Крийп
Радвам се, че ти харесват :)

My things.. Dsc01581xa

My things.. Dsc01671h

My things.. Dsc01490j

My things.. Dsc01585u

My things.. Dsc01843x - не беше много добре изрязана тиквата, ама карай.. My things.. 528456

My things.. Dsc02786x - неразтворено лале

My things.. Dsc02819e - тук вече е разтворило листенцата си :)

4My things.. Empty Re: My things.. 24/8/2012, 16:54

Ashley B.

Ashley B.
продължавай да снимаш ;) добра си

5My things.. Empty Re: My things.. 24/8/2012, 18:34

Диана Крийп

Диана Крийп
Благодаря! Ако се уредя и с нов фотоапарт, ще е още по-добре My things.. 787831

6My things.. Empty Re: My things.. 24/8/2012, 18:39

Алина Старк

Алина Старк
Админ
Админ
На мен също много ми харесват, чакаме още! My things.. 136106

7My things.. Empty Re: My things.. 24/8/2012, 18:42

Диана Крийп

Диана Крийп
Засега съм малко в застой със снимките, но скоро ще кача някои от старите ми фотографии - само да намеря време да се разровя из папките My things.. 787831

8My things.. Empty Re: My things.. 30/8/2012, 18:29

Грейс Нолън

Грейс Нолън
Апарата помага много, но не е всичко. Важно е и човек да може да вижда нещата по различен начин и под различен ъгъл. Имаш добри попадения, например спалнята, цветчетата на дървото, кученцето, цветовете в пейзажите ми харесват. Цветята са леко банална тема. В смисъл такъв, ако идеята е просто да снимаш нещо хубаво за албума, са супер, ако искаш да развиваш нещо повече може би трябва да ги избягваш или да намериш начин да ги представиш в нова светлина.
И не се страхувай от фотошоп и ефекти. Те са твой приятел и могат да вдъхнат живот на една снимка, не само да му го отнемат. Експериментирай и ще видиш как настроението веднага се променя с един син или жълт филтър или увеличен контраст.
Ще следя темата, сигурна съм, че имаш какво да покажеш и че ще стават все по-добри :))

9My things.. Empty Re: My things.. 2/9/2012, 22:40

Диана Крийп

Диана Крийп
Знам, че цветята са банална тема, но са толкова красиви, че не мога да не им направя една близка снимка.. Благодаря за съветите :)

Sponsored content


Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Just my things =]]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите